Акція «Спробуй Суперсилу»

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Акція «Спробуй Суперсилу»

Тепер Суперсила є майже в усіх тарифах і без додаткової плати.

Виберіть свою Суперсилу

Одну й ту саму Суперсилу можна активувати впродовж акції не більше двох разів.

Спробуй суперсилу. 100 хвилин

Додаткові хвилини на інші мобільні та міські номери по Україні.

Спробуй суперсилу. 5 ГБ

Кожні 4 тижні додаткові гігабайти мобільного інтернету.

Спробуй суперсилу. Відео на ходу

Ми не знімаємо гігабайти, коли ви користуєтеся додатками YouTube, Kyivstar TV, Netflix, MEGOGO, Disney+, Apple TV, Amazon Video, 1+1 video, Megogo та Oll TV. Завантаження, оновлення, підписка, покупки в додатках та перегляд реклами тарифікуються окремо.

Спробуй суперсилу. Київстар ТБ

270+ каналів та 18 000 фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Можна дивитися будь-де та будь-коли на п'яти пристроях — телевізорі, планшеті, смартфоні чи ноутбуці. Гарячі новинки кіно, прямі трансляції та контент з відеобібліотеки: вибирайте, що вам до смаку! А на смартфоні дивіться без плати за трафік.

Як замовити та користуватися

Термін дії акції
Для тарифів LOVE, ТВІЙ Старт, ТВІЙ Новий, ТВІЙ Улюблений, ТВІЙ Проривний акцію продовжено за умовами Суперзими до 28.02.2022 включно.
За яким запитом можна активувати акцію Спробуй Суперсилу?
Залежно від вибраної Суперсили:
  • 5 ГБ — *550*14*1#
  • 100 хвилин — *550*15*1#
  • Відео на ходу — *550*16*1#
  • Суперсилу Київстар ТБ можна активувати лише у Мій Київстар, у нашому магазині або у додатку Київстар ТБ.
Чи можна замовити декілька Суперсил одночасно?
Ні, в тарифі доступна тільки одна суперсила на вибір.

Коли ви активуєте Суперсилу, вона діятиме до наступної плати за тариф. Щойно ви сплатите за тариф, попередня Суперсила відключиться. Ви можете знову замовити її або вибрати іншу.

Будь ласка, зверніть увагу. Одну й ту саму Суперсилу можна активувати впродовж акції не більше двох разів.

Чи можна підключити «Спробуй Суперсилу», якщо я вже користувався аналогічною платною послугою?
Так. Для цього рекомендуємо відключити платну послугу та активувати схожу Суперсилу. Наприклад, ви вже користуєтеся Київстар ТБ. Щоб підключити Суперсилу Київстар ТБ, спочатку відключіть платну послугу Київстар ТБ і після активуйте цю Суперсилу.

Як я дізнаюсь, чи можу я взяти участь в акції?
Ви можете перевірити це через Мій Київстар в розділі Послуги.


 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
anarhist, що не зрозуміло? В тарифах де є ця послуга, це просто послуга яка діє постійно. В тарифах де немає такої послуги, це акція до кінця зими.
 
Останнє редагування:

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
В шапке темы написано 100 минут на мобильные и заграницу.
На оф.сайте написано мобильные и городские только по Украине. В мой кс такая же информация.
Кому верить?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
В шапке темы написано 100 минут на мобильные и заграницу.
На оф.сайте написано мобильные и городские только по Украине. В мой кс такая же информация.
Кому верить?
Исправил ошибку в шапке.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
По этой акции минуты/гигабайты действительны будут до 28.02 ? Или это только дата до которой можно принять участие в акции?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
По этой акции минуты/гигабайты действительны будут до 28.02 ? Или это только дата до которой можно принять участие в акции?
Это только дата, до которой можно подключить суперсилу. Действовать будут до окончания действия пакета услуг на 4 недели.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Акция закончилась.
 
Статус
Закрита.
Зверху