Покриття lifecell 4G (LTE)

Удовлетворены ли вы покрытием (размер, скорость, стабильность) LTE от lifecell?

  • Да, всё отлично!

  • Рано пока говорить

  • Нет!


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Подумував перенести свій номер з Київстар на Лайфселл, але є певні проблеми з роботою 4G. Цікаво від чого це залежить, від того як у нашому місті налаштована мережа, від телефону чи інших факторів та чи стикався хтось з подібним. Коли телефон випадає з 4G в 3G назад він повертається дуже неохоче навіть при наявності хорошого покриття. Або потрібно багато часу, або повертати вручну. Можна пів міста іноді проїхати з Н+. Такі ж проблеми були у Київстар після запуску мережі, зараз же все працює коректно, як і у Водафона.
Скажу чесно, бо в тебе і в мене сяомі...Більше ніколи не візьму смартфон цієї марки. З 4ж падає в 3ж або едж і всьо. Стара моторолка ж4 плей при тому вісить в 3/4ж залежно від доступного стандарту! На форумі 4пда ті ж скарги на сяомі
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Подумував перенести свій номер з Київстар на Лайфселл, але є певні проблеми з роботою 4G. Цікаво від чого це залежить, від того як у нашому місті налаштована мережа, від телефону чи інших факторів та чи стикався хтось з подібним. Коли телефон випадає з 4G в 3G назад він повертається дуже неохоче навіть при наявності хорошого покриття. Або потрібно багато часу, або повертати вручну. Можна пів міста іноді проїхати з Н+. Такі ж проблеми були у Київстар після запуску мережі, зараз же все працює коректно, як і у Водафона.

Тут думаю проблеми з lifecell. У нас 4G не всюди ловить. У мене 3G ловить, але 4G не хоче ловити (хоча повинно стабільно ловити 4G B3 на відміну від 3G), тільки на вулиці і то потрібно пройти пару метрів від будинку. Але 3G покрили нормально. Їхав з Хмельницького до Старкона, то майже всюди був 3G, у той же час у Київстара був 2G. Якщо якість 3G влаштовує, тоді переходьте.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Скажу чесно, бо в тебе і в мене сяомі...Більше ніколи не візьму смартфон цієї марки. З 4ж падає в 3ж або едж і всьо. Стара моторолка ж4 плей при тому вісить в 3/4ж залежно від доступного стандарту! На форумі 4пда ті ж скарги на сяомі

Так то воно так, але чомусь у Київстара і Водафона таких проблем немає і все працює як треба.
 
Реєстрація
18.11.09
Місто
Львів
Телефон
iPhone 13 mini
clickable
 
Реєстрація
29.08.09
Місто
Монастирище
Телефон
Samsung Galaxy S23
QUOTE=Dimich;1509769]clickable
[/QUOTE]

Намалювали покриття в мене в місті, а реально мережі ще поки немає. Кол центр каже, що є покриття, а ніхто його не бачив :)

UPD станом на 26/08/2019:
Пройшло три дні і покриття так і не з'явилося. Можна спостерігати 4ж лише на карті....
 
Останнє редагування:
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Скажу чесно, бо в тебе і в мене сяомі...Більше ніколи не візьму смартфон цієї марки. З 4ж падає в 3ж або едж і всьо. Стара моторолка ж4 плей при тому вісить в 3/4ж залежно від доступного стандарту! На форумі 4пда ті ж скарги на сяомі

Проблема все таки не в телефоні, а у Лайфселі. Взяв у доньки потестувати Huawei P8. Симптоми ті самі.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Проблема все таки не в телефоні, а у Лайфселі. Взяв у доньки потестувати Huawei P8. Симптоми ті самі.
У мене тоді проблеми у всіх трьох, просто в різних локаціях у кожного
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
До этого была обнова большая 1 и 2 недели назад... Если за 5-7 дней сделали мало, это не говорит о том, что проблемы...
Велика обнова була після 3х тижневого затишшя. Майже нічого в липні не було
 

ivan pochta

user #68
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
А ты думаешь технически легко запускать раз в неделю и на запуск локации требуется несколько дней? Подготовка может идти месяцами, особенно если речь о сёлах. Это не только вставить модули и заменить сектора, а ещё и трансмиссия и т.д.
 
Зверху