Поповнення рахунку Київстар

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Поповнення рахунку без комісійної винагороди (від 10 ₴):
  • на сайті — pay.kyivstar.ua
  • без доступу до Інтернету — за телефоном 899 або USSD-запитом *134# необхідна попередня реєстрація платіжної картки в системі
Детальніше...
*100*30*1# — перевірка стану дії функції (типово функція підключена)
*100*30*2# — підключення функції
*100*30*3# — відключення функції

ps Інформація щодо цих USSD-кодів може бути застаріла й неактуальна.
 
Причина: шапка теми
Останнє редагування модератором:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
lite, мне вчера портмоня даже ради 45грн vcode слал, без 3дсекюров из родного МКС приложения-то.
Думаю это просто очередной портмонин ПМС. Пройдет.
 
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Портмоне предложил отправить запрос в КС, чтобы пропускали большие платежи, указав номер карты (первые 6, посл. 4), владельца, фин. номер, цель платежа и примерную сумму в месяц. Кто-то такое проходил, действительно поднимают на сколько попросишь?
 
Реєстрація
09.01.21
Місто
днипро
Портмоне предложил отправить запрос в КС, чтобы пропускали большие платежи, указав номер карты (первые 6, посл. 4), владельца, фин. номер, цель платежа и примерную сумму в месяц. Кто-то такое проходил, действительно поднимают на сколько попросишь?
у меня такое было
в день пополнил на пару тыс и включили ограничения, потом спрашивали мои данные и данные карты,и подняли лимит
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
lite, мне вчера портмоня даже ради 45грн vcode слал, без 3дсекюров из родного МКС приложения-то.
Думаю это просто очередной портмонин ПМС. Пройдет.
Теж бодався із портмоньою, не міг 50 грн сплатити на сайті мойо.
Спершу намагався оплатити gpay (воно запитало відбиток пальця), а коли воно так робить це точно далі буде неуспішна. Після цього які лише методи я не запитував і які банки - усюди був не успіх. Надсилало вікодини, які саме потім не приймало.
Від портмоні добився лиш те, що банком екваєром виступає Ощадбанк і це він вимагає вікодини. І ще ж видивились, що одна карта, яку пробував, була з Ощадбанку, і послали мене туди ж, розбиратись... Угу, наївні, вони там не знають які у них комісії, не те щоб знати, що таке банк-екваєр 🤪
 
  • Like
Реакції: drmz

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
Поповнював 19.04 номери КС
Спершу намагався оплатити gpay .... не успіх. Надсилало вікодини, які саме потім не приймало.
Аналогічно. І у веб, і у додатку.
Один платіж через додаток пропхав лише увівши дані карти вручну. Мучився заради бонусів і був дуже здивований, що вони прийшли хвилин через 20.
Решту платежів без проблем через т2ю.
 
  • Like
Реакції: idea

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
А, так это проблема у Portmone. А я на УкрСиб вчера жаловался.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
24.12.15
Місто
Бориcполь
А, так это проблема у Portmone. А я на УкрСиб вчера жаловался.
Несколько карт попробовал через https://pay.kyivstar.ua/- ничего не работает. Через Портмоне тоже, видимо банк тот же. Заявку составили, говорят, что впервые слышат о проблеме. Вчера и сегодня пробовал. Через Т2У - успешно.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Так это и есть Portmone. На данный момент времени.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
24.12.15
Місто
Бориcполь
Через Портмоне тоже, видимо банк тот же.
А на чьих рельсах процессинг на pay.kyivstar.ua? Под "Номер особового рахунку" что написано?
Терминал у Портмоне мог быть другого банка. Горячка сама посоветовала. И после не успешной оплаты подтвердила, что терминал тот же.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
Несколько карт попробовал через https://pay.kyivstar.ua/- ничего не работает. Через Портмоне тоже, видимо банк тот же. Заявку составили, говорят, что впервые слышат о проблеме. Вчера и сегодня пробовал. Через Т2У - успешно.
Це все Портмоне зі своїми алгоритмами, які писали дауни. Як варіант: спробувати верифікувати у них карту тут. Якщо не допоможе - або мучити підтримку портянки, або користуватися іншими нормальними сервісами для поповнення КС, а не цим лайном.
 

ChesterUA

Заблокирован
Реєстрація
14.03.21
Місто
Тернопіль
скачайте глобал 24,верифікуйте акк,закиньте туди пару грн поповняйте без комісії і не партесь
 

gtc

Реєстрація
04.11.08
Місто
Львів
lite, мне вчера портмоня даже ради 45грн vcode слал, без 3дсекюров из родного МКС приложения-то.
Думаю это просто очередной портмонин ПМС. Пройдет.
Не пройшов досі.
Все точно так, але ще покраще - не пройшов і платіж. Після векоде - "відмова банку".
Це було через ГеПей.

А через т2ю без ГеПея і без проблем.
 
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Уже сделал штук 10 попыток пополнить счет через мой киевстар. И ни-ера, зависает на дополнительной проверке.
Это я дебил или их биллинг :unsure: .
 
Зверху