Політика справедливого користування мережними ресурсами Київстар

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Предлагаю вынести в отдельную тему обсуждение "Политики справедливого пользования сетевыми ресурсами" от компании Киевстар, чтобы не захламлять ею все соседние темы безлимов.

Условия от 11 апреля 2018 года (под спойлером):
Київстар прагне надавати своїм абонентам послуги високої якості та постійно розширює доступ до мобільної передачі даних.

Статистика вказує, що 0,5% абонентів регулярно використовують аномально великі обсяги мобільного інтернету – понад
100 000 мегабайтів щомісяця*. Ці абонентів перенавантажують мережу оператора та значно сповільнюють швидкість інтернету для решти 99,5% абонентів.

Щоб надати рівноправний доступ до якісного мобільного інтернету та захистити більшість абонентів від дискримінації, компанія буде застосовувати «Політику справедливого користування мережевими ресурсами»: для абонентів, які використали протягом одного дня понад 6000 мегабайтів мобільного інтернету**, послуга передачі даних може надаватися на швидкості до 1,8 Мбіт/c.

Цієї швидкості буде достатньо для комфортного користування усіма популярними послугами на смартфоні: обмін повідомленнями та дзвінки у месенджерах, пошуком інформації у браузері, стрімінгом відео та музики у хорошій якості тощо. У своїх тарифах вже зараз Київстар пропонує нетарифікований доступ до соціальних мереж та популярних стрімінгових сервісах. Крім того, у абонентів з безлімітним інтернетом залишаються всі його переваги:

можливість користуватися всіма доступними в Україні онлайн-сервісами без обмежень за обсягом спожитого трафіку;
можливість використовувати свій смартфон у якості точки доступу;
доступ до безлімітного мобільного інтернету одразу на декількох девайсах завдяки «Інтернет SIM-парі».
99,8% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 180 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу.

* 100 000 мегабайтів трафіку вистачить на 112 годин безперервного перегляду відео, 1400 годин прослуховування музики онлайн або на завантаження більше 60 фільмів у хорошій якості.

** 6 000 мегабайтів трафіку вистачить на 7 годин безперервного перегляду відео або 82 години безперервного прослуховування музики у хорошій якості.

*** «Політика справедливого користування мережевими ресурсами» розповсюджується на мобільну передачу даних незалежно від її стандарту.

Условия от 4 октября 2018 года:
Київстар прагне надавати своїм абонентам послуги високої якості та постійно розширює доступ до мобільної передачі даних.

Статистика вказує, що 1% абонентів регулярно використовують аномально великі обсяги мобільного інтернету – понад 100 000 мегабайтів щомісяця*. Ці абоненти перенавантажують мережу оператора та значно сповільнюють швидкість інтернету для решти 99% абонентів.

Щоб надати рівноправний доступ до якісного мобільного інтернету та захистити більшість абонентів від дискримінації,
з 11 квітня 2018 року компанія буде застосовувати «Політику справедливого користування мережевими ресурсами»**: для абонентів, які використали протягом однієї доби понад 3 000 мегабайтів мобільного інтернету***, послуга передачі даних до кінця дня може надаватися на швидкості до 0,8 Мбіт/c.
Цієї швидкості буде достатньо для комфортного користування усіма популярними послугами на смартфоні: обмін повідомленнями та дзвінки у месенджерах, пошуком інформації у браузері, стрімінгом відео та музики у хорошій якості тощо. Також, у своїх тарифах Київстар пропонує нетарифікований доступ до соціальних мереж та популярних стрімінгових сервісів. А у абонентів з безлімітним інтернетом залишаються всі його переваги:

можливість користуватися всіма доступними в Україні онлайн-сервісами без обмежень за обсягом спожитого трафіку;
можливість використовувати свій смартфон у якості точки доступу;
доступ до безлімітного мобільного інтернету одразу на декількох девайсах завдяки «Інтернет SIM-парі».
99% наших абонентів, які користуються мобільним інтернетом – витрачають на місяць меньше ніж 100 000 мегабайтів, тому вони не відчують жодних змін. Обмеження може бути застосоване лише до тих абонентів, які використовують аномально великий обсяг інтернету та перенавантажують мережу.

* 100 000 мегабайтів трафіку вистачить на 112 годин перегляду відео, 1400 годин прослуховування музики онлайн або на завантаження більше 60 фільмів у хорошій якості.

** «Політика справедливого користування мережевими ресурсами» розповсюджується на мобільну передачу даних незалежно від її стандарту та незалежно від форми обслуговування абонента.

*** 3 000 мегабайтів трафіку вистачить на 3 години перегляду відео або 43 години прослуховування музики у хорошій якості..

Наразі діють 2 версії політики справедливого користування Київстар

Версія 1 де шейп 0,8 МБіт/с після 3000 МБ на добу
https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-...et-spravedlivoe-polzovanie-setevymi-resursami

Версія 2 де шейп 512 кБіт/с до наступної абонплати після використання 20000 МБ.
http://kv.st/lws3
або https://kyivstar.ua/ru/mobile/lws3
Для тарифів Z та Дайте ще.
 
Останнє редагування модератором:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
30.07.16
Місто
Житомир
Я не знаю как они умудрились выкачивать по 10 гиг В день. Почему Шейп не включался? Теперь вторые сутки сидят на шейпе 0.8 до конца месяца.... Тариф смарт+контрактScreenshot_2020-11-09-19-43-16-331_com.kyivstar.mykyivstar.png
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Я не знаю как они умудрились выкачивать по 10 гиг В день. Почему Шейп не включался? Теперь вторые сутки сидят на шейпе 0.8 до конца месяца.... Тариф смарт+контрактПереглянути вкладення 34393
Незабуваєм, 40гб, після 40гб 0.8мбіт до кінця місяця.
 
Реєстрація
30.07.16
Місто
Житомир
Я не знаю как они умудрились выкачивать по 10 гиг В день. Почему Шейп не включался? Теперь вторые сутки сидят на шейпе 0.8 до конца месяца.... Тариф смарт+контрактПереглянути вкладення 34393
Незабуваєм, 40гб, після 40гб 0.8мбіт до кінця місяця.
Это недавно такое ввели? Это у них первый раз такое. Вопрос почему ограничение на сутки не врубилось?
 
Реєстрація
27.09.19
Місто
Днепр
Телефон
iPhone 11 Pro
Я не знаю как они умудрились выкачивать по 10 гиг В день. Почему Шейп не включался? Теперь вторые сутки сидят на шейпе 0.8 до конца месяца.... Тариф смарт+контрактПереглянути вкладення 34393
Незабуваєм, 40гб, після 40гб 0.8мбіт до кінця місяця.
Это недавно такое ввели? Это у них первый раз такое. Вопрос почему ограничение на сутки не врубилось?
На сутки и не будет срабатывать.
На сутки ограничение оставили только для дополнительных безлимитных интернет пакетов.
 

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
Я качаю по 100+ гб в день, вообще не плачу за интернет до конца года из за комбинации *222# и того что у меня 10 симкарт, каждый день меняю симкарту и получаю Безлим. Вот как нужно использовать в норму технологию 4G.
Это получается 2 месяца безлимитный бесплатный интернет без ограничений по скорости, круто, когда акция пропадёт вернусь снова на Life.
Использую трафик в основном что-бы вечером посмотреть 4к фильм или 1080p весом в 60гб+ (без потерь качества), слушать музыку, 4G технология для этого и была придумана в принципе, для жизни а не для жалкого выживания с 3 гб на день, + у меня хобби заниматься прошивками для смартфонов, качаю прошивки, разные большие файлы и т.д, я не стараюсь использовать 4G на максимум, это имейте ввиду обычное использование сети современного человека который не застрял в 2000 году.

У меня нет доступа к наличию проводной сети, моралфаги которые жалуются что люди используют много трафика на 4G - идите к черту, 3 гб / 1.4 гб на день или 0.8/мбитс скорость интернета это интернет для рабов. Мне искренне жаль что кто-то пытается жить на таких условиях. Это как воду пить по 0.3 литра в день в Африке.
 
Останнє редагування:

Cronprog

Android+Root
Реєстрація
09.08.19
Місто
Kyiv
А потім кричать чо так дорого, раз 10 сімок оплачуєте певно ще дешево).
Симкарты с уже включённой первой абонплатой покупать дешевле чем платить за тариф абонплату второй, третий месяц и так далее, больше симкарты не пополнял, продлить номер использования на год тоже легко. Может быть я немного не понял вас, я просто раньше годами покупал симкарты раз в месяц с включённой первой абонплатой и больше не пополнял симкарту после окончания абонплаты. Это ещё удобно для регистрации множества профилей на нужных мне ресурсах
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
А потім кричать чо так дорого, раз 10 сімок оплачуєте певно ще дешево).
Симкарты с уже включённой первой абонплатой покупать дешевле чем платить за тариф абонплату второй, третий месяц и так далее, больше симкарты не пополнял, продлить номер использования на год тоже легко. Может быть я немного не понял вас, я просто раньше годами покупал симкарты раз в месяц с включённой первой абонплатой и больше не пополнял симкарту после окончания абонплаты. Это ещё удобно для регистрации множества профилей на нужных мне ресурсах
Ви серйозно?)
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-11-10-14-37-10-977_com.opera.browser.png
    Screenshot_2020-11-10-14-37-10-977_com.opera.browser.png
    318.5 КБ · Перегляди: 90

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
Я качаю по 100+ гб в день, вообще не плачу за интернет до конца года из за комбинации *222# и того что у меня 10 симкарт, каждый день меняю симкарту и получаю Безлим. Вот как нужно использовать в норму технологию 4G.
вот так надо получать бесплатное нагрузочное тестирование:D
А вообще если серъезно, тут взаимная выгода: качки получают этап в жизни "покачать нашару", а оператор - проверяет возможности сети/поведение абонентов/трафик профайлы и тд и тп, строят свою биг-дату, тоже "нашару". Вот такие качки - в рамках сети единицы, и о себе дадут знать и общую "абонентскую" картину не испортят
ПыСы, этап не бесконечен
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Реєстрація
02.06.08
Місто
Киев
Телефон
Pixel 6A
имел в виду, что просто есть единицы таких терабайтокачальщиков.
а вот биг дата - это по всем. Смотрят на то, сколько захочет тот или иной абон скачать, когда у него есть возможность халявы.
В данном случае еще смотрят, а в какие именно дни недели/месяца будет больше активаций, когда меньше. Возможно, смотрят, а насколько эффективна их реклама (каналы распространения) этой акции. В общем, выудить можно многое.
А эти терабайтокачальщики.... ну есть они - и сколько их, оператору, наверное, тоже интересно (хоть, я уверен их в общем кол-ве не так и много)
 
Зверху