Звідки був дзвінок?

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
я их некоторые выборочно проверял: коллекторы, и к тому же них у всех одна и та же особенность- на них нет дозвона
Ну это калл-центр. А калл-центр может обзванивать и за долги, и за компенсацию по потерянной посылке.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо це не приватний номер, то ось всі цифри 0-93-170-9744.
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
У ЛС на ёмкости 093-170 (по личному опыту) большинство корпоративных номеров, которые стоят во всяких шлюзах. Поэтому я в принципе все входящие звонки по этой маске заблочил.
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
.... (потупив очи) ...вот потому у меня парочка 093 только для Инета в телефонах - все равно в блэклист попаду... :cool: Шутка.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
У ЛС на ёмкости 093-170 (по личному опыту) большинство корпоративных номеров, которые стоят во всяких шлюзах. Поэтому я в принципе все входящие звонки по этой маске заблочил.
В поиске даже выдает 093170**** телефон курьера, интернет магазина Розетка.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
В мене є з початку року друга SIM (Київстар) для вхідних, на неї періодично дзвонить якась тупа людина бо ніяк не може зрозуміти, що помиляється. Здається це стара жінка, якій потрібен хтось... не пам'ятаю ім'я. Я давно заніс у "чорний перелік" цей номер з якого дзвонять і мали б зрозуміти що щось не то, але не доходить. Через тиждень знову бачу заблоковані вхідні виклики з одного і того ж номера Київстар. По Viber або інші месенджери дані відсутні (людина не користується цим). До речі мій номер на який дзвонять не перевипущений, в мене дуже давно (полковий). Що треба щоб ця людина припинила дзвонити?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Що треба щоб ця людина припинила дзвонити?
Помочь человеку записать в телефонную книгу правильный номер телефона.
Отправьте тому человеку смс, и доходчиво объясните в смс эту ситуацию.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Отправьте тому человеку смс, и доходчиво объясните в смс эту ситуацию
На рахунку 0 і не відправити SMS безкоштовно. Спеціально поповнювати заради цього не буду, я стільки не заробляю :) .Щось бабця не второпає що помиляється.
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Вайбера, на телефоне у той бабушки тоже нет ?
Ні.
Остаётся тогда вариант, позвонить той бабушке из другого номера телефона. Для этого нужно попросить телефон, у кого-то из ваших знакомых или друзей.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну нічого бабця сама не зробить. В силу свого віку. Зміріться вже з тим.
Певно вона загубила того, хто їй може налаштувати телефон. Або він зараз далеко і вніс раніше номер з помилкою.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
38044 3334604 - сегодня два пропущенных. Гугл не помог. Может кто знает, что за номер?
 
Зверху