ПДР і все, що з ними пов'язано

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
plebis, в Дие не вижу, как пешеходу оплатить штраф. Там сразу раздел "Водієві", ну и внутри пишет, что штрафов нет или есть. Или я не там смотрю?

В Моно - надо ввести номер постановления. Или дальше тоже номер машины просит?

Кочевник, возможно , штрафа нет в системе по какой-то причине. Мне так в 18-м году в январе выписали, вроде все "онлайн", а штрафа нет и нет. Я его по реквизитам пытался оплатить, так деньги три раза возвращались. А в марте штраф "всплыл".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
возможно , штрафа нет в системе по какой-то причине.
Ну ото ж бо. Пішохід буде контролювати.
Серію постанови вводити кирилицею чи латинкою? Бо пробували і так, і так. З пробілом і без.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Як на мене, якщо штраф онлайн побачити нема можливості, то треба бути обережним, бо і після сплати буде те саме. Мав проблему з цим колись, коли квитанцію про сплату ще треба було возити головному ДАЇшнику, при продажі автомобіля узнав, що він вже років 6 в арешті. З того моменту цінність онлайну не так в зручній оплаті, як в можливості впевнитися, що штраф закритий. Не простіше сплатити через інший банк\попросити знайомого чи кешем через касу?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не простіше сплатити через інший банк\попросити знайомого чи кешем через касу?
Сплата відбувалася через додаток Sense банку на IBAN, перевірка відбувалася через додаток(!) сервісу Штрафи UA
Супер-преміум менеджер Укрсиббанку нічим не зміг допомогти для коректного переказу в казначейство на IBAN.
Погашення відбулося на 3-й банківський день після переказу.
 
Зверху