debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Интересно услышать реакцию из Офиса Президента
Могут и поддержать, это же тема последнего указа прошлого гаранта. И дело завести по статье «геноцид».
Самое страшное, что такие особи потом идут на выборы президента и парламента, и представьте какой осознанный выбор они могут сделать.
Представлять уже не обязательно.
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
"Дія" демонструє навички з тролінгу:
Дія:
WIFIBAR Platform підтримує Дію та інновації в державі. Цифрові технології — це полегшення життя, спрощені сервіси, інформація в будь-який час. Майбутнє, яке ми будуємо разом.

Платформа працює на базі технологій Wi-Fi, 3G, LTE, 5G у понад 2000 локаціях України. Підключайтесь та будьте завжди на зв’язку.

Ви завжди зможете підтвердити особу з цифровим документом та швидкісним інтернетом 🙌🏻 Дякуємо сервісу за підтримку державних ініціатив.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
:)
 

CCharodey

Заблокирован
Реєстрація
17.04.20
Місто
хмельницький, Пижівка.
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Captain, 5G буде для мас не раніше через 4+роки тоді так і так доведется міняти бо може буде погано робити сімка.
Або нарешті випустять нове покоління сімок ще меншу. а ще краще щоб EQRSIM :D
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
28.09.09
Місто
Донецька обл.
Телефон
Nokia 6 - VF/LC
5G-інтернет в Україні: у Федорова розповіли, коли чекати на технологію

Поступове запровадження 5G-інтернету в Україні почнеться не раніше 2022 року, спочатку у великих містах.
Про це повідомив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест у програмі «Офіційна розмова» на телеканалі «ДОМ».
«Я сподіваюся, що аукціони зможуть бути проведені, якщо частоти будуть звільнені, в кінці наступного року. І з 2022 року почнеться плавне запровадження в Україні. Але першими будуть найбільші міста, а потім, залежно від потенціалу розвитку, можуть бути інші області», - сказав чиновник.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Доречі, 5G як і LTE дуже добре підходить для створення коврого покриття на низьких частотах.
Вважаю що саме з цього і необхідно починати, яц це роблять в Америці.
Бо запускати 5G спочатку у великих містах має сенс лише на високих частотах, а там вже проблема - базових станцій потрібно дуже багато, бо сигнал перекривається буквально кроною одного дерева між пристроєм та сектором БС.
А раз так, то поки мало приструїв підтримує, це пуста трата грошей, розвивати мережу на високих частотах.
Також, нажаль, пристрої з підтримкою 5G наразі при роботі в цьому 5G довго не працюють, якщо мова про високі частоти.
Технологія ще не готова, так самое як це було з LTE коли підтримки CSFB не було.
 

Barin

Заблудший
Реєстрація
12.02.20
Місто
Белицкое
Откуда они берутся...
А сам на мобилку снимал и небось через мобильный Интернет ещё и видео загружал. И ничего с ним страшного не случилось. На 3 и 4G не случилось, а на тех же самых частотах, но со стандартом 5G обязательно что-то произойдёт.
Просто люди накручивают себе рейтинг, не понимая что это глупая затея, как борьба с ветряными мельницами.
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Видео чем-то напомнило выступление жены Януковича в ноябре 2004 года))

"Дорогие друзья, я из Киева, я могу сказать, что там делается. Там просто оранжевый шабаш! Значит, стоят валеночки рядами — всё везде американское! От! И горы оранжевых апельсин. И это на фоне: «Оранжевое море, оранжевое небо...» От такое от! Это просто... Это кошмар! И хочу вам сказать, шо эти апельсинки не простые, а наколотые. Люди берут апельсин, съели — взяли другой. От! И она тянется и тянется — рука. Сейчас я ехала сюда — были новости. И сказали — на площади массовое отруєння почалося. Частые случаи обращения в больницу. Людей везут с менингитом! До чего мы дожились! И стоят, и стоят! Глаза просто лубяные! Просто!" (с)
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я це десь півроку ще постив. З Фейсбука Олега "Мох" Гнатіва. Тіко українською.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
А для тех, у кого facebook'a нет, можно тезисно изложить?
 
Зверху