Платіжний сервіс «Paycell»

Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Підкажіть будь-ласка,може хтось в курсі,Lifecell вже порішали ту проблему,що при виводі з балансу мобільного рахунку на карту через сайт Paycell вискакувала з початку січня,чи далі те саме продовжується?
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Підкажіть будь-ласка,може хтось в курсі,Lifecell вже порішали ту проблему,що при виводі з балансу мобільного рахунку на карту через сайт Paycell вискакувала з початку січня,чи далі те саме продовжується?
Тишина, не работает. Думаю , у Лифчика и КС одинаковая проблема - идентификация.
 
Реєстрація
12.11.11
Місто
Львів
Телефон
Iphone 7 PLUS (Lifecell тп "Лайфхак")
Підкажіть будь-ласка,може хтось в курсі,Lifecell вже порішали ту проблему,що при виводі з балансу мобільного рахунку на карту через сайт Paycell вискакувала з початку січня,чи далі те саме продовжується?
Тишина, не работает. Думаю , у Лифчика и КС одинаковая проблема - идентификация.
так справа в тому,що з Київстара після нового року мені вдавалось через ті Смарт-гроші виводити з балансу на карту,і ніяких BANK ID авторизацій не запрошувало, а з Lifecell значить далі продовжуються ці непонятки
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Підкажіть будь-ласка,може хтось в курсі,Lifecell вже порішали ту проблему,що при виводі з балансу мобільного рахунку на карту через сайт Paycell вискакувала з початку січня,чи далі те саме продовжується?
Тишина, не работает. Думаю , у Лифчика и КС одинаковая проблема - идентификация.
так справа в тому,що з Київстара після нового року мені вдавалось через ті Смарт-гроші виводити з балансу на карту,і ніяких BANK ID авторизацій не запрошувало, а з Lifecell значить далі продовжуються ці непонятки
Это КС через Лео выкрутился (а половина старых сервисов там не доступна)
 
  • Love
Реакції: drmz

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Мне бы не на карту вывести - провайдера пополнить. Все равно - ошибки (причем разные, на три или четыре провайдера пробовал вывести). Хотя по закону проблем вроде быть не должно.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
dzidzio, это изичка с недавних пор начал транслировать акционные банеры перед пополнением. Ненуашо, у офпостпреда (портмони) такое конкурентное преимущество. При том на халяву же.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
До цього часу працював і сайт і додаток. Сьогодні додаток "зламався". Прийшлось користуватись сайтом.
1-02-16_15-30-05.jpg
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Сейчас вообще можно хоть как-то вывести деньги с Лайфселла?
Что-то очень долго они чинят Пэйселл.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Зверху