fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Для всех, кому это может понадобиться.
Наложку отменить можно:
1. В ЛК на сайте.
2. В отделении с паспортом.
Нельзя:
1. В мобильном приложении.
2. Звонком на горячую линию.
Небольшой UPD к данному посту.
Если захотите отменить наложку больше 5000грн., то через ЛК не выйдет.
Придется все-таки топать в отделение с паспортом...
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Подскажите будьте добры, оплата в приложении НП идёт как оплата в интернете или там какие то ньюансы?
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
Оплата доставки - оплата в интернете (MCC: 8999. Профессиональные услуги - нигде более не классифицированные).
Коммисия за наложку - оплата в интернете (MCC: 8999. Профессиональные услуги - нигде более не классифицированные).
Оплата наложки - денежные переводы с карты на карту (MCC: 6538), с соответствующей комиссией по тарифам банка, выпустившего Вашу карту.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Оплата доставки - оплата в интернете (MCC: 8999. Профессиональные услуги - нигде более не классифицированные).
Коммисия за наложку - оплата в интернете (MCC: 8999. Профессиональные услуги - нигде более не классифицированные).
Оплата наложки - денежные переводы с карты на карту (MCC: 6538), с соответствующей комиссией по тарифам банка, выпустившего Вашу карту.
Спасибо)
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Хтось користувався послугою оренда коробки? Пишуть, якщо коробка отримувачу не потрібна, то за неї нп бере 50%...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Vln, а скільки вона коштує? Раніше наче пакували безкоштовно?
Паук, наскільки я зрозумів це знижка на покупку їхньої коробки. Яку потім вони забирають собі і пакують іншому абонентові.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Оплата доставки - оплата в интернете (MCC: 8999. Профессиональные услуги - нигде более не классифицированные).
Коммисия за наложку - оплата в интернете (MCC: 8999. Профессиональные услуги - нигде более не классифицированные).
Оплата наложки - денежные переводы с карты на карту (MCC: 6538), с соответствующей комиссией по тарифам банка, выпустившего Вашу карту.
Спасибо)
Есть ещё контроль оплаты там другой МСС.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Нова пошта вирішила здерти подвійну оплату за доставку, оплатив з новапей ч-з моб додаток 30 числа квитанція є, гроші знялись, і тут на тобі сьогодні на почтовик приходить операція з карткою знов та сама сума, звоню в приват, питаю шо за біда, кажу ніяких операцій з картою не проводив, а мені у відповідь що нп зарезервувала гроші з вашої карти за оплату посилки, написав у фейсбук подивимось чим все це закінчиться, висновок не користуйтесь моб додатком при оплаті.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Короче я не докажу тепер нічим, кажуть що тоді не знялось, хоча завжди на почту приходить операції по карті, хрен тепер буду оплачувати через їхнє довбане новапей.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Короче я не докажу тепер нічим, кажуть що тоді не знялось, хоча завжди на почту приходить операції по карті, хрен тепер буду оплачувати через їхнє довбане новапей.
Одним словом, спершу перевірте таз, чи не було повернення, чи оплата була успішною. А потім тероризуйте нп за повернення дубля і моральної шкоди.
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Виписка тільки така ну і квитанція є.
 

Вкладення

  • Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    26.8 КБ · Перегляди: 25
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    368.2 КБ · Перегляди: 25

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 
  • Wow
Реакції: drmz

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Короче я не докажу тепер нічим, кажуть що тоді не знялось, хоча завжди на почту приходить операції по карті, хрен тепер буду оплачувати через їхнє довбане новапей.
Одним словом, спершу перевірте таз, чи не було повернення, чи оплата була успішною. А потім тероризуйте нп за повернення дубля і моральної шкоди.
Так я їмтам вже накидав і квитанцію про сплату і оту виписку яку витяг з привату також.
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Так я їмтам вже накидав і квитанцію про сплату і оту виписку яку витяг з привату також.
Льоня, у мене схожа "байда" вже рік "тягнеться" (з 05.02.2020) і все ніяк не можуть "з'ясувати" - куди ж "мої гроші поділись" (40грн - з картки на рахунок НП за сплату доставки - списало і виписка з банку є, а за що саме сплачено - у НП з'ясувати ніяк не можуть). Мені набридла вже уся ця "тяганина" (певно на це й розраховують) - тому погодився на промокод від НП, який одразу ж використав для сплати доставки.
 
Зверху