com

Реєстрація
17.01.08
Місто
Львів
Причина: чат-боти
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Скарамуш, на ощад с моно также можно СЕПом, довольно быстро приходят. Отправлял в прошлую сб, зашли утром в вс.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
Скарамуш, на ощад с моно также можно СЕПом, довольно быстро приходят. Отправлял в прошлую сб, зашли утром в вс.
спасибо, надо будет попробовать, так может будет и легче, в следующий раз просто повторять платеж, а не вводить данные вручную как при p2p...
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
З цієї причини будемо прощатись з Ощадом у вересні.
Ви як пенсіонер, які з карток привату знімають лише у Приваті, а з карток ощаду - лише в ощаді.
Тариф дозволяє вам знімати без комісії 10000 у будь-якому банкоматі.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Тариф дозволяє вам знімати без комісії 10000 у будь-якому банкоматі.
От тільки більше 1000 за один раз мені ні Приват, ні Укрексім не видав. Більше не пробував.
І це лиш одна з причин. Решта це: впарений ліміт на пенсійній картці, який відмовились відключати у відділенні; платна перевірка балансу в банкоматі (з 2-ї на добу - так, але все-рівно), максимально топорний ощад24 (в порівнянні з п24), платні смс...
Приват, як пенсійна картка, в цьому плані виглядає набагато виграшніше. Та й виявилось, що нікуди не треба йти писати заяви - Приват сам це зробить. Так що не бачу сенсу лишатись тут.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Lorn, згоден, приват кращий і зручніший за усіма параметрами.

От тільки більше 1000 за один раз мені ні Приват, ні Укрексім не вида
Це обмеження інших банків, з карткою привату так само будете бігати по чужих банкоматах і знімати по 200-500 грн.
який відмовились відключати у відділенні;
Це теж паскудство. Проте, ви можете написати заяву у відділенні, відправити традиційною поштою, або @поштою через дію чи урядову лінію.
не треба йти писати заяви
Більшість банків пишуть самі заяви і надсилають уже років 10-15.
 
Реєстрація
23.02.11
Місто
Киев
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
у меня в городе не видел пока таких
В Тернополе с NFC-модулем значились такие банкоматы Ощада:
  • ТЦ "Golden Ring" (вул. 15-го Квітня 1Е/3);
  • ТЦ "Площа ринок", маг. ZARAZ (вул. Тарнавського, 34).
спасибо за информацию, это довольно неплохо, что уже они появились и у нас. завтра пойду посмотреть, как оно работает☺️
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
З 1 липня безкоштовно тільки в чат- ботах!
Не зрозумів. Що, платною стала і перша перевірка на добу у банкоматі?
Так сказали по 0800.... Безкоштовно тільки в чаті Фейсбуку, вайбера і на сайті. Перевіряв баланс на сайті.
По 0800.. теж платно
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Це обмеження інших банків, з карткою привату так само будете бігати по чужих банкоматах і знімати по 200-500 грн.
В наших краях банкоматів Привата найбільше і зазвичай вони працюють за рідкісним виключенням. З Ощадом в кращому випадку 50/50 - власний досвід.
Це теж паскудство. Проте, ви можете написати заяву у відділенні, відправити традиційною поштою, або @поштою через дію чи урядову лінію.
Міг би. Але простіше закрити там картку/рахунок. Хоча я ще не знаю скільки кругів пекла треба оббігати, щоб це зробити. Звісно, що це буде робитись в тому відділенні, де відкривалась картка.
Які ще можуть бути підводні камені від працівників, які звісно не захочуть нічого закривати?
Більшість банків пишуть самі заяви і надсилають уже років 10-15.
Не знав. Думаю треба в ПФ якось це рішати. Зараз зайшов на сторінку пенсійної картки, а там пише:
Для відкриття карткового рахунку та випуску платіжної картки необхідно надати до банку паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номерa облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), пред’явити пенсійне посвідчення або довідку про призначення пенсії, а також оформити у банку необхідний пакет документів
В Приваті мама це зробила, маючи тільки паспорт і код.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Universe,
при сумі до 5 000 грн. включно - не тарифікується,
при сумі понад 5 000 грн. - 0,5% (не більше 500 грн.) від суми операції
Post automatically merged:

Зате свинорили догралися, зняття готівки з моєї картки та мого комфорту знов буде платним.
А також СЕП у даному тарифі:
1% min 3 грн. (не більше 1000 грн.)
 
Останнє редагування:

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Якісь новини з More є? Безліч реклами про миттєву картку. Хоч хтось відкрив собі з лімітом?
Самому интересно. В начале августа сначала в телеграм пришло подтверждение лимита, поотом по телефону мне сказали что таки да, будет лимит через несколько дней.
С тех пор в приложении я его так и не увидел, более ни каких действий не предпринимал.
Может он невидимый и попробовать ей расчитатся?
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
BerdYanSK
Мне перезвонили.
Грустно поведали: ЛимитНоль
Брать будете?

Я: А смысл?
 
Реєстрація
04.10.19
Місто
Харьков
Как дешевле всего погасить кредит в ощаде? Карта жрет 1%.
А то пытаюсь освоиться в этом чуде под названием Ощад24, никак не найду полные реквизиты счета (не карты) для СЭПа, с компа не могу зайти - после сбрасывания пароля "сталася помилка, спробуйте пізніше".

И откуда взялись проценты за несанкционированный овердрафт?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Как дешевле всего погасить кредит в ощаде? Карта жрет 1%.
А то пытаюсь освоиться в этом чуде под названием Ощад24, никак не найду полные реквизиты счета (не карты) для СЭПа, с компа не могу зайти - после сбрасывания пароля "сталася помилка, спробуйте пізніше".

И откуда взялись проценты за несанкционированный овердрафт?
Гроші прийшли на рахунок (наприклад п2п), але ще не провелись, а ви їх використали. Проводка у них від 2 годин до 3 діб (звертайте увагу на статус операції у виписці: в обробці).

І яка це картка жере 1%? Ще ж наче тарифи не оновились?
 
Зверху