Планшети з Windows

Реєстрація
30.12.22
Місто
Шостка
Всім ку, тут обговорення вінди сподіваюсь? У мене є нова (Але по факту стара вже) іграшка, а саме планшет на віндовс з подвійною ос. у нього стоїть інтел атом здається, на андроїді тупить як скажений і гріється(андроїд 5) напевно краще віндою користуватись як я думаю. Так от, У мене з сенсором не дуже все. В вертикальному положенні все ок, сенсор ніби норм працює(саме на вінді трабли) А в горизонтальному все якось трошки не там, типу я тисну на правий край вікна щоб його зменшити чи збільшити а воно реєструє правіше ніж точка де я натискав. Одже. Назва планшета Mediacom Winpad 8 w801 3g здається, чи є якісь проги чи дрова може на сенсор щоб він правильно працював, побішує це просто. Агрегат я помітив вже дуже рідкий. Хз куди писати бо ніяких тем про саме схожі на нього я на форумі цьому не знайшов. якщо буде якесь посилання буду вдячний.

Доречі є ще те що маю сказати, для мене і моїх цілей він досить непогано працює у вінді (вона майже перної збірки з 15 року) не оновлюю бо боюсь що стане погано працювати а я не зможу відкотити можливо. І у мене є проблема з його батареєю і знайти її не вдається навіть на Алі. Думав сам замінити але поки не знаю що і де замовити і який там конектор (бачив відео якесь і там ніби якийсь конектор а не просто провідки припаяні. отже напевно що треба б щось конкретне шукати але я в цьому не шарю( максимум то пк збирати розбирати)) Отже сподіваюсь тут є живі люди
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Evil_Devil, нічого не зробиш, це китайский сенсор, криве, сумне і невеселе..
 
Реєстрація
30.12.22
Місто
Шостка
Evil_Devil, нічого не зробиш, це китайский сенсор, криве, сумне і невеселе..
не погоджусь, на андроїді він нормас працює. та і я писав, У вертикальному положенні теж все ок. планшет не китайський здається шось чи італьянське чи іспанське. я бачив на 4пда люди казали по темам інших схожих планшетів про якісь калібратори сенсора. хз. може якщо драйвер встановити то воно краще було б. я шукав драйвер довго і по назві планшета і по айді того сенсора у його властивостях
Post automatically merged:

Evil_Devil, нічого не зробиш, це китайский сенсор, криве, сумне і невеселе..
як для своєї ціни він досить непогано працює. я ще за батарейку питався, не знаєш нічого?
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
за батарейку питався, не знаєш нічого?
Розкриваєш та заміряєш існуючу. Або дивишся теми на 4pda
Потім шукаєш більш-менш підходящу у китайців. Як варіант підбираєш дві "половинного розміру" та одну з банок підпаюєш до контролеру першої батареї (мені такий франкенштейн китаєць прислав)
Тільки так. Китайці пхали у планшети все, що було під рукою підходящого розміру.

PS: 1/32/1280*800 на Z3735- це дніщє, єдиний його плюс 3G (що дуже рідко зустрічається в "атомних" планшетах). Ще і рідкий ноунейм. Дрова шукати тільки по vid&pid на всяких 4pda
 
Останнє редагування:

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Хотів собі колись таку приблуду купити, але якось забив на то діло, мав на Інтел Атом колись "наш" Impression ImPAD 8901, але він вже мертвий як і лінійка "атомів". Імхо з цієї штуки краще зробити своєрідний Raspberry Pi і нехай валяється десь аніж тицяти йому в екран.
 
Реєстрація
24.12.22
Місто
Харків
Телефон
Redmi 4x 3/32
(саме на вінді трабли)
ніколи не користувався планшетами на вінді, але настільки бажав, що моніторив теми багатьох китайських (всі вони звідти) планшетів. і їх особливість у тому, що багато драйверів треба встановлювати власноруч, як за часів старих віндоус. так от, перше, що я би зробив, - знайшов би драйвер сенсора на цей планшет під віндоус та перевстановив би його.
І у мене є проблема з його батареєю і знайти її не вдається навіть на Алі.
такі питання на зовсім екзотичних планшетах вирішуються придбанням батареї потрібного розміру для іншого планшету, або просто за розміром. потім відпаюють плату із конектором від старої батареї і припаюють до нової.
 
Реєстрація
30.12.22
Місто
Шостка
Всем ку, ситуейшен: сломал все. Ни винда ни андроид не работают на планшете. Как сломал нет смысла рассказывать. Мне тут сказали что на сайте от производителя планшета есть всякое типа какого то софта, вроде как для установки и андроида и винды как оно было с завода вроде. Но я в этом камень. Помогите понять что и как сделать что б вернуть его в рабочее состояние (он то как бы рабочий но просто ОС обе не работают а с флешки загружается) вот сайт производителя вроде как Ссылка. Я раньше уже писал за этот планшет туть.
Post automatically merged:

хоть даже если винду нормально сделать Что б не на итальянском была а на русском или украинском уже хорошо было бы. И что б она не лагала и все работало как надо. хотя и андроид иногда полезен
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Є в сім"ї планшет Teclast 4/64, теж двоопераційний - Вінда та Андроід 5.1, брав на Олху беушний.
Андроід видалив вщент, використовується лише під Віндою, стало більше простору.
Ніяких проблем з ним немає.
 
Реєстрація
30.12.22
Місто
Шостка
Є в сім"ї планшет Teclast 4/64, теж двоопераційний - Вінда та Андроід 5.1, брав на Олху беушний.
Андроід видалив вщент, використовується лише під Віндою, стало більше простору.
Ніяких проблем з ним немає.
мені б вінду нормальну знайти щоб воно не тупило і працювало ок. і шоб сумісне було. бо я ставив якусь вінду так навіть кнопка павер не працювала. екран не вимикався, яскравість не регулювалась. Графіка в мене інтел хд графікс але без цифр, тому яку скачувати без поняття
Post automatically merged:

у мене 1/32 по факту щось біля 28 гб проц інтел атом z(осуджую)3735g
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Це не "вінду нормальну" нужно знайти, а драйвери під залізо.
Закачуєш офіційний образ ltsc, форматуєш флешку в fat32, копіюєш туди всі файли з iso'шки. Шукаєш usb-хаб та otg-перехідничок, втикаєш в хаб флешку і клаву, хаб через otg в планш.
При увімкненні жмакаєш del/esc/f2/f7/f8/шось_інше, вибираєш завантаження з флешки. Видаляєш всі розділи на "харді", створюєш один і ставиш туди вінду.
А далі розпочинаються шаманські пляски "знайти потрібні дрова". Для початку можна дати вінді інтернет, і хай сама оновлює шо зможе. Потім розпочинається гуглєніє по vid&pid усього, шо не поставилось. Деякі дрібні утілітки треба шукати саме для планшета. Ще подивись на 4pda чи є тема про цю тваринку.
ps: якби на ньому була робоча вінда, можна б було з неї виковирять частину драйверів.
 
Реєстрація
30.12.22
Місто
Шостка
Це не "вінду нормальну" нужно знайти, а драйвери під залізо.
Закачуєш офіційний образ ltsc, форматуєш флешку в fat32, копіюєш туди всі файли з iso'шки. Шукаєш usb-хаб та otg-перехідничок, втикаєш в хаб флешку і клаву, хаб через otg в планш.
При увімкненні жмакаєш del/esc/f2/f7/f8/шось_інше, вибираєш завантаження з флешки. Видаляєш всі розділи на "харді", створюєш один і ставиш туди вінду.
А далі розпочинаються шаманські пляски "знайти потрібні дрова". Для початку можна дати вінді інтернет, і хай сама оновлює шо зможе. Потім розпочинається гуглєніє по vid&pid усього, шо не поставилось. Деякі дрібні утілітки треба шукати саме для планшета. Ще подивись на 4pda чи є тема про цю тваринку.
ps: якби на ньому була робоча вінда, можна б було з неї виковирять частину драйверів.
якщо я видаляю розділи в мене навіть логотип при завантаженні зникає. я хз че так. і планшет довго завантажується. в ідеалі треба щось лишати щоб і логотипи були і може завантажувався швидше. я хз як воно там може працювати. а вінду на нього вже ставив і зносив. так шо..
 
Реєстрація
30.12.22
Місто
Шостка
Я короче скачав файли з сайту там є файл формату .wim типу образ. як його встановити на планшет на якому нема жодної ос?
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Зверху