Покриття lifecell 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от lifecell?

  • Да, всё отлично!

  • Рано пока говорить

  • Нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Мікротіка є LTE рішення, 21 дб антена з модемом
Ой ё, 4,5 косаря... o_O Дешевле будет E3372-153 в презерватив и в фокус спутниковой тарелки, а роутер сзади в гермобокс...
В кожного своє бачення естетики і функціональності :). Якби я робив для себе і в мене стояло питання дострілити за 27 км то я би вибирав би топові заводскі рішення і не дивився б на ціну. Річ має бути заводська а не колхозна і працювати як заявлено і приносити задоволення а не бовтатись в презервативі на патику над димарем...
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
В кожного своє бачення естетики і функціональності :). Якби я робив для себе і в мене стояло питання дострілити за 27 км то я би вибирав би топові заводскі рішення і не дивився б на ціну.
Розумію та погоджуюсь. Але за таку ціну хотілося б хоча Cat.6, щоб хоч якась агрегація була.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
В кожного своє бачення естетики і функціональності :). Якби я робив для себе і в мене стояло питання дострілити за 27 км то я би вибирав би топові заводскі рішення і не дивився б на ціну.
Розумію та погоджуюсь. Але за таку ціну хотілося б хоча Cat.6, щоб хоч якась агрегація була.
 
Реєстрація
07.07.11
Місто
харьковская обл
Але за таку ціну хотілося б хоча Cat.6, щоб хоч якась агрегація була
У меня стоит Huawei B528s-23a он Cat6. Но агрегации не наблюдается....Связка Huawei B528s+rnet Mimo выдает в среднем 30-40 мбт.Думаю для 27 км это прекрасный результат
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Якби я робив для себе і в мене стояло питання дострілити за 27 км

Ще не факт, що воно проб‘є 27 км - це дуже велика відстань для цього. Якщо для бізнесу - звичайно, ніякого колгоспу, а ось для дома задорого, імхо. Звісно, про кондом це був жарт - він не витримає довго на сонці, теж ставиться в гермобокс з відбивачем всередині.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Якби я робив для себе і в мене стояло питання дострілити за 27 км

Ще не факт, що воно проб‘є 27 км - це дуже велика відстань для цього. Якщо для бізнесу - звичайно, ніякого колгоспу, а ось для дома задорого, імхо. Звісно, про кондом це був жарт - він не витримає довго на сонці, теж ставиться в гермобокс з відбивачем всередині.
Wifi 5ГГц 45км нанобімами чи повербімами лінки будуються. А тут 2 ГГц. Якщо слон нахилив сектора вниз тоді нічого не вийде.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
У мене взагалі інтернетом від Лайфа можна користуватися десь з 1-ої ночі до 10-ої ранку. Далі швидкість в середньому пару мегабіт. І це столиця :confused:
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Clickable

 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
У мене питання, хто підкаже...Лайф перегнав повністю 2 ж на 900ті чи як? З сьогоднішнього дня лте розширилось до 15мгц, було 10. Швидкість піднялася з 15-20 мегабіт до 50. Аплоад здається впав...Дякую
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
У мене питання, хто підкаже...Лайф перегнав повністю 2 ж на 900ті чи як? З сьогоднішнього дня лте розширилось до 15мгц, було 10. Швидкість піднялася з 15-20 мегабіт до 50. Аплоад здається впав...Дякую
Получается, что да
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
У мене питання, хто підкаже...Лайф перегнав повністю 2 ж на 900ті чи як? З сьогоднішнього дня лте розширилось до 15мгц, було 10. Швидкість піднялася з 15-20 мегабіт до 50. Аплоад здається впав...Дякую
В зависимости от нагрузки в 2g, в пределах одного города даж могут быть разные полосы, центр 10, окраины 15
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
У мене питання, хто підкаже...Лайф перегнав повністю 2 ж на 900ті чи як? З сьогоднішнього дня лте розширилось до 15мгц, було 10. Швидкість піднялася з 15-20 мегабіт до 50. Аплоад здається впав...Дякую
В зависимости от нагрузки в 2g, в пределах одного города даж могут быть разные полосы, центр 10, окраины 15
Я так розумію, що 2ж тут нікому не треба. По всьому місту гарне покриття 3/4ж...Ні разу навіть при дзвінку в 2ж не падало. Значить дійсно розширили за рахунок жсм1800
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Як інтерпретувати це? photo_2020-04-13_16-17-08.jpg

Агрегацію наврядчи мій смарт підтримує. Ніколи не вдавалось побачити агрегацію на ньому
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
Як інтерпретувати це? Переглянути вкладення 29241

Агрегацію наврядчи мій смарт підтримує. Ніколи не вдавалось побачити агрегацію на ньому
Це яка програмка? Може в 2600 у них агрегація з'явилася?
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
У мене питання, хто підкаже...Лайф перегнав повністю 2 ж на 900ті чи як? З сьогоднішнього дня лте розширилось до 15мгц, було 10.
Значить в LTE900 отримаєте або 3mhz від сили, або взагалі буде без LTE900 у вашій місцевості
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
У мене питання, хто підкаже...Лайф перегнав повністю 2 ж на 900ті чи як? З сьогоднішнього дня лте розширилось до 15мгц, було 10.
Значить в LTE900 отримаєте або 3mhz від сили, або взагалі буде без LTE900 у вашій місцевості
Ну може вони там дійсно щось перелаштують і увімкнуть агрегацію як писали вище. Поки працюють в такому режимі, там буде видно У нас 99% абонентів це власники смартфонів, тому на даний момент лте 1800 їм головніше, ніж жсм 1800..Лте 2600 немає, а от з трафіком в 1800 вже не вигрібали 2 БС, монтують третю. Це враховуючи, що конкуренти взагалі по одній мають
 
Останнє редагування:
Зверху