Обменяете ли вы после 11.01.2016 года старый бумажный паспорт на новое пластиковое УЛ

  • Да

    Голосів: 173 33.2%
  • Нет

    Голосів: 254 48.8%
  • Затрудняюсь ответить

    Голосів: 94 18.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    521

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Посвідчення особи громадянина України (видається з 11 січня 2016 року).

 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
Кроме РНОКПП, добавляется ещё УНЗР
Оскільки рнокпп мають не усі, то це єдиний номер, який не змінюється протягом життя.
УНЗР теж мають не всі. УНЗР відсутній у тих громадян, які не оформлювали паспорт у формі картки (ID-card), та які виготовляли закордонний паспорт приблизно до квітня 2015 року. Від серпня 2019 року УНЗР і РНОКПП можна присвоювати дітям при оформленні свідоцтва про народження. Припускаю, що за допомогою українських судів деякі батьки відмовляються від присвоєння цих номерів новонародженим та внесення їх у свідоцтва про народження (особисто не бачив таких рішень судів).
З особистого досвіду знаю, що звернувшись до адмінсуду можна оформити в Міграційній службі паспорт-книжечку, і УНЗР особі не буде присвоєно (в реєстрі судових рішень тисячі таких справ). Про те, що українські суди приймали рішення видавати закордонний паспорт без УНЗР не чув.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
УНЗР (унікальний номер запису у демографічному реєстрі) – це цифровий, незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу, представлений двома послідовностями з восьми та п’яти цифр, розділених текстовим символом «-».

УНЗР присвоюється при оформленні одного із біометричних документів, чи то ID-картка, чи то паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

УНЗР є незмінним протягом усього життя громадянина (не змінюється у разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей).

УНЗР прописаний на вашому документі
Post automatically merged:

idea, тобто я можу відмовитися від ІН та/чи отримати новий?
Про випадки відмови тут писали, а от чи можна отримати інший - дуже сумніваюсь.
 
Реєстрація
13.07.16
Місто
Севастополь, Україна
Телефон
Redmi Note 7 4/128
А хто підкаже, яка послідовність дій, для того щоб при зміні прізвища видали не ID-карту, а паспорт у формі книжечки? Знаю, що через суд. Скільки цей процес триватиме? Яка орієнтовна вартість судових витрат
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Про випадки відмови тут писали, а от чи можна отримати інший - дуже сумніваюсь.
Все вірно, я відмовився від коду і 4 роки жив без нього, мені не відкривали кредитні і іноді навіть звичайні карти. Мені це набридло і я знову його отримав... з тим самим номером.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сижу в ПУМБі, курка вимагає від клієнта додатково до пластику папір з "пропискою". Країна жижеталізації, йопта.
Штрафувати таких курок потрібно. Тільки так викориниться цей совок.
 
Реєстрація
24.06.08
Місто
Одесса
Телефон
HUAWEI GR5
Сижу в ПУМБі, курка вимагає від клієнта додатково до пластику папір з "пропискою". Країна жижеталізації, йопта.
Штрафувати таких курок потрібно. Тільки так викориниться цей совок.
Да при чем тут низовой персонал банка.
Это банк нищеброды - не обеспечили отделения сканерами.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Навіщо його записувати в епоху тотальної жижеталізації? По чіпу ідентифікував клієнта і запитуй в базі, де він зареєстрований.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Сумнівне задоволення, надати усім банкам допуск до реєстру, як нотаріусам.
Хоча загально, погоджуюсь.
 
Зверху