Допоможіть знайти пісню

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Завдяки Ютьюбу (він дійсно краще, ніж спотіфай підбирає рекомендації) зустрів пісні дніпропетровського гурту 90-х років "Сплавы" (соліст А.Дробный). В них був магнітоальбом "Тайна Пифагора" (1998), посилання на нього знайшов в жж. Однак самого альбому вже там не має. Може хтось підкине, де цей альбом повністю знайти?
 
Реєстрація
29.07.18
Місто
Козин
Слушал Wi-Fi радио, понравилась композиция и успел записать кусочек. Хотел найти шазамом, но ничего не получается, он выдает что-то похожее но совсем не то. Помогите найти music.mp3 (files.dp.ua)
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Минулого тижня, здається, в неділю на каналі ТВ1000 в кінці кіна Paul Blart: Mall Cop, лунала пісня така заводна, типу панк-рокова, там ще чулося "чівау-ва", а знайти її не можу, навіть в оф. саундтреках (що досить дивно)... Допоможете?
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Минулого тижня, здається, в неділю на каналі ТВ1000 в кінці кіна Paul Blart: Mall Cop, лунала пісня така заводна, типу панк-рокова, там ще чулося "чівау-ва", а знайти її не можу, навіть в оф. саундтреках (що досить дивно)... Допоможете?
Может это оно?
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Тернопіль
Телефон
iPhone 13 Pro
Минулого тижня, здається, в неділю на каналі ТВ1000 в кінці кіна Paul Blart: Mall Cop, лунала пісня така заводна, типу панк-рокова, там ще чулося "чівау-ва", а знайти її не можу, навіть в оф. саундтреках (що досить дивно)... Допоможете?
Audiosmog - Chihuahua
 
Зверху