Обменяете ли вы после 11.01.2016 года старый бумажный паспорт на новое пластиковое УЛ

  • Да

    Голосів: 173 33.2%
  • Нет

    Голосів: 254 48.8%
  • Затрудняюсь ответить

    Голосів: 94 18.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    521

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Посвідчення особи громадянина України (видається з 11 січня 2016 року).

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Можна контрактникам Київстара оформити безкоштовно Mobile ID, який теж КЕП.
Це персональний кваліфікований цифровий підпис (КЕП) та засіб електронної ідентифікації, який зберігається на SIM-карті мобільного телефона (смартфона або кнопкового).
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
В крайнем случае ничего не мешает получить КЭП от налоговой (без ID карты).
Так она там 580 гривен стоит.
Обманул, все подорожало:(
АЦСК органов юстиции. Алмаз 1К стоит 550грн. Подпись - 96 грн на год.
Кстати. Киевстар выдает КЕП от АЦСК юстиции
 
Реєстрація
12.11.16
Місто
Київ
Внесіть зміни в шапку-з 1 березня в Росію в’їзд по внутрішньому паспорту не передбачається.

P.s А також прибалтійські країни також приберіть-вони входять в шенген і окремі правила в’їзду не зможуть застосовувати. Хоча голова ДМС говорив про можливість почати відповідні переговори з ЄС після запуску нової системи країнами ЄС. Тому, можна просто написати, що в планах країни ЄС.
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Интересно, на неподконтрольные территории тоже будут только по заграну пускать или как?
 
Реєстрація
12.11.16
Місто
Київ
Интересно, на неподконтрольные территории тоже будут только по заграну пускать или как?
З технічної точки зору для ДПСУ набагато простіше і швидше працювати з документами, які мають машинозчитувальну зону, але ж це територія України і на якій підставі українець має оформити загран шоб відвідати родичів в Донецьку. Хто зна, що думають законотворці, але наразі є закон
P.s Логічним був би ідентичний крок стосовно Білорусії, адже це єдина країна в яку від завтра українець зможе потрапити по старому паспорту книжечці.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Ну на сколько я понимаю в РФ по внутреннему паспорту по прежнему можно въехать через Беларусь?
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Интересно, на неподконтрольные территории тоже будут только по заграну пускать или как?
Нет, загран не обязателен. Можно по внутреннему книжечке, можно по ID, можно по заграну. Но на каждый документ отдельный дозвіл оформляется.

З технічної точки зору для ДПСУ набагато простіше і швидше працювати з документами, які мають машинозчитувальну зону, але ж це територія України і на якій підставі українець має оформити загран шоб відвідати родичів в Донецьку.
Не простіше. Я не спостерігав на КПВВ пристроїв для зчитування. Вручну вбивається в базу, щоб перевірити наявність дозволу на перетин на даний документ, і, відповідно, якщо дозвіл є, то ставлять в'їзд/виїзд.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Ну на сколько я понимаю в РФ по внутреннему паспорту по прежнему можно въехать через Беларусь?
Вообще, официально границу РБ с РФ иностранцы могут пересекать только на самолёте, всё остальное считается нарушением. А пустят ли сейчас в самолёт по внутреннему украинскому паспорту, не знаю.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Ну на сколько я понимаю в РФ по внутреннему паспорту по прежнему можно въехать через Беларусь?

А пустят ли сейчас в самолёт по внутреннему украинскому паспорту, не знаю.
Что в прошлом, что два года назад, как раньше не знаю, Беларусь не пускала в РФ по внутреннему паспорту, исключительно по загран.паспорту.
Что изменилось сейчас ?
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Вообще, официально границу РБ с РФ иностранцы могут пересекать только на самолёте, всё остальное считается нарушением. А пустят ли сейчас в самолёт по внутреннему украинскому паспорту, не знаю.
На сколько я слышал это не относилось к гражданам Украины.
Что в прошлом, что два года назад, как раньше не знаю, Беларусь не пускала в РФ по внутреннему паспорту, исключительно по загран.паспорту.
Что изменилось сейчас ?
Раньше пускала. Какая им разница? Года два назад ездил, правда только в Беларусь даже ничего не спросили на границе. Ах да спрашивали или орехи есть :)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Сподіваюсь, це не тільки в мене так?
У меня как и Вас, "Страница не найдена. "
Пробовал и с входом в аккаунт и без. Одно и тоже.
Может ссылка работает только из по Android? На Windows не открывается.
 
Зверху