Тарифи передплати «Vodafone SuperNet Pro+ 2021» та «Vodafone SuperNet Turbo 2021» (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

ТарифиVodafone SuperNet Pro+ 2021Vodafone SuperNet Turbo 2021
(регіональний)
Пакет послуг на місяць250 грн155 грн
Мобільний інтернет22 ГБ30 ГБ + послуга Video PASS
Дзвінки в мережі VodafoneБезліміт-
Дзвінки на інші мережі України150 хв800 хв (на всі мережі України)
Дзвінки у 16 країн50 хв-
SMS на мобільні мережі України50 SMS за 1,50 грн/день50 SMS – 50 шт. за 1,50 грн/день

Територія дії спеціальних умов Vodafone SuperNet Turbo 2021:
У тарифі Vodafone SuperNet Turbo 2021 діють спеціальні умови на обмеженій території з 09.06.2020 р. на постійній основі.
  • Вінницька область
  • Житомирська область
  • Хмельницька область
  • Тернопільська область
  • Івано-Франківська область
  • Одеська область
  • Черкаська область
  • Львівська область
  • Кіровоградська область
    (Світловодський район)
  • Полтавська область
    (м. Кременчук, Кременчуцький район)
  • Дніпропетровська область
    (м. Кривий Ріг, Криворізький, Апостолівський, Софіївський і Широківський райони)
  • Донецька область
    (м. Маріуполь, Маріупольський, Мангушський, Нікольський райони)
  • Запорізька область
    (м. Мелітополь, Василівський, Веселівський, Мелітопольський, Михайлівський, Приазовський і Токмацький райони)
  • Волинська область
    (Володимир-Волинський, Горохівський, Іваничівський район, Камінь-Каширський, Локачинський, Любомльський, Маневицький, Ратнівський, Старовижівський, Турійський і Шацький райони)
  • Чернігівська область
    (м. Чернігів, Чернігівський, Бахмацький, Бобровицький, Борзнянський, Городнянський, Ічнянський, Козелецький, Коропський, Куликівський, Менський, Ніжинський, Носівський, Ріпкинський, Сновський і Сосницький райони)
  • Рівненська область
    (м. Рівне, Рівненський, Березнівський, Володимирецький, Гощанський, Демидівський, Дубенський, Дубровицький, Здолбунівський, Корецький, Костопільський, Млинівський, Острозький, Радивилівський, Рокитнівський і Сарненський райони)
Спеціальні умови в тарифі діють для відповідних терріторій згідно з адміністративно-територіальним устроєм України на момент введення тарифу.

Умови тарифу за межами території дії спеціальних умов Vodafone SuperNet Turbo 2021:
З 20.04 на період воєнного стану по всій території Україні, крім тимчасово окупованих територій і територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень або здійснюють їх не в повному обсязі, діють спеціальні умови тарифу.

Спеціальні умови тарифу на період воєнного стану: 30 ГБ за 125 грн/міс.
Умови тарифу не на період воєнного стану: 1 ГБ/міс. Далі – 10 грн за кожен 1 ГБ/день (10 пакетів на добу).

Для перевірки залишку МБ, хв та SMS набирайте *101*4#

Дзвінки на інші мережі України та номери Vodafone – 800 хв/міс.
Дзвінки за кордон:
  • 20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
  • або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн.
Перевірити залишок хвилин для дзвінків за кордон – *101*5#

SMS по Україні (на всі мобільні мережі) – 50 шт. за 1,50 грн/день.
SMS за кордон – 3 грн/шт.
 
Причина: Зміни з 22.02.2024
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Меня интересует вот что: допустим, я израсходовал гигов 5 - осталось 15; выехал за пределы домашнего региона - через сутки по тарифу гиг будет. А когда вернусь домой - вернётся 15?
 
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Меня интересует вот что: допустим, я израсходовал гигов 5 - осталось 15; выехал за пределы домашнего региона - через сутки по тарифу гиг будет. А когда вернусь домой - вернётся 15?
А почему через сутки должен гиг остаться?
У Vodafone и Киевстар в региональных тарифах другой механизм, не так как у Lifecell. Тут важен ваш регион в день снятия абонплаты.
Если в день снятия абонплаты вы в регионе действия тарифа, то дальше можете и целый месяц быть за его пределами c полным пакетом услуг. Главное - на момент следующего снятия абонплаты снова быть в "домашнем" регионе. Если не будете, вот тогда и подключат условия "вне региона".
 
Останнє редагування:
Реєстрація
21.11.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone XS
Не хотят признавать, что в Киеве и области у них все плохо с абонентами. Странный оператор.
 
  • Like
Реакції: Alf

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
почему через сутки должен гиг остаться?
Так я почему-то понял из описания тарифа - у КС понятно расписано про снятие абонки, а здесь просто - гиг вне дома. Хорошо, если вы правы, спасибо
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Тарасио, с супернетов нельзя перейти (кроме старого Турбо). С линейки Smart тоже нет перехода. Писали, что есть предложение с Light и Zero, также вроде бы по MNP в него можно перейти.

Я решил не заморачиваться и просто взять новую симку.
 
Реєстрація
21.02.20
Місто
Одеса
Тарасио, с супернетов нельзя перейти (кроме старого Турбо). С линейки Smart тоже нет перехода. Писали, что есть предложение с Light и Zero, также вроде бы по MNP в него можно перейти.

Я решил не заморачиваться и просто взять новую симку.

Рени - город больших надежд ! просто вспомнил :)
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
Писали, что есть предложение с Light и Zero
Если кому интересно.
У обоих моих родителей "Лайт+", подключенный год тому ГБА заканчивается на днях, но пакет на 28 дней включился и действет до 11 июля.
Киевскую область в этом году родители не покидали.
Предложение перейти в "Vodafone SuperNet Turbo" у обоих прямо само лезет при запуске МайВодафона.
Нахера оно надо? Правильно. Не надо. Но есть.
Я бы даже перевел их в этот SuperNet Turbo, не взирая на 1 ГБ для Киева и области (в Лайт+ и вовсе 0,5 ГБ), ибо 700 минут – дело, вроде, полезное... Но в этом, как и в других новых тарифах, почему-то не предлагают ГБА (или я ошибаюсь? поправьте), а это, блин, уже напряг для меня...
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Тарасио, с супернетов нельзя перейти (кроме старого Турбо). С линейки Smart тоже нет перехода. Писали, что есть предложение с Light и Zero, также вроде бы по MNP в него можно перейти.

Я решил не заморачиваться и просто взять новую симку.
С Lite+
Снимок экрана_2020-06-26_10-57-47.png
 
  • Like
Реакції: GAS

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
sprintload, спасибо, но уже поздно, взял новый старпак
 

Grey_Wizard

Склонен к кручению гаек..
Реєстрація
26.10.07
Місто
Одесса, Киев
Телефон
OnePlus 3T
  • Івано-Франківська область
  • Одеська область
  • Черкаська область
  • Львівська область
Вот это как понимать? Эти области включают города, образующие эти области? То есть, например:
  • Одеська область включает город Одессу?
Вот у меня с Lite+ сейчас есть переход в этот пакет, но я в городе...
Кто-нибудь уже выяснял, будет ли работать пакет в городе Одесса?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.12.13
Місто
Днепропетровск
Писали, что есть предложение с Light и Zero
Если кому интересно.
Но в этом, как и в других новых тарифах, почему-то не предлагают ГБА (или я ошибаюсь? поправьте), а это, блин, уже напряг для меня...
Оператор в чате 19/06/20 уверял, что ГБА в новых тарифах есть и инфа скоро появится.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

razor

место под рекламу
Реєстрація
28.06.08
Місто
Винница
Телефон
xiaomi mi 11 ultra
окей, но MNP шантаж я спросил не в той теме =)
так вот, реально сюда перейти с другого тарифа через шантаж?)
 

Grey_Wizard

Склонен к кручению гаек..
Реєстрація
26.10.07
Місто
Одесса, Киев
Телефон
OnePlus 3T
Зверху