Загальні питання про Інтертелеком

  • Автор теми SerP
  • Дата створення

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey

Про зміни терміну дії абонентського номера

25.10.2021

Шановні абоненти! Інформуємо вас, що з 01.11.2021 вводяться зміни щодо терміну дії абонентського номера. 1. Для абонентів міської нумерації. У разі, якщо ви не сплачуєте абонентську плату протягом 6 місяців, ваш абонентський номер підлягає відключенню без можливості відновлення. 2. Для інтернет абонентів, абонентів мобільної нумерації (094) та абонентів, які обслуговуються на тарифних планах з періодом нарахування пакета 30 днів. Якщо ви не сплачуєте абонентську плату протягом 3 місяців, ваш абонентський номер підлягає відключенню без можливості відновлення.
Не понял! У меня в https://my.intertelecom.ua указано: Номер дійсний до (мм.рррр): 12.2022 Если у меня тариф "Завжди на зв'зку 50"и я не буду три месяца его пополнять, то его отключат?
 

ars

Реєстрація
17.04.12
Місто
Киев
Да. Точнее пополнять можете, но вот если 3 месяца оно не снимало абонплату (денег нет на счету), то могут удалить номер с концами.



:)
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
ars, но пишет же "Номер дійсний до (мм.рррр): 12.2022". Кстати, на счету 0, а есть минуты, которые списываются при звонке через IT-Phone - это минуты в кредит или как?
 
Реєстрація
27.06.18
Місто
Киев
Телефон
Nexus 6 + Xiaomi Mi8
Підтримка несе люту діч.
Для того, щоб змінити контактний номер втратив хвилин десять
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi Note 5
Тарифный план "Всегда на связи 50". Был исходящий звонок сегодня. Срок действия номера 12.2022.
 

Вкладення

  • IMG_20211113_112341.jpg
    IMG_20211113_112341.jpg
    90.2 КБ · Перегляди: 20
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
ars, но пишет же "Номер дійсний до (мм.рррр): 12.2022". Кстати, на счету 0, а есть минуты, которые списываются при звонке через IT-Phone - это минуты в кредит или как?
ІТФон є безкоштовним (це зіичайний софтфон). Хвилини списуються з вашого номеру, який має певний таоифний план - от за ним перевіряйте.
 

T-Rex

Заблокирован
Реєстрація
18.10.09
Місто
county Surrey
Может с прошлой абонки осталось что-то, или бонусы?
Списывает, как бы пакетные минуты на мобильных операторов с абонки, но я забыл, когда платил абонку, если вообще когда-то платил. Мне раньше на номере давалось без абонки 30 бонусных минут на IT за стаж номера. Ними я и пользовался, но сейчас их не вижу в системе "МИ".
Post automatically merged:

Хвилини списуються з вашого номеру, який має певний таоифний план - от за ним перевіряйте.
Именно так, но я не платил абонку. Может бонус какой от ИТ в виде халявной абонки?
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
У меня, например, есть бонусы по программе "Наилучшее общение". Они расходуются как раз в первую очередь
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
1.11 на некоторых номерах налили бонусов и сняли абонку. Вот теперь с этого пакета наверное и звонит. Проверь движение средств.
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
Молодцы. Иначе пришлось бы номера отбирать у некоторых несознательных абонентов в связи с вступлением в силу новых правил.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну а як ще показати фейкову активність, щоби не розігнали до нового року? Хтось собі премію так отримає.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Ну а як ще показати фейкову активність, щоби не розігнали до нового року? Хтось собі премію так отримає.
Нє, це не для показу активності. А для того, щоб задіяти нові правила, тобто, через 3 місяці неактивності після зняття останньої абонки, відключити номери. Імхо.
Так би мовити, останнє китайське попередження, хто не в темі - сам собі винен.
 
Реєстрація
17.11.21
Місто
Нова Каховка
Доброго дня. Так Як Інтертелеком зараз у нас не працює, wi-fi модем валяється чи можливо вставити в нього сімку іншого оператора, наприклад водафон чи Київстар або інших. Модем verizon jetpack.
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Чернiгiв
Телефон
Nokia 9 Pure View
Только People в Днепропетровской области или Интер в Одесской и в Приднестровье. Больше ничего нет в стандарте CDMA в Европе
 
Реєстрація
25.12.17
Місто
Донецк
Телефон
Xiaomi mi 8 lite
Ydemik, обычно такие заточены под работу только в cdma.
Лучше купите новый который работает точно в 4g
 
Зверху