vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Optimus, а как связаться с поддержкой, не подскажите? Не нашёл на сайте чата с поддержкой.
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Это полный... кому очень лень искать телефон контакт-центра: 0-800-500-609 и 098-4-500-609
Номера нашёл, я имел в виду онлайн-чат или такого нет?
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
Optimus, а как связаться с поддержкой, не подскажите? Не нашёл на сайте чата с поддержкой.
:ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: Это полный... кому очень лень искать телефон контакт-центра: 0-800-500-609 и 098-4-500-609
Номера нашёл, я имел в виду онлайн-чат или такого нет?
Залогиниться в бизнес кабинете https://new.novaposhta.ua и открыть чат.

Screenshot_1.png
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
  • Like
Реакції: drmz

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
"Нова Пошта" допоможе позбутися ваших грошей. Швидко.

Всі платежі, які відбуваються з банківської картки, прив’язаної у додатку «Нова пошта», відбуваються без підтвердження зі сторони клієнта банку, за допомогою «Masterpass».

Події розгорталися так:
при оплаті у мобільному додатку «Нова пошта» за послуги надані по експрес-накладній 1234567, грошові кошти у розмірі 111 грн. були повторно (помилково) зняті з моєї банківської картки 1234 5678 9012 3456, а саме:

18:04:51 оплата на 11 грн. не пройшла, тому що був встановлений ліміт на картці. У мобільному додатку «Нова пошта» з’явилось повідомлення, що оплатити не вдалося і кнопка "повторити", цю кнопку я не натискав.
18:05:07 я збільшив Інтернет ліміт в мобільному додатку свого банку.
18:05:11 без підтвердження з моєї сторони пройшла оплата на 111 грн. Дана оплата є помилковою.
18:05:47
я натиснув на кнопку "повторити" у мобільному додатку «Нова пошта», пройшла оплата на 11 грн.
18:05:55 пройшла оплата на 111 грн.

Тобто, я мав оплатити спочатку 11 грн. (комісія за послуги), потім 111 грн. (післяплата за посилку), але з картки було оплачено 111 грн., 11 грн., 111 грн.

Оплата, що відбулась без підтвердження з моєї сторони 18:05:11 на 111 грн. є помилковою, а грошові кошти у розмірі 111 грн., які були зняті з мого карткового рахунку на користь ТОВ «НоваПей» мають бути мені повернені.

Як повідомив мій банк, "Нова Пошта" не блокує кошти, а знімає. Тож, якщо у мене є квитанція про успішну транзакцію та виписка з мого рахунку, які підписані електронним цифровим підписом банку - кошти знаходяться на рахунку "Нова Пошта", але БЕК офіс "Нова Пошта" на своїх рахунках не знайшов моїх коштів.

Відповідь представника "Нова Пошта":
"Добрий день, ******! Маємо відповідь від колег з профільного відділу по Вашій ситуації. За результатом розгляду з боку БЕК за вказаними клієнтом реквізитами (дата, сума та ПНФП) переплату не знайдено. Рекомендуємо Вам звернутись до банку-емітента для написання фінансової претензії щодо спірної транзакції за процедурою Чарджбек. Гарного Вам дня!".

02.04.2021 представник "Нова Пошта" у телефонній розмові повідомив мені, що через 3 дні повернуть мені кошти, які були сплачені мною два рази (111 грн.). Якщо це дійсно так - буду приємно здивований.

Після цієї ситуації я видалив гаманець "Masterpass", створив новий гаманець, підв'язав картку з 0 грн. на рахунку та лімітом в Інтернеті у розмірі 0 грн.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
idea, скорее всего из-за первой неудачной попытки наркоманское приложение продолжило пытаться списывать. Такое бывает при отвале интернета, недостатке на остатке, недостаточности лимита по карте. То же глово, только в профиль.
 
Останнє редагування:

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
drmz, в мобильном приложении "Нова Пошта" двойные списания не первый раз?

idea, нет. Я все делал вручную. У меня на карте был включен лимит.

Новая Почта сообщила, что на своих счетах не видит переплаты. Может ли быть такое, что продавец получил двойной наложенный платеж? Кто-то проверял?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Tsarsky, да. Весь 2020 и вроде даже раньше было. В мордобуке не редко отзывы были.
 
  • Like
Реакції: idea

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
Нашел в Интернете много обращений, по ссылке консультация с юристом:
 
Реєстрація
02.04.20
Місто
Запорiжжя
Телефон
IPhone 12 mini
Новая почта в многоэтажках по подъездам свои ящики-почтоматьі начала ставить? Кто что видел/знает?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
MSchumi, по Киеву уже видел, в основном в новостроях/элитных домах, с большими подъездами и бабками-консьержками. В хрущобах не видел - их нарики и подростки-имбицилы разнесут на второй день.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В хрущобах не видел - их нарики и подростки-имбицилы разнесут на второй день.
На Харькє бачив під під'їздом пізньорадянської панельки, на вул. Бориспільській стоїть на вулиці в темряві біля АТБ.
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну так, на вулиці, в неосвітленому місці. Ще гірше ніж в під`їзді.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
У Броварах є у звичайних 9поверхівках.
Новая Почта сообщила, что на своих счетах не видит переплаты. Может ли быть такое, что продавец получил двойной наложенный платеж? Кто-то проверял?
Буквально тиждень перед Вами був такий самий допис. Почитайте.
Ще раз показує, що ліміти це не завжди добре. У мене ніколи не було проблем зі сплатою онлайн. Списувало завжди раз. Я ліміти не чіпаю.
У нп проблема, бо складно знайти архів і посилок, і оплат, водночас. Темний ліс.
Спробуйте ще процедуру chargeback: поверннння через банк неправильно списаних сум. Хоча я думаю і сама нп швидко оговтається, поки усі платежі пройдуть у банках...
 
Останнє редагування:

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
Вчера, в Днере в подъезде обычной 9-ти этажки поставили ящик новой почты :oops:,
пешком от дома за 5-7 мин можно посетить три отделения..
Думал только киевские жк нп обхаживает.
Глянул карту почтоматов по городу, а они уже тихо заселяют все крупные дома в спальниках,
и в Запорожье тоже самое. Остальные крупные города на очереди?

П.С. скоро нп будет вешать ящики на дверь квартиры 😶
 
Зверху