Загальні питання про Інтертелеком

  • Автор теми SerP
  • Дата створення
Реєстрація
16.02.08
Місто
Ужгород
Телефон
iPhone 15, SE2020
Я теж отримав повідомлення, що після 3 місяців неактивності номер буде відключено.
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Щойно прийшла смс в ітфон, в якому підключені два номери — старий міський (не оплачується з жовтня) і новий мобільний, підключений в ітфоні та нещодавно переведений в «завжди на зв'язку» й теж неоплачений.
Screenshot_20210212_131451.jpg
Питання: концепція про 12 місяців на вхід змінилася?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Щойно прийшла смс в ітфон, в якому підключені два номери — старий міський (не оплачується з жовтня) і новий мобільний, підключений в ітфоні та нещодавно переведений в «завжди на зв'язку» й теж неоплачений.
Переглянути вкладення 36917
Питання: концепція про 12 місяців на вхід змінилася?
Така сама ситуація, міський та айтіфон, обидва на голодуванні, прийшло таке повідомлення, виникає питання, про який саме з номерів йде мова? Хоча б вказали номер, додіки... :dash1:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Щойно прийшла смс в ітфон, в якому підключені два номери — старий міський (не оплачується з жовтня) і новий мобільний, підключений в ітфоні та нещодавно переведений в «завжди на зв'язку» й теж неоплачений.
Переглянути вкладення 36917
Питання: концепція про 12 місяців на вхід змінилася?
Така сама ситуація, міський та айтіфон, обидва на голодуванні, прийшло таке повідомлення, виникає питання, про який саме з номерів йде мова? Хоча б вказали номер, додіки... :dash1:
Я вже просив 100500 разів - не помагає - дописувати номер в смс.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Я вже просив 100500 разів - не помагає - дописувати номер в смс.
В смс с "напоминалками" о пополнении инет номера, мне приходят сами номера в тексте.
У мене ось так. І хто зна, що треба поповнити...
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Телефонував на гарячку, це тільки для айтіфону.
Мій модемний 01157....., без змін 12 міс. ....
Маються на увазі номери, отримані в ітфоні, чи ті, які обслуговуються на тарифі ітфон онлайн?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Телефонував на гарячку, це тільки для айтіфону.
Мій модемний 01157....., без змін 12 міс. ....
Маються на увазі номери, отримані в ітфоні, чи ті, які обсоуговуються на тарифі ітфон онлайн?
А разве тариф "итфон онлайн" можно получить еще где-то кроме итфона?
 
Реєстрація
03.03.18
Місто
Киев
Пришли сообщения об отключении номеров после трёх месяцев неактивности. Уже 12 месяцев все или это попытка получить абонку ?
Мені тоже прийшло. Якщо таке зроблять то швидше розпрощаюсь :)
 
Реєстрація
08.02.21
Місто
Одеса
Телефон
15 Pro Max, SE 2020
Интер и так еле дышит, так ещё и это...
 
Реєстрація
14.04.09
Місто
Киев
Интер и так еле дышит, так ещё и это...
Не был бы так категоричен. Проект "IT_Phone", как выяснила общественность, это все относится только к тем номерам, был создан "на коленке", без каких либо понятий с рисками и т.п. Глупо держать сотни номеров на удержании, лишь только потому, что кто-то захотел поэкспериментировать, при этом не принося прибыли абсолютно никому. По моей информации, номеров вне данной программы, новшества не касаются. А те "мертвые души", погоды не сделают никому, от слова - совсем.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я свій ІТ-Фон Онлайн ще у вересні 20-го перевів на тп Завжди на зв"язку 50, номером майже не користуюсь, так, тримаю на всяк випадок, і ніяких смс про відключення нема. Тому, переходьте на тп Завжди на зв"язку, це безкоштовно.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
raptor, аналогічно, але смс є.
То яка проблема, здійснити 1 дзвінок на кілька секунд, і потратити за це 50 коп?
Я минулого тижня тестував якість голосу на ІТ-Фоні, і потратив 50 коп ( це вперше за 3 чи 4 місяці), тому, мабуть і нема смс, бо проявив активність.
 
Зверху