Новини Інтертелеком

  • Автор теми Irop
  • Дата створення
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
nikolaevich, SIP за 50 грн. це було круто.
Якщо користуватись всіма послугами, які входять в пакет, то так. Але якщо дзвонити лише на місто/ворогів, то нічого не змінилося, принаймні в тп ІТ Базовий. Базова ціна як була 50 коп/хв на місто/ворогів, так і залишилась.
Post automatically merged:

Не ясно нахіба той ІТ, якщо ти в Україні. Якщо у тебе є інет в телефоні - то 99% є і голос.
Це хіба як рішення для дзвінків по Україні, перебуваючи закордоном.
В Україні також треба. Якщо треба подзвонити на міські номери, то саме воно. Бо слони хочуть окремі гроші за міські дзвінки. Тому для таких випадків я тримаю номер Інтера. В моєму тп вони коштують 50 коп/хв (у слонів дорожче). Абонку не оплачую. Гроші витрачаються по факту дзвінка.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Для окупованих територій Інтер з Айтіфоном і смс - шикарне рішення, при всій моїй неповазі до Інтера. Інші лише на глюкавий БІП спромоглися. Хоча у МТС давно існував кацапський МТС - коннект (аналог БІП), але в Україні його не сталося. У Білайна - взагалі наче такого нема, щоб Київстару передати через Веон.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Абонку не оплачую. Гроші витрачаються по факту дзвінка.
А хєротой з блокуванням sip-номерів вже перестали страждати?
Post automatically merged:

Озвучивать причины не вижу целесообразности, но оные имеются.
Також свинорилам та іншим дрочерам для активацій купи акаунтів сільпо і подібних, для акцій-фігакцій, і т.д. - номер може приймати і дзівінки, і смс, можна купу номерів тримати одночасно.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Абонку не оплачую. Гроші витрачаються по факту дзвінка.
А хєротой з блокуванням sip-номерів вже перестали страждати?
Та х/з...
У мене тих дзвінків обмаль. Інколи, дуже рідко, телефоную на номери державних організацій, там тривалість розмови 1-2 хв.
Для блокування треба частіше дзвонити, мабуть.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Не ясно нахіба той ІТ, якщо ти в Україні.
Щоб пам'ятати всі розмови одним місцем:
1709675216825.png
Веон і був, а вже всі і забули. Але там дзвінків на телефонні номери ніби не було.
В Україні також треба. Якщо треба подзвонити на міські номери, то саме воно. Бо слони хочуть окремі гроші за міські дзвінки. Тому для таких випадків я тримаю номер Інтера. В моєму тп вони коштують 50 коп/хв (у слонів дорожче). Абонку не оплачую. Гроші витрачаються по факту дзвінка
Можна Лайку за 30 коп/хв посекундно.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
І заради цього - дуже рідких 1-2 грн варто дрочитися?
Звісно. А як же інакше, якщо зайві гроші на моєму рахунку КС не тримаються? Один невірний рух і рахунок пустий. Тому й не тримаю там грошей. Не раз вже попікся на цьому.
Водафон, який тариф не включає дзвінки на стаціонарні номери?
У мене - Водафон Лайт. Інших не маю.
Post automatically merged:

Просьба до модератора перенести останні дописи у більш відповідну тему. Можна в цю: https://red-forum.com/threads/Чергові-зміни-в-умовах-тарифів-і-послуг-Інтертелеком.27981/page-75
 
Реєстрація
07.07.12
Місто
Kyiv region
Не ясно нахіба той ІТ, якщо ти в Україні.
Щоб пам'ятати всі розмови одним місцем:
Переглянути вкладення 60227
Веон і був, а вже всі і забули. Але там дзвінків на телефонні номери ніби не було.
В Україні також треба. Якщо треба подзвонити на міські номери, то саме воно. Бо слони хочуть окремі гроші за міські дзвінки. Тому для таких випадків я тримаю номер Інтера. В моєму тп вони коштують 50 коп/хв (у слонів дорожче). Абонку не оплачую. Гроші витрачаються по факту дзвінка
Можна Лайку за 30 коп/хв посекундно.
Не можна, бо слот зайнятий ще іншою сімкою... Для економії...
 
Зверху