Новини Інтертелеком

  • Автор теми Irop
  • Дата створення
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Посылки с Ибэй и Али получаю только на УкрПочте. Присылают СМС, отдельное окошко. Обычно очереди нет. В отделе посылок нормальный персонал.
 
Реєстрація
16.05.16
Місто
Солоденьке місто 🍇
Тему будущего Интертелекома закрыли.
С Апреля у ИТ будет возможность развития 4G, уже официально -
 
Реєстрація
16.05.16
Місто
Солоденьке місто 🍇
И тут ещё одна новостёнка

 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Сервіс центр у Львові у вигляді столика на головній пошті закритий з папірчиком: "Тимчасово не працює, дзвоніть 094-50-50-750".
І ще цьому оператору хтось збирається видати ліцензію на LTE?

Такі-то новини :(
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
І ще цьому оператору хтось збирається видати ліцензію на LTE?
В требованиях на выдачу LTE есть что-то насчет Укрпошты?
У вимогах є як мінімум можливість відключитись від цього щастя, чого я зробити не зміг
 
Реєстрація
26.11.11
Місто
Мелитополь
ещё одна новостёнка
Надо же опять улучшили что непонятно. Платишь теперь 150 за 25 ГБ на месяц, раньше платил 111 за 30 ГБ. Один только сомнительный плюсик, что трафик не сгорает посуточно. Для себя провайдер конечно улучшил кое-что - прикрыл баг безлимита, повысил тарифы, урезав трафик. Сеть как стало часто колбасить примерно с момента появления этой новости так и колбасит.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
А "покращення" з 5гб за 44 на 7,5 ГБ за 75грн, коли в Лайфа 7,5 ГБ коштує 50грн. І безліміт на 2г, в противагу "покращеним"10грн за 1 ГБ примусово, якщо є гроші, або 2 коп/мб, якщо не хватає 10. І це все на швидкості не менше 20 мб/сек проти максимум 4-х "покращених"
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Минимальный для шаринга трогать конечно не слишком удачное решение. Сравнение с конкурентами вообще не в пользу. Остался только безлим за 300, с описанием которого тоже набокопорено, ну то ладно, привыкли)
 
Реєстрація
12.03.17
Місто
Львов
А "покращення" з 5гб за 44 на 7,5 ГБ за 75грн, коли в Лайфа 7,5 ГБ коштує 50грн. І безліміт на 2г, в противагу "покращеним"10грн за 1 ГБ примусово, якщо є гроші, або 2 коп/мб, якщо не хватає 10. І це все на швидкості не менше 20 мб/сек проти максимум 4-х "покращених"
И там не просто 1 ГБ за 10 грн, а только на день, и сгорает. А "завтра" новые 10 грн...
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
А "покращення" з 5гб за 44 на 7,5 ГБ за 75грн, коли в Лайфа 7,5 ГБ коштує 50грн. І безліміт на 2г, в противагу "покращеним"10грн за 1 ГБ примусово, якщо є гроші, або 2 коп/мб, якщо не хватає 10. І це все на швидкості не менше 20 мб/сек проти максимум 4-х "покращених"
И там не просто 1 ГБ за 10 грн, а только на день, и сгорает. А "завтра" новые 10 грн...
Ого! А до цього "покращення" я не дочитався! Оце так всім покращенням покращення!
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
мат
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
И там не просто 1 ГБ за 10 грн, а только на день, и сгорает. А "завтра" новые 10 грн...
Из всех самых еб...х предложений на рынке - это самое еб...е
Це вони в КС підглянули. Але там 1 Гб коштує 15 грн\день: Інтернет-пакети День Онлайн.
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
И там не просто 1 ГБ за 10 грн, а только на день, и сгорает. А "завтра" новые 10 грн...
Из всех самых еб...х предложений на рынке - это самое еб...е
Це вони в КС підглянули. Але там 1 Гб коштує 15 грн\день: Інтернет-пакети День Онлайн.
Можливо і підглянули, а пішли далі: в КС цей обсяг треба замовляти, а тут втупу - є гроші і автоматом підключають. Як на мене більше заробили би на 100мб за 1грн як було раніше, але негативу би на порядок менше було би.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Можливо і підглянули, а пішли далі: в КС цей обсяг треба замовляти, а тут втупу - є гроші і автоматом підключають.
Ну так, в КС, в багатьох тп, якщо не сплачена абонка і є гроші на рахунку, то теж злизує по 10 грн, але дають за це по 100 мб.
 

SerP

@serhii13serp (tlg)
Реєстрація
06.05.09
Місто
Одесса-мама
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Ну так, в КС, в багатьох тп, якщо не сплачена абонка і є гроші на рахунку, то теж злизує по 10 грн, але дають за це по 100 мб.
Это СОВЕРШЕННО другое - в КС ситуация, когда ты НЕ ОПЛАТИЛ пакет. Как бы сам виноват...
А тут...
У меня лично слов нет...
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Можливо і підглянули, а пішли далі: в КС цей обсяг треба замовляти, а тут втупу - є гроші і автоматом підключають.
Ну так, в КС, в багатьох тп, якщо не сплачена абонка і є гроші на рахунку, то теж злизує по 10 грн, але дають за це по 100 мб.
Ну не 100мб, а 1000( очепятка я думаю). А якщо по-суті, то вони більш логічно поступають - якщо нема грошей для абонки за місяць вони дають денний пакет послуг ( то що має бути на 30 днів поділено на 30 - СМС, хв, інтернет) але за 10 грн, а не за пакетну абонку 5-7 грн/день. І логіка і стимул в цьому є. А тут ... Просто " дєнєг очень надо " називається! Порахувати: 30 днів за 10 грн = 300 грн за 30 ГБ( якщо встигнеш за день використати той гіг), коли 300 грн коштує безлім тариф! Короче об***лово!
Post automatically merged:

Ну так, в КС, в багатьох тп, якщо не сплачена абонка і є гроші на рахунку, то теж злизує по 10 грн, але дають за це по 100 мб.
Это СОВЕРШЕННО другое - в КС ситуация, когда ты НЕ ОПЛАТИЛ пакет. Как бы сам виноват...
А тут...
У меня лично слов нет...
Я про те й написав вище! Як результат в мене 3 пакети з бувшим безлімом 44, перекочували в тумбочку, а звідти витягнув старі HDSPA модеми, купив по 35 грн стартпаки Лайфа і запустив пакет гаджет за 50грн, і в результаті швидкість на старих модемах 7-7,5 мБіт/сек за 50 грн, за тих самих 7,5 гБ, за яких в ІТ треба заплатити 75 грн на швидкості максимум 4,5 мБіт/сек. В мене тільки три і один технікс вже на полиці два місяці, сумарно 4. А скільки таких як я? Тобто хотілося би знати логіку цього "покращення"
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ну не 100мб, а 1000( очепятка я думаю).
Ніяка не опечатка, таки, 100 мб дають за 10 грн деннюї абонки, а не 1000 мб. Там є деякі нюанси, але це вже офтоп.
Post automatically merged:

Тобто хотілося би знати логіку цього "покращення"
Дуже потрібні гроші. Ось яка логіка.
 
Останнє редагування:
Зверху