Покриття Kyivstar 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от Киевстар?

  • Да, полностью!

  • Рано пока судить

  • Категорически нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Київстар 4G (LTE)


Карта покриття | Базові станції | Офіційний веб-сайт

Перший запуск мережі LTE-2600: 06.04.2018 | Перший запуск мережі LTE-1800: 01.07.2018 |
Перший запуск мережі LTE-900: 01.08.2020


ks_bs_80x80.jpg15 627 БС ks_map_icon_80x80.jpg 4 687 н.п. ks_clock_icon_80x80.jpg 29.04.2021

Смартфон: Sony Xperia XZ1
Локація: м. Київ, парк ім. Т. Шевченка


2021-05-09 23.01.10.jpg2021-05-09 23.01.15.jpg

Карта покриття 4G на сайті Київстар
Порівняти покриття 4G з іншими операторами
Реєстр базових станцій 4G (LTE)

 

Вкладення

  • Screenshot_20200605-230615.jpg
    Screenshot_20200605-230615.jpg
    321.6 КБ · Перегляди: 17 161
Останнє редагування:
Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
Доброго дня.
В нашому селищі дуже поганий зв'язок. Десь місяць тому Київстар встановив свою вишку (базову станцію), вже встановлено антени і підведено електрику але вона ще чомусь не працює.
Як відбувається запуск БС?
Де на сайті Київстар можна запитати коли вона почне працювати?
Постав целмаппер і коли бс'ка на ньому з' явиться - тоді і запрацює
Що таке целмаппер? Додаток?
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Доброго дня.
В нашому селищі дуже поганий зв'язок. Десь місяць тому Київстар встановив свою вишку (базову станцію), вже встановлено антени і підведено електрику але вона ще чомусь не працює.
Як відбувається запуск БС?
Де на сайті Київстар можна запитати коли вона почне працювати?
Постав целмаппер і коли бс'ка на ньому з' явиться - тоді і запрацює
Що таке целмаппер? Додаток?
Так, www.cellmapper.net та відповідно їх апка
 
Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
Доброго дня.
В нашому селищі дуже поганий зв'язок. Десь місяць тому Київстар встановив свою вишку (базову станцію), вже встановлено антени і підведено електрику але вона ще чомусь не працює.
Як відбувається запуск БС?
Де на сайті Київстар можна запитати коли вона почне працювати?
Постав целмаппер і коли бс'ка на ньому з' явиться - тоді і запрацює
Що таке целмаппер? Додаток?
Так, www.cellmapper.net та відповідно їх апка
Поставив. Немає ще БС там.
Але якщо вона з'явиться в целмаппер то в мене і покриття з'явиться. Я побачу це і без целмаппер.
Мені просто цікаво як швидко запускають в роботу БС.
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Доброго дня.
В нашому селищі дуже поганий зв'язок. Десь місяць тому Київстар встановив свою вишку (базову станцію), вже встановлено антени і підведено електрику але вона ще чомусь не працює.
Як відбувається запуск БС?
Де на сайті Київстар можна запитати коли вона почне працювати?
Постав целмаппер і коли бс'ка на ньому з' явиться - тоді і запрацює
Що таке целмаппер? Додаток?
Так, www.cellmapper.net та відповідно їх апка
Поставив. Немає ще БС там.
Але якщо вона з'явиться в целмаппер то в мене і покриття з'явиться. Я побачу це і без целмаппер.
Мені просто цікаво як швидко запускають в роботу БС.
Ти ж сам мав би розуміти що все по різному. Якщо швидко дозволи зібрали то і за тиждень запустять. А зараз всі сили пішли на відновлення після атаки
 
Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
Доброго дня.
В нашому селищі дуже поганий зв'язок. Десь місяць тому Київстар встановив свою вишку (базову станцію), вже встановлено антени і підведено електрику але вона ще чомусь не працює.
Як відбувається запуск БС?
Де на сайті Київстар можна запитати коли вона почне працювати?
Постав целмаппер і коли бс'ка на ньому з' явиться - тоді і запрацює
Що таке целмаппер? Додаток?
Так, www.cellmapper.net та відповідно їх апка
Поставив. Немає ще БС там.
Але якщо вона з'явиться в целмаппер то в мене і покриття з'явиться. Я побачу це і без целмаппер.
Мені просто цікаво як швидко запускають в роботу БС.
Ти ж сам мав би розуміти що все по різному. Якщо швидко дозволи зібрали то і за тиждень запустять. А зараз всі сили пішли на відновлення після атаки
Ну..я розумію що все людський фактор. Післявчора електрику вимикали у всьому селі бо підводили електрику до БС . Я вже надіявся, що коли включать електрику то буде зв'язок, але ні....
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
October, її саме підключили до електрики. Київстар має отримати акт виконання робіт. Ще перевірка роботи. Можливо в першій половині січня запустять. Зараз з цим набагато швидше.
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Доброго дня, яка перспектива покращення якості інтернету в селі? Текстова версія сайту 3 хв відкривається.
Практично хтось робив заявку?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Vampoom, часом буває, що дешевше й швидше користуватись конкурентом. Заявки фактично опрацьовуються довго, і не завжди успішно для вас. Можливо Ви в ямі (як я колись) і чи повернуть до вас одну із бс – питання відкрите. У мене трошки покращало (але це вже була 3 заяка і не село), але вф і лс все одно були кращі. інфо 3-4 річної давнини. Але пробуйте, що Вам заважає?!..
 
Реєстрація
17.02.20
Місто
Київ
Телефон
Poco m4 pro 5g
Спрбую, подав заявку.
В п'ятницю поіду, перевірю.
175 м від мене місцина відкрита ( роздоріжжя, зупинка) - то там 4 риски і усе літає. Не яма в мене. Але стабільно Е в хаті ( а конкуренти - літають). Втім, в хаті дзвонити можу, а на дворі вже тре ходити, шукати місцину. Бздура якась тупорила
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Чомусь у Київстар згідно з моїми спостереженнями якісь дуже скромні комбінації агрегації частот. Навіть не пам'ятаю, чи було коли небудь більше двох діапазонів одночасно. Вдома бачу В3+В7, В1+В3, В3+В8. У Лайфа при цьому буває все і зразу В1+В3+В7+В8.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Чомусь у Київстар згідно з моїми спостереженнями якісь дуже скромні комбінації агрегації частот. Навіть не пам'ятаю, чи було коли небудь більше двох діапазонів одночасно. Вдома бачу В3+В7, В1+В3, В3+В8. У Лайфа при цьому буває все і зразу В1+В3+В7+В8.
У Київстар і без агрегації широкі смуги для швидкості. Лайф вимушений викручуватися.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
Чомусь у Київстар згідно з моїми спостереженнями якісь дуже скромні комбінації агрегації частот. Навіть не пам'ятаю, чи було коли небудь більше двох діапазонів одночасно. Вдома бачу В3+В7, В1+В3, В3+В8. У Лайфа при цьому буває все і зразу В1+В3+В7+В8.
Київ, виїзд на міст Патона (Сільвербриз-Русанівка)
Лайф В1+В3+В7+В7
Київстар В7+В3+В8
В обох швидкість в 2023 гуляла від 5 до 150 Мбіт, незалежно від агрегації
В мене таке враження, що Лайф спеціально купив 5+10 МГц в В7, щоб показувати значок 4G+ LTE-A в більшій кількості місць
У Лайф ще буває 3 Мгц В8 + 15 МГц В3, але в синьому регіоні це дає більше швидкості, чим В3 20 МГц у Київстару.
 
Зверху