Відпочинок за кордоном

  • Автор теми sts7
  • Дата створення
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@GLOOMER, білоруси молодці, вміють тримати марку, цього треба в них вчитися.
Але я волію хамло, у якого все на обличчі написано, аніж гниле в середині, але тобі усміхається. Такої ввічливості я у Польщі наївся за 15 років. Так що "дякую, дуже дякую"😉
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
Не могу найти резервацию мест на поезда Eurocity (Будапешт-Вена). На эти поезда нет резервации?
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Sashkent, Уже не работает. CONNECTION_TIMED_OUT.
Лучше пока эту информацию на своём сайте в текстовой версии разместили бы.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Barin, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба презентував у понеділок, 22 червня, інтерактивну карту, яка "дозволяє перевірити актуальний режим в'їзду та транзиту для громадян України у будь-якій країні світу", йдеться у повідомленні на сайті МЗС.
Post automatically merged:

Может допилят :skripka:
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
З метою розвитку дружніх відносин між Україною та Китайською Народною Республікою, активізації двостороннього співробітництва у сфері туризму постановляю:

Запровадити на період з 1 серпня 2020 року до 31 січня 2021 року безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з туристичною метою, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 30 днів протягом 180 днів.
Должен быть аналогичный ответ.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Вообще нет, но всё ж от бюджета зависит. Всяко лучше Затоки за эти же деньги. Для отзывов есть букинг, там обычно все хорошо написано
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Кто отдыхал тут https://www.anextour.com.ua/hotel/4292/
Стоит там останавливаться?
я на топхотелс привык смотреть отзывы, про "твой" отель тут:

4,67 из 5,00 это более, чем прилично!
 
Останнє редагування:

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
я на топхотелс привык смотреть отзывы
Поэтому ты в списке людей, которые спрашивают про такое на форуме) На один из самых популярных отелей в регионе ни одного отзыва даже от тагила
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
про какое?
ты хоть ниже там пролистай - написано ж: у них сегодня/сейчас были ГЛЮКИ
поэтому и нет отзывов

уже попустило :)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Первый раз через агенство заказываю тур. Какие документы должны дать, которые подтверждают оплату и условия тура {проживание, отель, дату вылета/прилета и т.д.}? А то спросил про оплату картой - ответили, что пройдет как перевод
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
. Какие документы должны дать, которые подтверждают оплату и условия тура {проживание, отель, дату вылета/прилета и т.д.}?
Чек или квитанция об оплате, ваучер, страховка, авиабилеты (последнее - опционально, все равно по паспорту посадка).

По поводу оплаты - в последние годы агентство, через которое оформлял, давало два отдельных счета - один счет от туроператора, второй - за услуги собственно агентства, сказали, связано с налогообложением. Оплата картой - услуги агентства можно оплатить, а вот услуги туроператора, в таком разрезе - ну никак, туроператор не предоставляет терминалы. Чисто теоретически, можно и всю сумму на агентство закинуть, это если жирный кешбек будет. Но все равно, агентству такой маневр выльется в ощутимые расходы, которые точно перекинут на меня, как на человека, который этот банкет заказал.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А что сейчас с транзитным проездом через Румынию? Пускают, не пукают, тест? Не могу найти инфу, последнее что нашел, что до 15.08 продлили ограничения, но 15-е уже прошло, или продлили снова и в каком объеме - непонятно..
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари

Вкладення

  • Screenshot_20200823-011200.png
    Screenshot_20200823-011200.png
    500.6 КБ · Перегляди: 24
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А тицьнути складно було?
Не повіриш - звичайно що тицяв - на "великому" Хромі, ніякого вікна не з'являлось, ось спробував з мобільного - є... :rolleyes: Або глюки на сайті, або Хром.. Сенк.
Ну це ж старе, до 15.08, не актуально вже.
 
  • Like
Реакції: idea
Зверху