com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Причина: чат-боти
Останнє редагування модератором:

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Подскажите, есть ли варианты пополнения карты без комиссии? (выдавалась под субсидию, "Мій рахунок" вроде. За p2p берут 1%)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@vlad_g поповнити готівкою у касі, банкоматі, іпт за допомогою картки можна безкоштовно, пкт. 2.1 загальних тарифів. [7.06 я поповнив у касі - без комісій]
1% беруть не лише за p2p, а за:
Зарахування на рахунок безготівкових коштів у валюті рахунку (крім процентів по депозиту, укладеному в банку, державних соціальних виплат, пенсій, коштів з інших власних рахунків відкритих в банку, коштів, які зараховуються за результатами розгляду спірних операцій, інших платежів в рамках договорів з банком, благодійної допомоги, виплат в рамках акцій, що проводяться Банком, та коштів, що переказуються згідно з п.3.4. Загальних тарифів)
Можна дещо зекономити на винятках встановлених у пкт. 7. Наприклад, поповнити безкоштовно "мою картку" (або іншу, за тарифом мій комфорт). Далі зробити переказ між власними картками через Ощад 24/7, за реквізитами картки, за тарифом 0.1% + 2 грн.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Можна дещо зекономити на винятках встановлених у пкт. 7. Наприклад, поповнити безкоштовно "мою картку" (або іншу, за тарифом мій комфорт). Далі зробити переказ між власними картками через Ощад 24/7, за реквізитами картки, за тарифом 0.1% + 2 грн.
Схему перевірив - працює з одним "але". При надходженні коштів на мою картку (тобто мій комфорт) блокують 1% комісії, яка розблоковується при списані операції через 2-3 дні. Оператор підтримки, правда, доводила на повному серйозі, що цю комісію списує банк відправник. Репліка про те, що комісія відображається у ощаді, а не в банку відправнику її не переконала 😀 так що рівень підтримки там ще той...
 
Реєстрація
11.04.15
Місто
Киев
Интиресно по реквизитам на др. банки бесплатно а вот на свои 0,1% ?
То сеп, а це внутрішній переказ (миттєвий). На чомусь же треба заробляти...
Ну так разве нельзя бесплатно отправить сэпом на счет ощадовской карты?
 
  • Dislike
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Схему перевірив - працює з одним "але"
Історія несподівано отримала неприємне продовження. На картці виникли відсотки за несанкціонований овердрафт. Як і у більшості банків, смс про це не поступило, не зважаючи на підключений і Ощад у телефоні і смс-банкінг. В додатку, інформація про нього захована у глибинах статистики, якби я випадково не звернув уваги на зміну балансу, я б і не дізнався про цей "технічний овердрафт" (бідні-бідні пенсіонери!). Треба 4 рази клікнути на історії операцій в різні місця, щоб побачити цей овердрафт...
Цього мало. Два дні додзвонитись до оператора не вдалось. На третій, операторка довго випитувала персональні дані, після чого все одно переключила на іншого оператора, і знов я повис слухати музику на пів години. Мені це набридло, я почав шукати альтернативні шляхи зв'язку, виявилось у них є чат, але нічим іншим він не займається, як лиш замовити, щоб оператор тобі передзвонив.
Так от сьогодні передзвонив оператор (чоловічої статі:)sic! Довелось знов йому пояснювати усю ситуацію по новій.
Спершу він мені сказав, що овердрафту у вас уже нема. Я спершу зрадів (думаю, чудово - вирішено), але вирішив, поки є можливість, перевірити баланс, щоб бути впевненим. Баланс виявився поменшеним на суму овердрафту. То кажу як же нема, як є. Другою відповіддю було, що овердрафт ще не списано і треба поповнити рахунок. Я кажу, як це не списано, якщо операція була тиждень тому. Він ще раз перевірив: ах, це відсотки! У нас немає можливості їх списати. Я кажу як це немає, якщо в інших банках є. Він мені: ви на це погодились у тарифах банку. Я йому, що я на це погоджуюсь і хай фіксує скаргу. Спершу такої можливості теж не було, а потім раптом з'явилася... Чекаю тепер на вирішення проблеми. Хоч думаю, що скарга до НБУ не завадить, бо скільки таких пенсіонерів, у яких вони своїми некоректними проводками крадуть гроші... А потім їм розповідають, що вони на це погодились у тарифах банку. Запис дзвінка у мене теж є.
А суть проблеми в чому? Прийшли гроші на картку (510 грн). Я ними скористався і переказав через Ощад на свою іншу картку 500 грн. "Несанкціонований овердрафт" (тобто технічний у даному випадку, виник через те, що перед переказом між рахунками, операція не встигла "провестись". У нормальному банку, як ПУМБ, такі питання закривають на звернення клієнта протягом кількох хвилин. Тут же треба доводити представникам банку, що ти не віслюк. Виходить ніякого покращення у банку досі не відбулось, лиш вивіску змінили на яскравішу.
Порада від мене: або не зв'язуйтесь із банком взагалі (highly recomended!), або при надходженні коштів чекайте поки вони спишуться до 3 банківських днів, як правило це наступний робочий день, якщо не хочете платити "за послуги банку" або перевіряти ці послуги на своїх нервах, як я описав вище...
 

Вкладення

  • Screenshot_20200526-204956~3.png
    Screenshot_20200526-204956~3.png
    97.9 КБ · Перегляди: 42
  • Screenshot_20200526-205007~2.png
    Screenshot_20200526-205007~2.png
    121.6 КБ · Перегляди: 42
  • Screenshot_20200526-205023~2.png
    Screenshot_20200526-205023~2.png
    143 КБ · Перегляди: 42
  • Screenshot_20200526-205032~2.png
    Screenshot_20200526-205032~2.png
    131.6 КБ · Перегляди: 43
  • Screenshot_20200526-130952.jpg
    Screenshot_20200526-130952.jpg
    40.8 КБ · Перегляди: 43
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Теховер пенсіонерам не світить))) п2п проходить на меншу суму,а потім появляється повна сума через день.. Проблем немає з цим. Ощад підходить тільки для сеп платежів.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
@idea, найкраща карта- економна+моя карта для реєстрації в ощад24. Сеп безкоштовно. Карта економна віза,зараз там акція. Гарантовано 50грн типу аналогу привату їхнього гарантованого 800)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Тарасио, що ж хорошого, вона відкривається під депозит. Тарифи від цього не змінні. Є тариф мій комфорт, а є мій рахунок - вже два тижні обговорюємо.
Вартість сепу як і акція поширюються на всі рахунки. По акції там не 50 грн, а, можливо, надішлють код на знижку 50 грн у Сільпо. Так що це не аналог пб, більше аналог мастеркард більше.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
В поза прошлом году выдавали мою карту виза. Еще регал ее в виза чекаут для плюшек на тикетс.уа.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Тарасио, у мастера кращі умови для банків щодо зняття у чужих банкоматах.
ПС можна обирати, якщо нема в наявності можна замовити.
Post automatically merged:

@andreuskas, мені навпаки дали мастер.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@RifleR, останнє, це просто опис що таке платіжна картка для чайників. Обидві будуть обслуговуватись у тарифі Мій комфорт, єдине що для Моєї карти є окрема колонка.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
@RifleR, останнє, це просто опис що таке платіжна картка для чайників. Обидві будуть обслуговуватись у тарифі Мій комфорт, єдине що для Моєї карти є окрема колонка.
Цікаво звідки така обізнаність у продуктах ощадбанку?! Там 1 карта цікава,інша допоміжна +сеп) на цьому і кінець
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Тарасио, тому що ви берете інформацію з рекламних матеріалів, а я аналізую тарифи банку. Більшість того, що ми обговорюємо, нема ні там, ні там, звідси й домисли.
 
Зверху