len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Так я їмтам вже накидав і квитанцію про сплату і оту виписку яку витяг з привату також.
Льоня, у мене схожа "байда" вже рік "тягнеться" (з 05.02.2020) і все ніяк не можуть "з'ясувати" - куди ж "мої гроші поділись" (40грн - з картки на рахунок НП за сплату доставки - списало і виписка з банку є, а за що саме сплачено - у НП з'ясувати ніяк не можуть). Мені набридла вже уся ця "тяганина" (певно на це й розраховують) - тому погодився на промокод від НП, який одразу ж використав для сплати доставки.*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Саша я вже на те плюнув, вчора цілий день їв собі нерви і зрозумів що толку мало.
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Саша я вже на те плюнув, вчора цілий день їв собі нерви і зрозумів що толку мало.
Вибач, але у мене інший погляд на такі речі - відхорую, але не "подарую"... :cautious:
Я вчора їм цілий день мізки товк, вони стоять на своєму дайте нам доказ що гроші списались з вашої карти ще раз, надав те що приходить на почтовик при операцією з картою їм то не підходить.
 
  • Wow
Реакції: drmz

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Нова пошта вирішила здерти подвійну оплату за доставку, оплатив з новапей ч-з моб додаток 30 числа квитанція є, гроші знялись, і тут на тобі сьогодні на почтовик приходить операція з карткою знов та сама сума, звоню в приват, питаю шо за біда, кажу ніяких операцій з картою не проводив, а мені у відповідь що нп зарезервувала гроші з вашої карти за оплату посилки, написав у фейсбук подивимось чим все це закінчиться, висновок не користуйтесь моб додатком при оплаті.
подожди месяц, вполне возможно что было одно списание + одна сумма в блоке (через месяц разблочится, может и раньше)
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Я вчора їм цілий день мізки товк, вони стоять на своєму дайте нам доказ що гроші списались з вашої карти ще раз, надав те що приходить на почтовик при операцією з картою їм то не підходить.
У банк звертався? Якщо буде вже зовсім зле - то тоді тільки шкоди їм наробити... :4uvak:

 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Я вчора їм цілий день мізки товк, вони стоять на своєму дайте нам доказ що гроші списались з вашої карти ще раз, надав те що приходить на почтовик при операцією з картою їм то не підходить.
У банк звертався? Якщо буде вже зовсім зле - то тоді тільки шкоди їм наробити... :4uvak:

В банк то саме перше що я зробив.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
len_non, я бы писал претензию на возврат суммы за неоказанную услугу. По з-ну ЗащППот вроде с 30-го дня после обращения начинается пеня(или с 14-го). :unsure:
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
len_non, в Привате есть лента операций (типа online-выписка) и офлайн-выписка.
Вот тебе надо сформировать эту офлайн-выписку по карте за необходимый период. А там уже смотришь наличие списания, если его не было, то общаешься с банком касательно разблокировки средств.
 
  • Like
Реакції: drmz

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Вот тебе надо сформировать эту офлайн-выписку по карте за необходимый период. А там уже смотришь наличие списания, если его не было, то общаешься с банком касательно разблокировки средств.
В моем случае - банк выдал мне на руки подробную распечатку транзакции, кто отправитель, кто получатель, электронное подтверждение зачисления средств платежа принимающей стороной, платеж не был отклонен + все подробности в PDF файле с печатью банка, который не просто так - не подделаешь. Тем не менее - в НП "уперлись рогом", что они "не видят" этот платеж и следовательно - его не было. Выдали сегодня еще один промокод с просьбой "отозвать" поданные мною заявления в генпрокуратуру и киберполицию. :devilish:
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
LiquidStrm, проще платить штраф каждый раз, чем "глаз/руку сбивать"
стародавний совецкий онекдот
у них же аппетит проснулся: сделать новапэй прям реальным самостоятельным процессингом, прям b2b с блэкджэком и женщинами предоплатного поведения, и чтоб другие подтягивались на эти их кукурузные рельсы. :Agaa:
 

Mr.Alex

unknown
Реєстрація
02.04.08
Місто
Харків
Телефон
///F150 B2021
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Хотів сьогодні сплатити автоматично при отриманні посилки, а працівниця каже: у вас нема автоматичної оплати. Зараз у кабінеті теж до мастерпас увійти не можу, не приймає смс 🥴 новопей зламавсі
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Какой-то утырок шлет посылки на неправильное отделение (или в софте извилины запутались).
Предистория: закрылось мое отделение (на окраине города), еще в первых числах января. Международные пришет в смсках "ваше відправлення прямує до №17". Вначале форвардилсь правильно, на ближайшее к закрытому. 2 недели назад пришло мне международное и пара внутренних. Два забрал, третье - "воно в іншому відділенні". Посмотрел - действительно, ушло на №16 (17 напоминаю закрылось). Дефачка говорит, переадресация за мои деньги. Ага, щас. Позвонил на гарячку - чтото там думали пару минут, "так дійсно якась помилка зараз зробимо безкоштовну переадресацію". Попросил чтобы поставили в моем профиле правильное отделение - "зробили".
Забрал после этого нормально еще одно международное. Вчера пришло мне новое, я даже внимания не обратил "куда именно". Вечером захожу в отделение - опять "воно не в нас". Опять звонок другу, ожидание, обьяснение ситуации. Но в этот раз сходу оформили переадресацию. Причем зашел проверить на my.npglobal - там указано нужное мне отделение...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Паук, разве, перед приходом международки не приходит смс с уведомлением, и ссылкой чтобы выбрать отделение? Мне приходит, но т.к. один раз выбрал нужное, просто игнорю.
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
Паук, разве, перед приходом международки не приходит смс с уведомлением, и ссылкой чтобы выбрать отделение? Мне приходит, но т.к. один раз выбрал нужное, просто игнорю.
Мне всегда приходит.
 
Зверху