Обменяете ли вы после 11.01.2016 года старый бумажный паспорт на новое пластиковое УЛ

  • Да

    Голосів: 173 33.2%
  • Нет

    Голосів: 254 48.8%
  • Затрудняюсь ответить

    Голосів: 94 18.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    521

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Посвідчення особи громадянина України (видається з 11 січня 2016 року).

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Дракон

® вылез из пещеры
Реєстрація
27.05.08
Місто
село ТроєщинО
Citizen, я пользуюсь паспортом - книжкой и пока проблем не возникало. А какие преимущества мне даст ИД-пластик, который можно получить последние 4-е года? Удобней носить с собой? Согласен, но на этом все преимущества заканчиваются, и я не хочу ради этого получать супер продвинутый пластик, что бы через 10 лет, мне свалилось на голову "счастье", как правило в самый неудобный момент жизни, в виде необходимости замены пластика, так как у старого пластика истек срок годности.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Вже котрий рік я хочу отримати пластик щоб загнати його в Дію і більше нічого не носити з собою, але котрий рік мене спиняє неможливість самому сформувати і роздрукувати довідку про реєстрацію
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Вже котрий рік я хочу отримати пластик щоб загнати його в Дію і більше нічого не носити з собою, але котрий рік мене спиняє неможливість самому сформувати і роздрукувати довідку про реєстрацію
Закорд. паспорт у безнаДії дозволяє (не) робити те ж саме, що і ІД-карта. А якщо відсканувати і роздруковувати у необхідній кількості довідки, то відчуття будуть не такі?
 
Реєстрація
01.07.18
Місто
Січ
Дракон, тут 144 страницы дискуссий о плюсах/минусах. Почитайте. Я тоже пока остановился на книжке. Но отрицать прогресс в этой сфере ?
 

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Вже котрий рік я хочу отримати пластик щоб загнати його в Дію і більше нічого не носити з собою, але котрий рік мене спиняє неможливість самому сформувати і роздрукувати довідку про реєстрацію
Це треба місцеву владу стимулювати. У нас в Харкові вже є таке: через ключ на сайті формується довідка з QR кодом. І вже пару місяців цю послугу обіцяють додати в дію, але щось їм як завжди заважає.
 
Реєстрація
31.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Базы у каждой ОТГ свои, в этом и проблема + не все в электронном виде. Был пост Федорова, собираются всех обязать либо базу ДМС для этих задач, либо свою локальную ОТГ, но электронную.
 
  • Like
Реакції: idea

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Так в Харькове она и есть электронная. https://e-kharkiv.org/
И как я понимаю, были анонсы, они планировали ее к Дие подключить, соответственно завязать на базу ДМС. Но что-то у них не срастается.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
В магазине «Алло» видел на стойке продавцов устройство-считыватель карт (чёрное, размером с колоду карт, паспорт ложится сверху). Возможно, используют при продаже в кредит.
 
  • Wow
Реакції: idea

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
11 березня Міністерство освіти і науки України направило лист-роз’яснення керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти з інформацією щодо вступу до закладів освіти у 2021 році осіб, які є громадянами України, але через свої релігійні переконання відмовляються від отримання паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки та проходять судову процедуру для отримання паспорта громадянина України у формі книжечки.
З метою врегулювання питання вступу такої категорії дітей до закладів фахової передвищої та закладів вищої освіти між МОН та Державною міграційною службою України досягнуто згоди щодо можливості прийому у таких осіб свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу ДМС з інформацією про належність особи до громадянства України, що надається особі у відповідь на її звернення.
В полном тексте письма всё ещё интереснее, особенно последний пункт::trollface:
1615685681624.png
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
...это бы письмо, да омбудсмену по правам человека да на стол... Шоб прислал в МОН посылочку... с ба-а-альшой клизмой и подарочным экземпляром Конституции.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Вроде ж сейчас нет обязаловки получать ID-карту по достижению 14лет?
Какие минусы получения паспорта в 14лет (есть ли смысл откладывать получение "на потом") ?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Себастьян Перейро, т.е. обязательно получать, но сроков нет?
 
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Реєстрація
31.10.07
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Redmi 4X
Это же полнейший ураган в головах. Создать своим же детям и себе головняк на ровном месте. Государство выдает документ по своим правилам. Интересно посмотреть на решения судов.
 
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Это же полнейший ураган в головах. Создать своим же детям и себе головняк на ровном месте. Государство выдает документ по своим правилам. Интересно посмотреть на решения судов.
Что конкреино интересно? Суды, как правило, удовлетворяют такие иски и выдают книжки. То же самое со вклейкой фото. Сейчам ещё можно не только по основаниям релігійних переконань через суд пробить вклейку фото вместо ID, у нас в области есть уже позитивные решения по этим вопросам.
 
Зверху