Погода: морози, спека, атмосферні опади тощо

Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

У ніч на 18 червня в результаті рясних опадів затопило Велику Ялту, в місті затоплені пішохідні переходи. Про це повідомили в пресслужбі російського уряду Криму, пишуть Крим.Реалії.

"Підтоплює господарську зону «Крименерго». Якщо зараз затоплять, то залишимося без світла. Все нормально з лікарнями. Проходять ЄДІ, а такі є частини міста, де не проїхати. Вулиця Блюхера повністю перекрита, тому що річка вийшла з берегів і перекрила дороги. На Пушкіна вода тече як річкою. Дощ йтиме весь день", – розповіла голова підконтрольної Кремлю адміністрації Ялти Яніна Павленко.

1624005010145.png
 

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
лайкающие предыдущий пост:
-То херня что у меня сарай сгорел! ГЛАВНОЕ шо у соседа корова здохла!!1
Вот да!
И главное: если б хоть действительно сдохла (иншалла!)... А в нашем случае – так... сыпь какая-то на вымени...
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Реєстрація
30.09.10
Місто
Крым(контрабандист из Армянска)
Телефон
Qumo Quest 474, Было МТС Команда ДДД, а теперь хрензнаетчто.
Как я понял самолет который вызывал осадки в Крыму в октябре прошлого года все таки их вызвал. У меня то же неделю льет, правда у в степи хз куда оно все утекает. Пару часов и суо
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Как я понял самолет который вызывал осадки в Крыму в октябре прошлого года все таки их вызвал. У меня то же неделю льет, правда у в степи хз куда оно все утекает. Пару часов и суо
В подземные хранилища? ;)
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Как я понял самолет который вызывал осадки в Крыму в октябре прошлого года все таки их вызвал. У меня то же неделю льет, правда у в степи хз куда оно все утекает. Пару часов и суо
В подземные хранилища? ;)
Запасаются водой для полива . Дамбу на Крым ещё не прорвало ? У нас тоже сегодня льёт .
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Дві години як спустився з Боржави. Взнав від друзів, що нас повинно було змиьи чотири дні поспіль.
Насправді злива була в суботу ввечері до двох годин, і дощ вчора до години. Сьогодні вже нестерпна спека.
Сніг лишився лише в двох місцях під Великим Верхом.

Місцеві вже назбирали суничок.
Нарешті почалося справжнє літо і час припинити походи до осені.
 

B&B

Реєстрація
17.11.08
Місто
Dubai
Телефон
Note 20
лайкающие предыдущий пост:
-То херня что у меня сарай сгорел! ГЛАВНОЕ шо у соседа корова здохла!!1
Вот да!
И главное: если б хоть действительно сдохла (иншалла!)... А в нашем случае – так... сыпь какая-то на вымени...
Так эту же корову сосед у меня и отжал, и говорит что она сама пришла
Виправте мене, якщо помиляюся.
Але якщо дотримуватися тієї логіки, виходить, що ніхто вже не має надії на те, що вийде ту корову повернути. Тому хай втопиться, чи взагалі домогти ій це зробити зі словами "так нє доставайся ти нікому!"
Моє особисте відношення: допомагаю людям незалежно від політики, будь то на сході, чи на заході країни. Я так не вмію: якщо не можу повернути корову, то буду якось намагатись нашкодити тій корові або показово радіти її хворобам - для мене це слабка позиція, без надії на перемогу. Бо краще від цього жити не стану!
Нікого не хочу образити, намагавсь підібрати слова, толерантно.
Бо там люди загинули, не бачу приводу радіти. Будь то на Закарпатті, чи в Ялті.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
 
Зверху