Поповнення рахунку lifecell

Dinetto

Заблокирован
Реєстрація
24.07.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S8+
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Сегодня так трижды пополнял.
Я в приложении нажимаю на значок Гугл пея, меня переадресовывает на стр. авторизации в аккаунте Гугла, несмотря на то, что Гугл пей у меня на телефоне стоит и на др. сервисах всё пополняется нормально.
 
Реєстрація
14.06.08
Місто
Київ
Телефон
M315F
Я пополнял с десктопа.
Скорее всего нужно авторизоваться в Google. Так оно устроено. Тогда проще пополнять из браузера, а не в приложении Lifecell.
При попытке пополнить через Google Pay видимо происходит попытка открыть ссылку через встроенный в приложение браузер, а там нет авторизации в Google.
Если предлагает открыть ссылку в другом браузере (на выбор), то лучше выбрать Google Chrome. Если не предлагает, то советую предложить разработчикам так сделать, написав в отзыве об приложении на Play market.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
підтверджую гугл пей не працює через додаток, криво настроєно і не працює. В київстарі все чудово
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Запитав у підтримки чому не працює гугл пей в додатку,відповідь:
Це не сервіс лайфселл, відсутня можливість вплинути на дану складність
Вам достатньо звернутися в підтримку Google Pay для уточнення інформації.
Як відповідь? Такого не сподівався
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Відключили поповнення напряму в додатку,робить перекидку у браузер,напевно через гугл пей,бо не працював в додатку,а тільки через браузер
 

vitaminC

сальце, м'ясце, вітамінЦЕ
Реєстрація
31.10.17
Місто
Україна
Телефон
old NOKIA onelove
не дуже розумію в чому у вас тут зрада чи перемога, що за проблеми, сьогодні поповнював лайфсел з офіційного сайту, зайшов https://www.lifecell.ua/uk/ натиснув поповнити, все ок
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
не дуже розумію в чому у вас тут зрада чи перемога, що за проблеми, сьогодні поповнював лайфсел з офіційного сайту, зайшов https://www.lifecell.ua/uk/ натиснув поповнити, все ок
Зручно в самому додатку платити, не посайтах бігати. Кс без проблем реалізовано.
 
  • Like
Реакції: lite

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Кто-то пробовал недавно пополнять моб. счёт через оф. сайт oplata.lifecell.ua, проблем не было? А то уже 2-й раз за неделю не проходит, виснет при обработке банковских данных. Там похоже, уже не временные неполадки...😒
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Выве
Кто-то пробовал недавно
Неделю назад благополучно закинул и вывел.
Кто-то пробовал недавно
Неделю назад благополучно закинул и вывел.
Кто-то пробовал недавно
Неделю назад благополучно закинул и вывел.
Вывели на ТП Едином?
 
Реєстрація
25.01.09
Місто
Київська обл.
Подскажите через какой сервис можно пополнить лайфцел с карты ощада с копейками и без комиссии (нужно вывести в ноль карту).

То-то и оно, что пополнение с копейками не даётся. Пробовал на oplata.lifecell.ua: только кратно гривне. Суммы округляются, без копеек.
 
  • Like
Реакції: drmz

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Собратья во Лайфе, подскажите крайтчайший маршрут пополнения через 5433 - а то каждый раз у меня какой-то квест получается с прохождением 4х, 5ти, а то 6ти меню... Где-то шо-то я не туда сворачиваю...
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Гудзак, а через USSD-запрос, реализованными партнёрами оператора, не подойдёт?

Например,
* 115 * код партнеру * сума платежу * мобікод # кнопка виклику
Детали под спойлером "Детальна інформація про послугу «Плати мобільно»".
Хіба воно ще працює?
 
  • Like
Реакції: Howl

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
https://m.lifecell.ua/uk/gu_announcements/149/ сказав(ла):
LIFECELL CПІЛЬНО З UAPAY ЗАПУСТИВ ЧАТ-БОТ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ФІНАНСОВИХ ОПЕРАЦІЙ В МЕСЕНДЖЕРІ BIP
7 червня 2019
...
Ч-з Bip.
Если кто искал пополнение с копейками.
Но не без ахтунга https://red-forum.com/threads/Безкоштовний-месенджер-bip.27623/post-1649135
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Подскажите, пополнял лайфсел с сайта лайфа через гугплей на 22грн, через время проверили счет, а там 19грн. За что могло списаться 3грн? ТП не знаю, т к. номер не мой
 
Зверху