Покрытие мобильных операторов Украины

Какие операторы (оператор) у вас дома работают лучше других?

• Всего проголосовало
    538

stisnsn

Активный пользователь
Телефон
iPhone XS
Киево-Печерская Лавра

kyivstar vs lifecell ,разрыв с огромным счетом ((

Вложения

• 6160F46D-83EF-400A-B2D2-94523AE4569B.png
    6160F46D-83EF-400A-B2D2-94523AE4569B.png
    259.6 KB · Просмотры: 119
  • 52A0C2EA-8219-428A-B9BA-BE4D6802B312.png
    52A0C2EA-8219-428A-B9BA-BE4D6802B312.png
    259.6 KB · Просмотры: 114

chatlanin

Активный пользователь
Телефон
Sony Xperia M dual
Вельми шановне панство! А никто не подскажет, как реально (а не на карте) с 3 или 4 джи от Лайфселл в Кременной Луганской области, особо интересует центр и район трассы мотокросса?
Я с тех краев, 4G в Кременной у Лайфа еще нету, в центре связь 3G понятно что есть, в районе где мотокросс связи местами вообще нету, место это в яме.
Водафон там должен работать, так как БС рядом стоит но куда сектора светят я не знаю. В центре города 2 БС апнули на b7.
Сами Вы откуда? На мотокросс собираетесь?

нота

Пользователь
Сами Вы откуда? На мотокросс собираетесь?
Приезжаю каждый год. Раньше потихоньку участвовал,, а сейчас - зритель🙂 Думаю, какую карту пополнить в планшете, что бы было чем заняться в перерывах между заездами...

chatlanin

Активный пользователь
Телефон
Sony Xperia M dual
нота, Водафон 4G должен работать, Лайф там gsm в низах 1-2 палки.
Если смогу поехать проверю ситуацию, но сомневаюсь что за 2 года что-то поменялось

Citizen

Активный пользователь
stisnsn, вы так на КС весь месячный лимит скорости можете на тесты перевести. Теперь часто скорость не померяешь.

1gorOK

Активный пользователь
Телефон
S7
На днях їхав з Києва до Івано-франківська поїздом, (через Коростень), перевіряв і КС і ВФ. В8 і В3. І що можу сказати? Все те що намальовано на картах - не відповідає дійсності. Так, залізниця проходить за межами населених пунктів, в лісовій смузі. Але ж тоді не потрібно все замальовувати. Оператори вводять в оману. Сигнал від В8 швидко зникає. Навіть проїжджаючи села, в яких стоять БС з антенати В8, виїхавши з села, пару км і все. Тому, склалося враження, що на покриття на залізничних шляхах доведеться чекати дуууууже довго.

• Like
Реакции: idea

poptab

Заблокирован
Телефон
Huawei P30
На днях їхав з Києва до Івано-франківська поїздом, (через Коростень), перевіряв і КС і ВФ. В8 і В3. І що можу сказати? Все те що намальовано на картах - не відповідає дійсності. Так, залізниця проходить за межами населених пунктів, в лісовій смузі. Але ж тоді не потрібно все замальовувати. Оператори вводять в оману. Сигнал від В8 швидко зникає. Навіть проїжджаючи села, в яких стоять БС з антенати В8, виїхавши з села, пару км і все. Тому, склалося враження, що на покриття на залізничних шляхах доведеться чекати дуууууже довго.
А що з б8 у Франеку? Щось не видно його в cellmaper'ів. Не мапав?

1gorOK

Активный пользователь
Телефон
S7
poptab, я його не зміг зловити. Не знаю в яких місцях його зробили. А дорогою, куди їхав, то всюди B3 був

1gorOK

Активный пользователь
Телефон
S7
poptab, в Франику переключився навмисне на ВФ, і до Боднарова залишався на ньому. Десь на виїзді з міста один раз блимнуло В8 і одразу на В3 переключилося. Cellmaper увімкнений був на всьому шляху. Що правда я ним особливо не шарю як користуватися, але Збір інформації був зелений значок.
Добавлено

Последнее редактирование:

poptab

Заблокирован
Телефон
Huawei P30
poptab, в Франику переключився навмисне на ВФ, і до Боднарова залишався на ньому. Десь на виїзді з міста один раз блимнуло В8 і одразу на В3 переключилося. Cellmaper увімкнений був на всьому шляху. Що правда я ним особливо не шарю як користуватися, але Збір інформації був зелений значок.
Добавлено
Щось воно у тебе взагалі нічого не замапило, бо якщо поставити фільтр з 13 вересня, то жодної БСки на ВФ у Франківську не було оновлено, ні б3, ні б7, ні б8

1601982091481.png

А дані хоч залив після мапання?

1gorOK

Активный пользователь
Телефон
S7
Добавлено
Щось воно у тебе взагалі нічого не замапило, бо якщо поставити фільтр з 13 вересня, то жодної БСки на ВФ у Франківську не було оновлено, ні б3, ні б7, ні б8

Посмотреть вложение 33673

А дані хоч залив після мапання?
Я не особливо цим додатком користуюся, тому й не розбирався що там і до чого. Гадав, що дані самі надсилаються. Щойно натиснув стрілку відправити, в меню "Статистика та завантаження". Не знаю, чи це воно, чи ні. В Франику я буваю кілька разів на рік. Більше по країні подорожую. В дорозі можу залишати увімкненим додаток. Але поки до кінця його не вивчив, тому й не бачу необхідності, щоб він розряджав мені смарт))))

Последнее редактирование:
Сверху