Обмін ламп розжарювання на світлодіодні (велике лампівництво)

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
У нас стільки ламп розжарювання? Щось мені складно пригадати де бачив таку лампу...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
У нас стільки ламп розжарювання? Щось мені складно пригадати де бачів таку лампу...
Бачив кілька штук на сходовій клітині свого будинку. Підозрюю, що на поверхах теж присутні. Тіко сумнівюсь, що їх там хтось буде знімати і нести міняти. А вдома мені здається всі вже їх змінили, бо економія.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
alibob, ні вони того, а на заміну купуются оці новенькі
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Велике лампівництво?
Оце грьобане велике лампівництво повинно було стартувати ще в 2014му, щоб міста та села тотально міняли грьобані жерущі не в себе ДРЛ на світодіоди.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Паук, ти дійсно вважаєшь що все оце навкруги зараз в зв'язку з лампами? Обігрівачі кондери компи сервери зовсім ні?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Паук, ти дійсно вважаєшь що все оце навкруги зараз в зв'язку з лампами? Обігрівачі кондери компи сервери зовсім ні?
Я вважаю, шо тотальна заміна всіх енегрожерущих ламп у країні, на державному рівні (міста-села-громади-дороги) дасть дуже нєхєровий результат по зниженню енергоспоживання на рівні держави. За оці лампочки ілліча чорта лисого по факту платимо - я, ти, усі форумчани та все населення країни і весь бізнес, у вигляді наших податків. Тіки усі охєрєвші дорвавшіся до кормушки не розуміють, що у держави немає власних грошей, а є лише гроші платників податків.
За обігрівачі-кондьори-компи-серви-ітп - оплачується безпосередньо кінцевим користувачем того обігрівача-кондьора-компа-серва ітп
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Немає вже тієї кількості жарівок. Навіть в глухих селах стареньки перейшли на енергозберігайки, щоби платити менше.
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
В мене нема десь 15 років. На сходах теж нема. Задовбало міняти кожен місяць. На вході в парадну теж змінив десь років 5 тому. Не бачу я такої кількості та проблеми, знову роблять хрін зна що та навіщо.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Як на мене, то держпрограма з заміни ламп нічого не дасть без заборони на продаж нових ламп розжарювання.
(1) Будуть значні витрати на адмінстрування (облік, зберігання, списання та сама процедура обміну ламп)
(2) Ніщо не заважає піти в магазин та купити лампу розжарювання та продовжити її використання
(3) Проглядається схема попилу "купи лампу розжарювання - обміняй її на LED лампу"
Звичайна людина яка цінує свій час не витрачатиме його на обмін декількох ламп, а от схемщики якраз і мінятимуть лампи ящиками.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Звичайна людина яка цінує свій час не витрачатиме його на обмін декількох ламп,
Прошу вибачити за оффтоп, але:
Товариш розказує - замінив в свому під'їзді лампу розжарювання на лед. День-два і темно, дивиться, а там вже якась згорівша лампа розжарювання. Замінив знову. І так протягом двох тижнів п'ять разів. Каже - що раніше станеться - в когось закінчаться згорівші лампи чи він (той) вже в себе в квартирі всі поміняє на лед. А Ви про "звичайна людина".
Здаватися мій товариш не збирається.
І це зараз, не колись, коли лед були в цікавинку, дорогі.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Здаватися мій товариш не збирається.
Він що, трохи не дружить з кукухою? 😳Після першої ж пиженої лампи, спроби або мали зупинитись, або трансформуватись в щось на кшталт решітки для лампи.. Мудло тягне лампи не тому, що немає грошей собі купити, а тому що воно мудло. Коли закінчаться горілі лампи, просто не буде там нічого, і все.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Здаватися мій товариш не збирається.
Він що, трохи не дружить з кукухою? 😳Після першої ж пиженої лампи, спроби або мали зупинитись, або трансформуватись в щось на кшталт решітки для лампи.. Мудло тягне лампи не тому, що немає грошей собі купити, а тому що воно мудло. Коли закінчаться горілі лампи, просто не буде там нічого, і все.
Товариш адекватний. Це не гроші для нього. Каже - хай вже наїсться. Чи, може, хтось таки впіймає на гарячому. Такий спорт.
Хоча Ваша думка в другій половині слушна. Мудло може і не зупинитися.
Будиночок хоч і багатоквартирний, але невеличкий сам. Три чи чотири поверхи, з нових "напівелітних", з кодом на дверях, на калітці двору, з камерами, навіть з дворівнеми квартирами (декілька). Майже повністю заселений. Дивно, що напевне хтось з своїх. Або гість, тех. персонал, хтозна. Камери саме там нема і немає сенсу ставити. Буде знімати в іншому місці.
Я в попередньому пості написав просто тому, що обговорювалася заміна старих ламп на ледівські. Навів "приклад заміни". :rolleyes:
В себе вже і люмінісцентки всі давно замінив, (старі робочі не викидав, десь в ящику валяються). А от те мудло десь брало ЗГОРІВШІ лампочки РОЗЖАРЮВАННЯ. Тупо.
 
Реєстрація
21.03.18
Місто
Харьков
Зверху