Погода: морози, спека, атмосферні опади тощо

Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Та добре, що подобаються.

Ксю, можеш продовжувати хизуватися своєю чудовою фізичною формою в темі про здоров`я. ;)
 

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Ждем-ждем :) ответный ход :)
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Нет, все-таки приятно не только про козни мобильных операторов и телефоны/роутеры/подставить_по_вкусу на форуме почитать... При любой погоде. Вон, у меня на дворе +10 и ветрюган - а тут тепло, как в бархатный сезон. Keep smiling & Take it easy, камрады!
 
  • Like
Реакції: idea

Ксю

Упанда
Реєстрація
05.04.10
Місто
Одесса
Телефон
Samsung J5 2016 (Kyivstar 3gOnline2018+Vodafone 4gSmartXS, Nokia Asha lifecelle СделайСам
Сейчас даже в Одессе 13 тепла..ночью было 5. С январем нас :) а в октябре снова ждем лето.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ненавиджу зиму, як пережити наступні 9 місяців зими? задаю собі питання кожної осені. Тітка наврочила, що зима буде холодною... по народним прикметам. Лишається лиш сподіватись на глобальне потепління...
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Лишається лиш сподіватись на глобальне потепління...
Не факт, що спасе. При глобальному потеплінні атмосферний рух стане більш динамічним, як у закіпаючому чайнику і погода стане набагато прихиблінішою. Взимку може стати набагато холодніше через постійний вітер, а с півдня циклонами буде встигати затягувати ще не замерзшу вологу. В результаті -10С звичайних загально з вітром і вологістю легко перетворюються в -30С по відчуттям.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я теж не люблю зиму. Чув, що за прогнозами, ця зима має бути найхолоднішою за останні 30 років. Єдине, що гріє серце - то льодами з Азову має знести той клятий міст.:D
Запасаюсь попкорном.:)
 

lubarec

Заблокирован
Реєстрація
03.01.11
Місто
Киев
Телефон
Самсунг
Я теж не люблю зиму. Чув, що за прогнозами, ця зима має бути найхолоднішою за останні 30 років. Єдине, що гріє серце - то льодами з Азову має знести той клятий міст.:D
Запасаюсь попкорном.:)

Дровишки еще нужны к попкорну.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ
ЗАМОРОЗОК / РІВЕНЬ 1
У зв"язку з виносом арктичної повітряної маси, в ніч з 23 на 24 вересня 2019 року температура повітря в окремих районах Київщини, Чернігівщини, Сумщини, Полтавщини, Харківщини, Луганщини опуститься до -1...+3 градусів. Зверніть увагу, це буде не найближчої ночі, а вже наступної(з понеділка на вівторок). Цієї ночі холодно буде лише в північних районах Сумщини та Чернігівщини. В свою чергу на півдні, заході країни ніч буде відносно комфортною в плані температури.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Я теж не люблю зиму. Чув, що за прогнозами, ця зима має бути найхолоднішою за останні 30 років. Єдине, що гріє серце - то льодами з Азову має знести той клятий міст.:D
Запасаюсь попкорном.:)

Каждый год это пишут. плохие новости расходятся лучше .
 

Set

Реєстрація
28.10.10
Місто
Хмельницкий
Я теж не люблю зиму. Чув, що за прогнозами, ця зима має бути найхолоднішою за останні 30 років. Єдине, що гріє серце - то льодами з Азову має знести той клятий міст.:D
Запасаюсь попкорном.:)

Это уже пятая самая холодная зима будет :D
 
Зверху