com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Причина: чат-боти
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
В общем социальные карты во всех банкоматах нал бесплатно. Правильно я понял?
Не всіх соціальних, на жаль. Ось витяг з опису тарифу Мій рахунок: Для пенсіонерів (крім ВПО) за картками MC Debit Standard/ MC Debit Gold/MC Debit World/ЕПП ПРОСТІР /ЕПП MC Debit World.
У зарплатних проектах у чужих банкоматах або: відповідно до тарифних пакетів, на умовах яких обслуговуються юридичні особи в рамках зарплатних проектів.
Або: "за картками Visa Classic/MC Debit Standard/Debit Gold/Debit World/Debit Platinum - 0 або 3 грн.

За усіма іншими картками і тарифами - 1.5%+5 грн.
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Смотрю в приложении ощада 24.12 списали 7 грн за смс-информирование. Если в настройках самой пороги отключить эти смс, деньги перестанут сниматься или надо в другом месте отказываться?
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Смотрю в приложении ощада 24.12 списали 7 грн за смс-информирование. Если в настройках самой пороги отключить эти смс, деньги перестанут сниматься или надо в другом месте отказываться?
Лично в Банк . Но войдёте ли в Веб версию и сможете ли пользоваться виртуальной картой - вот в чём вопрос .
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Смотрю в приложении ощада 24.12 списали 7 грн за смс-информирование. Если в настройках самой пороги отключить эти смс, деньги перестанут сниматься или надо в другом месте отказываться?
У мене переставали, але після чергового входу знов ставали активними.
Але в грудні мінялись тарифи і дкбо, і, можливо, без додаткової активації вже не працюватимуть. Спробуйте, може вам пощастить.
 
Реєстрація
15.01.20
Місто
Київ
Можно ли МК разблокировать бесплатно?
А то через поддержку 30 гривень, через мобильное приложение 20 гривень.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
allaliu, в прошлом году такой способ обложили налогом и скорее со всех карт, но сделали возможность отправлять СЭП по 5к грн за операцию бесплатно.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Так і не зрозумів - це окремо кільце стільки коштує чи весь пакет Visa Infinite з консьєржами, лаунжами і бонусами? Якщо друге, то непогано, чого ви. В Моно стільки ж Платінум вартує, а тут ще й кільце.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Так і не зрозумів - це окремо кільце стільки коштує чи весь пакет Visa Infinite з консьєржами, лаунжами і бонусами? Якщо друге, то непогано, чого ви. В Моно стільки ж Платінум вартує, а тут ще й кільце.
Я так зрозумів, що все https://www.oschadbank.ua/ua/wpring
 
Реєстрація
10.07.10
Місто
Днепр
А сегодня безпощад резко снизил ставки по депозитам, например было 12.5%, стало 10,5%......
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
тиждень назад перевели заплату в Ощадбанк. Прийшли працівники банку і відразу "впарили" всім + кредитну карту. Всі відмовились відповідно. На наступний день рийшли з банку із-за заявами, щоб закрити кредитну карту. Але в заяві закриття кредитного рахунку вказали середину травня. Я запитав, чому так. Сказали, що у всіх банках закриття 3 місяці. Це дійсно так?
 

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
У них наверное программа какая-то по поощрению сотрудника впарившего кредитку, как у кс для сотрудников, которые переведут вас на новый тариф. Более точно ответит сотрудник банка
 
Реєстрація
23.02.20
Місто
Киев
тиждень назад перевели заплату в Ощадбанк. Прийшли працівники банку і відразу "впарили" всім + кредитну карту. Всі відмовились відповідно. На наступний день рийшли з банку із-за заявами, щоб закрити кредитну карту. Але в заяві закриття кредитного рахунку вказали середину травня. Я запитав, чому так. Сказали, що у всіх банках закриття 3 місяці. Це дійсно так?
Если я вас правильно понял, то, заявка на закрытие должна быть произведена в тот же день, когда такая заявка написана. Мне лично кредит был закрыт за 24 часа.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
А что собственно опасного в кредитке которой не пользуешься? Или там обслуживание платное?
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Собственно похожая история . Без меня открыли кредитную линию и выпустили кредитку . Причём поползновения были два раза : при открытии счёта давно ( сразу написал заявление об отказе ) и год назад позвонили мне с городского номера со словами " вам одобрена кредитная линия " . Я ответил что ничего не заказывал и оказался прийти . После замены кары на новую через месяц заметил в кабинете , что карта выпускается . Был в отделении , где управляющий сказал : " не хотите - не получайте , никаких начислений если не активируете карту не будет . Или могу при Вас её порезать . " Весь расчёт на психологию , что вроде деньги есть и можно воспользоваться . Некоторые не выдерживают .
 

GreyCat

Консервативний новатор
Реєстрація
09.08.13
Місто
м. Одеса, UA
Телефон
Samsung: A52, Tab А8"
Карта ОБ, мастеркард голд, з/п проект.
Изначально кредит 15000 грн. Ни разу в него не влез за сколько-то лет. Возможно умею планировать расходы.
Как резерв, наверное, неплохо.

Это не две отдельные карты, это 2в1.
Несколько как дней тому прислали писулю про изменение условий...
Вот она:

З 17.02.20 умови погашення кредитної заборгованості за Вашою карткою ЗМІНЕНО.

(checkmark)Автоматично буде списуватись лише 5% від суми кредитної заборгованості та проценти по кредиту (крім платежів у пільговий період) – це обов’язковий мінімальний платіж (ОМП).

(checkmark)Сума ОМП надійде Вам у SMS. Якщо на Вашій картці буде недостатньо коштів його потрібно заплатити самостійно до 20 числа наступного місяця.

(checkmark)Щоб погасити суму більшу за мінімальний платіж, користуйтесь:
- Ощад 24/7
- Терміналом
- Банкоматом
- Чат-ботом
oschadbank.ua/chat

(checkmark)Після проведення будь-якої операції з карткою Вам буде надходити SMS про розподіл коштів на кредитні та власні.

(checkmark)Зверніть увагу: при закінченні строку дії картки кредитний ліміт буде закрито.

(checkmark)Якщо Ви хочете користуватись кредитними коштами зручно та безкоштовно до 62 днів - оформлюйте картку «Моя кредитка».
(flirt) Хочете отримати кошти зараз, а витрачати коли зручно?

Оформлюйте безкоштовно картку «Моя кредитка» з кредитним лімітом до 250 000 грн. і отримуйте до 62 днів безкоштовного користування коштами.

(telephone) 0800210800
 
Останнє редагування:
Зверху