Покриття Kyivstar 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от Киевстар?

  • Да, полностью!

  • Рано пока судить

  • Категорически нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 13 Pro
Київстар 4G (LTE)


Карта покриття | Базові станції | Офіційний веб-сайт

Перший запуск мережі LTE-2600: 06.04.2018 | Перший запуск мережі LTE-1800: 01.07.2018 |
Перший запуск мережі LTE-900: 01.08.2020


ks_bs_80x80.jpg15 627 БС ks_map_icon_80x80.jpg 4 687 н.п. ks_clock_icon_80x80.jpg 29.04.2021

Смартфон: Sony Xperia XZ1
Локація: м. Київ, парк ім. Т. Шевченка


2021-05-09 23.01.10.jpg2021-05-09 23.01.15.jpg

Карта покриття 4G на сайті Київстар
Порівняти покриття 4G з іншими операторами
Реєстр базових станцій 4G (LTE)

 

Вкладення

  • Screenshot_20200605-230615.jpg
    Screenshot_20200605-230615.jpg
    321.6 КБ · Перегляди: 17 160
Останнє редагування:
Реєстрація
17.04.08
Місто
Короп
Телефон
Samsung Galaxy Grand duos
В общем проверил , нифига их 4 ж не ловит даже там где 3 ж одно деление.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Покрыть Каменское, Пришиб, Новобогдановку - "изи", Токмак - "та не, сюда мы суватся не будем, на перегруз в 3ж пофиг"
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Качество номер 1, сижу я в нете и с 4G сеть падает в 2G, при полной шкале. И это по 125грн для пересичного.:D

Ну всё правильно же - 3G имеет самое небольшое покрытие, 2G самое большое, LTE посередине с более высоким приоритетом.
Нет LTE - выпадает в 2G, если вы в таком месте где LTE еле ловит, 3G там скорее всего просто нет.

Да и 125₴ это всего 5$. Смех а не деньги, имхо, нечему удивляться что у нас такое плохое покрытие. Оборудование покупают за доллары и его нужно много.

Добавлено через 1 минуту
Скорее всего глюки вашего терминала

Вряд ли, у меня дома такая же история. 3G там просто не видать, LTE на 1-2 деления и 2G полное.
При звонке гарантировано плохое качество звука, видимо потому что 2G жутко перегружен - в нём даже данные не передаются.
А 3G ловит только у окна с другой стороны дома.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=15921]Logshield[/MENTION]
"5$. Смех а не деньги, имхо, нечему удивляться что у нас такое плохое покрытие. Оборудование покупают за доллары и его нужно много."

А нічого, що до того бабки брали не малі, при тому майже не розширюючи мережу. Може вам нагадати вартість мегабайт і хвилини розмови на інших?! Я розумію, що оператора тепер давить жаба давати бабло на інфраструктуру, замість того, щоб розкидати їх по власних кишенях
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
А нічого, що до того бабки брали не малі, при тому майже не розширюючи мережу. Може вам нагадати вартість мегабайт і хвилини розмови на інших?! Я розумію, що оператора тепер давить жаба давати бабло на інфраструктуру, замість того, щоб розкидати їх по власних кишенях

До того це коли?
Коли пакет на місяць коштував 10₴ та надавали 100МБ у 2G мережі?
О да... бабки не мало :dash1:

Нагадайте мені вартість однієї базової станціі, ліцензування софту, аренди башт чи площі для встановки башт, варість самої башки, электроенергії, обслуговування, підведення оптоволокна та іншого, тоді і поговоримо.

По факту я бачу що у Харкові Київстар має мережу набагато кращу за конкруентів, а сама мережа по країні постійно доповнюється новими містами та селищами.

Будувати на дорогах та в полях / лісах мережу на високих частотах ніхто не буде, окрім Lifecell, котрий живе за рахунок дотацій від турків.

Єдине до чого я можу доколупатись так це до того що до цих пір ми не маємо підтрими VoLTE, eSIM, Visual Voicemail, Wi-Fi Calling та останньої генерації LTE.
Але коли дивишься на те як люди давляться за копійки, розумієш чому це так і чому штат операторів підтримки значно скоротили, бо на все це гроші потрібні
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=15921]Logshield[/MENTION] для того, щоб брати нормальні гроші за мобільний зв'язок, треба спочатку побудувати нормальну мережу і без вкладення своїх бабок тут ніяк! От буде коврове покриття у оператора по всій країні з нормальним інтернетом, яким можна користуватися будь-де, питання немає. А так 4ж/3ж лиш у великих містах і то не завжди доступне, то вибачте мене...П.С. на той час ціни за едж інтернет були досить не малі, в переводі на тодішні зарплати. В умовах міста я можу і вайфай зловити для інтернету, а от в дорозі чи змістом необхідний саме мобільний інтернет...Про то як спаскудили голос, я взагалі мовчу, особливо з "пляшущим" amr-wb в едж
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Матвєй, справедливости ради, операторы раньше за свои железки и софт платили вендорам не то, чтобы в разы больше, а на порядки(!!!) больше, чем сейчас.
Т.е. никакого "жирка" с тех времен ни у кого нет.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Матвєй, справедливости ради, операторы раньше за свои железки и софт платили вендорам не то, чтобы в разы больше, а на порядки(!!!) больше, чем сейчас.
Т.е., никакого "жирка" с тех времен ни у кого нет.
Ну...якби хтось не мав грошей, но не змінив би одним махов всі БС по Україні на іншого вендора, а результат тої зміни думаю відчули всі. Плюс тоді не було масового вкладання в таку кількість нових БС, так доставляли і розширяли мережу, але не настільки критично. Тому брали гроші в більшості за "повітря".Та і за лте зараз плятять всі, навіть ті, які його ще не скоро побачать, тому операторам не варто дуже прибіднятися
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
не змінив би одним махов всі БС по Україні на іншого вендора
ой, не трогай ту тему. За чей счет банкет - ты не знаешь....Логика твоя верна, но вот.... бизнес по-украински с внедрением новейших "технологий" восточной страны:D
а результат тої зміни думаю відчули всі.
тем, кто принимает решения - у них другие ценности в жизни
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
[MENTION=1083]Skuadro[/MENTION] я хоч і не люблю рахувати чужі гроші, але 20 з чимось лямів помножити мінімум на 100 грн, сума виходить не маленька в місяць...Так що думаю в мінус собі точно не працюють. А не будуть будуватися, то клієнти підуть до тих хто будується, так що економія в такому випадку тимчасова
 
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
ну в минус никто не работает. Жаль только, что акционеры аппетиты не меняют практически "от страны к стране". Никого там не волнует, какая у нас средняя/минимальная зп в Украине
 

Viso

...
Реєстрація
27.05.15
Місто
Kyiv
Телефон
iPhone X
ну в минус никто не работает. Жаль только, что акционеры аппетиты не меняют практически "от страны к стране". Никого там не волнует, какая у нас средняя/минимальная зп в Украине
Ну не знаю, мне так кажется, что украинцам вообще нет причин жаловаться на акционеров своих мобильных операторов. За какихто 5 лет почти всю страну дважды(!) покрыли новыми стандартами связи. Темпы просто космические. Поэтому с понимаем отношусь, когда акционеры пытаются вернуть свои деньги.
 

kikiwora

 Software Engineer 🇺🇦🇪🇺
Реєстрація
11.08.15
Місто
Kyïv
Телефон
Ну не знаю, мне так кажется, что украинцам вообще нет причин жаловаться на акционеров своих мобильных операторов. За какихто 5 лет почти всю страну дважды(!) покрыли новыми стандартами связи. Темпы просто космические. Поэтому с понимаем отношусь, когда акционеры пытаются вернуть свои деньги.

Поддерживаю. Был в Германии - там сеть на порядок хуже и на порядка два дороже.
Так что имхо, ноют наши люди необоснованно.

Новых технологий по типу VoLTE и eSIM нахватает конечно сильно, но такого покрытия LTE в городах как у нас в Мюнхене точно не было :)
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Был в Германии - там сеть на порядок хуже и на порядка два дороже.
Німеччина старається бути іноватором в технологіях, відповідно будує мережі на "свіжому" обладнанні. Навіть от зараз крутять 5G, який ще нормально не відтестований.

У нас же ж все затягується, відповідно у нас ревізії посвіжіші з купою додаткових плюшок ;)
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
poptab, мы очень лихо перескочили всякие hsdpa и прочее, сразу получив dc-hspa+, с лте также, с самого запуска смс ходили в 4ж, с запуском 1800 агрегация появилась )
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Б7 в Запорожье стал еще ближе ко мне, теперь не -135, а -110. Сегодня заметил когда шел домой и сигнал был 2 палки, оказалось тел сидел в б7, откуда светит не смог насканировать
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Німеччина старається бути іноватором в технологіях, відповідно будує мережі на "свіжому" обладнанні. Навіть от зараз крутять 5G, який ще нормально не відтестований.

Вот это как раз тот случай, когда "лучше бы существующее наладили". Мобильный интернет в Берлине на этом форуме уже локальный мем, потому что никто не видел человека, у которого он работал хотя бы на том уровне, на котором работает КС или ВФ в "дойном" регионе, например.
 
Зверху