Новини Інтертелеком

  • Автор теми Irop
  • Дата створення

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй, ну за два месяца с момента лицензии L900, это осень даже хорошие результаты, до конца года дойдём до тысячи базовых.
Проблема конкретно водафон і тільки його, що він своїм 1800 світить собі ж під ніс. Тому маючи БС більше ніж Київстар, покриття лте значно гірше. За 900 не знаю, хоч в темі водафон хтось писав, що та ж проблема.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Матвєй, ну за два месяца с момента лицензии L900, это осень даже хорошие результаты, до конца года дойдём до тысячи базовых.
Проблема конкретно водафон і тільки його, що він своїм 1800 світить собі ж під ніс. Тому маючи БС більше ніж Київстар, покриття лте значно гірше. За 900 не знаю, хоч в темі водафон хтось писав, що та ж проблема.
Мені здається, що це краще обговорювати к темі LTE в Україні?..
 
Реєстрація
28.06.12
Місто
Киев
Телефон
S20 Ultra + IP XS
Всем привет! А кто, что слышал по поводу дела о банкротстве иньера? Висит хороший номер на интере, может имеет смысл перенести?
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Всем привет! А кто, что слышал по поводу дела о банкротстве иньера? Висит хороший номер на интере, может имеет смысл перенести?
Браво маэстро! ;) здесь рыцари уже копья ломают на эту тему)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Всем привет! А кто, что слышал по поводу дела о банкротстве иньера? Висит хороший номер на интере, может имеет смысл перенести?
Редфорумівська служба ББС - баба бабі сказала. ПС користуйтеся вашим номером на здоров'я :)
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
@raptor, ну так, эти 1/2 мегабита мы легко получим в LTE900.
Ага, отримаємо. Може й колись, в майбутньому. А треба було на "вчора". До майбутнього ще треба дожити. А так - з 1 вересня - ні Інтера нема, ні 4ж слонів.(((
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Чому мені так важко морально на душі від того, що Інтер зникає? Я ніколи толком не користувався великою трійкою. Єдиний мій номер від якого моє оточення не дивувалося, в коді 066 - Джинс, куплений 4,09,04 і був як додатковим. Мене часто звали маргіналом хоча ніколи не переслідував цілей відрізнятися. Але моє - 091 і 094, і справа не тільки в коді. Не хочу нікуди номери переносити :(
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якісь дивні новини, які складаються з мрій і спогадів.
Попередження!
 
Реєстрація
21.03.14
Місто
Одесса
Реєстрація
29.09.11
Місто
Киев
Телефон
iPhone 4s, 5s, 12
igo_r,
Ну что что в регионах закрывается это я видел, но то что подан иск о банкротстве в темах я не встречал :)

не все темы вы однако читаете) посмотри в «мусоропроводе»
 

dead_astronaut

in space
Реєстрація
05.02.20
Місто
Київ
[КРРТ] Щодо ситуації навколо компанії ТОВ «Інтертелеком»

У відповідь на запити представників медіа щодо ситуації навколо компанії ТОВ «Інтертелеком», Концерн РРТ повідомляє про наступне:
Станом на 31 серпня 2020 заборгованість компанії ТОВ «Інтертелеком» перед Концерном РРТ за надані послуги складає близько 30 млн грн.
Оскільки партнерські / договірні відносини між державним підприємством та компанією ТОВ «Інтертелеком» існують не один рік, Концерн РРТ двічі погоджувався на реструктуризацію заборгованості. Слід зазначити, що компанія ТОВ «Інтертелеком» виконувала свої зобов’язання по договору реструктуризації. Але, водночас , продовжувала накопичувати заборгованість по поточних платежах, яка значно перевищила суму компенсації відповідно до угоди про реструктуризацію, що призводило до накопичення нових боргів.
З метою виправлення становища та отримання оплати за надані послуги, навесні поточного року Концерн РРТ звернувся до суду з відповідним позовом.
Але і надалі ситуація продовжувала розвиватись в досить негативному ключі. Поточний борг продовжував накопичуватися.
З метою запобігання розпродажу ліквідного майна компанії ТОВ «Інтертелеком» та в подальшому заяв про неможливість сплати заборгованості, в серпні поточного року Концерн РРТ ініціював позов про визнання ТОВ «Інтертелеком» банкрутом.
Концерн також попередив ТОВ «Інтертелеком» про можливість припинення обслуговування їхнього обладнання, що розташоване на об’єктах Концерну, з метою спонукання ТОВ «Інтертелеком» сплатити заборгованість.
У відповідь компанія ТОВ «Інтертелеком» запропонувала укласти новий (черговий) договір про реструктуризацію.
Враховуючи попередній негативний досвід оплат за спожиті послуги з боку компанії ТОВ «Інтертелеком», ми розуміємо, що укладання нового договору не є гарантією вирішення питання.
В свою чергу Концерн РРТ запропонував компанії «Інтертелеком» скористатися традиційними для таких ситуацій фінансовими інструментами (звернення до інвесторів, отримання кредиту в банку тощо). Прийнятної відповіді щодо шляхів погашення заборгованості перед державним підприємством Концерн РРТ не отримав.
А тому наразі вирішення питання без судового розгляду не є можливим.

Прес служба Концерну РРТ
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
Всётаки инфа насчёт кррт и интера подтвердилась
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-08-31-19-14-41-123_org.telegram.messenger.png
    Screenshot_2020-08-31-19-14-41-123_org.telegram.messenger.png
    656.2 КБ · Перегляди: 170
Реєстрація
21.08.18
Місто
Одесса
Телефон
redmi note 5 (CN) 4\64
Ну что что в регионах закрывается это я видел, но то что подан иск о банкротстве в темах я не встречал :)
Ну да, кому нужна прошлая страница этой темы.

В кого які прогнози? Скільки він ще протягне?
До завтрашнего утра должен протянуть, но это не точно
з.ы. вроде тема не прогнозов , а новостей, но это не точно

Всётаки инфа насчёт кррт и интера подтвердилась
А ссылка на офф сайт концерна двумя постами выше это не подтверждение было, в отличии от очередного "инсайд" канала в телеге.


з.ы. а новость то на офф сайте удолили, власти скрывают (с)
 
Зверху