Акція «Спробуй Суперсилу»

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Акція «Спробуй Суперсилу»

Тепер Суперсила є майже в усіх тарифах і без додаткової плати.

Виберіть свою Суперсилу

Одну й ту саму Суперсилу можна активувати впродовж акції не більше двох разів.

Спробуй суперсилу. 100 хвилин

Додаткові хвилини на інші мобільні та міські номери по Україні.

Спробуй суперсилу. 5 ГБ

Кожні 4 тижні додаткові гігабайти мобільного інтернету.

Спробуй суперсилу. Відео на ходу

Ми не знімаємо гігабайти, коли ви користуєтеся додатками YouTube, Kyivstar TV, Netflix, MEGOGO, Disney+, Apple TV, Amazon Video, 1+1 video, Megogo та Oll TV. Завантаження, оновлення, підписка, покупки в додатках та перегляд реклами тарифікуються окремо.

Спробуй суперсилу. Київстар ТБ

270+ каналів та 18 000 фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Можна дивитися будь-де та будь-коли на п'яти пристроях — телевізорі, планшеті, смартфоні чи ноутбуці. Гарячі новинки кіно, прямі трансляції та контент з відеобібліотеки: вибирайте, що вам до смаку! А на смартфоні дивіться без плати за трафік.

Як замовити та користуватися

Термін дії акції
Для тарифів LOVE, ТВІЙ Старт, ТВІЙ Новий, ТВІЙ Улюблений, ТВІЙ Проривний акцію продовжено за умовами Суперзими до 28.02.2022 включно.
За яким запитом можна активувати акцію Спробуй Суперсилу?
Залежно від вибраної Суперсили:
  • 5 ГБ — *550*14*1#
  • 100 хвилин — *550*15*1#
  • Відео на ходу — *550*16*1#
  • Суперсилу Київстар ТБ можна активувати лише у Мій Київстар, у нашому магазині або у додатку Київстар ТБ.
Чи можна замовити декілька Суперсил одночасно?
Ні, в тарифі доступна тільки одна суперсила на вибір.

Коли ви активуєте Суперсилу, вона діятиме до наступної плати за тариф. Щойно ви сплатите за тариф, попередня Суперсила відключиться. Ви можете знову замовити її або вибрати іншу.

Будь ласка, зверніть увагу. Одну й ту саму Суперсилу можна активувати впродовж акції не більше двох разів.

Чи можна підключити «Спробуй Суперсилу», якщо я вже користувався аналогічною платною послугою?
Так. Для цього рекомендуємо відключити платну послугу та активувати схожу Суперсилу. Наприклад, ви вже користуєтеся Київстар ТБ. Щоб підключити Суперсилу Київстар ТБ, спочатку відключіть платну послугу Київстар ТБ і після активуйте цю Суперсилу.

Як я дізнаюсь, чи можу я взяти участь в акції?
Ви можете перевірити це через Мій Київстар в розділі Послуги.


 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.11.21
Місто
Київ
Подключил я, значит, "Видео без границ", смотрю - ютуб жрёт мегабайты аж бегом.
Пишу в поддержку первый раз - "всё исправили"(нет)
Пишу второй раз - "я не я і хата не моя, то Ви на шось інше мб витратили"
Полез гуглить и, как выяснилось, проблема не новая, более того - принципиально не решаемая, ведь у ютуба куча серверов, список которых непостоянен, и отследить их все и подобавлять в исключения ни КС, ни любой другой оператор физически не в состоянии.
Из этой ситуации сделал вывод, что в тарифах любого оператора "безлимитный интернет в приложениях" следует читать как "возможно мы не будем тарифицировать трафик в них, но это не точно" (КС даже в родном КС ТБ не сумел полностью детарифицировать трафик, по моим наблюдениям они постеры фильмов подтягивают где-то со стороны и исправно снимают мб за их подгрузку)
Одного понять не могу: почему уже не один год операторы заманивают на свои тарифы невыполнимыми обещаниями, и куда смотрит защита прав потребителей?
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Poco X3 Pro
почему уже не один год операторы заманивают на свои тарифы невыполнимыми обещаниями?
Чтобы всё-таки заманить/переманить )

куда смотрит защита прав потребителей?
ИМХО, что не в сторону этих потребителей )
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Ось це прийшло на 2 телефонах. Але зависає і далі не пуска. Підозрюю, що з тарифами небезмеж та неонлайн все ж не працює, як і уся решта у росостар.
Post automatically merged:

Omniscan, важливе уточнення: тільки при оплаченій місячній абонплаті.
Ясно-понятно. Але ж де місячна ап у неконтрактних тарифів?
І навіщо це надсилати на номери без її сплати?
 
Останнє редагування:

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Ясно-понятно. Але ж де місячна ап у неконтрактних тарифів?
Під "місячна" малась на увазі "недомісячна", тобто 28 днів)
Старий ДЕбілінг не бачив різниці між денною/місячною, новий ДЕбілінг вже навчили((
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Подключил я, значит, "Видео без границ", смотрю - ютуб жрёт мегабайты аж бегом.
Пишу в поддержку первый раз - "всё исправили"(нет)
Пишу второй раз - "я не я і хата не моя, то Ви на шось інше мб витратили"
Полез гуглить и, как выяснилось, проблема не новая, более того - принципиально не решаемая, ведь у ютуба куча серверов, список которых непостоянен, и отследить их все и подобавлять в исключения ни КС, ни любой другой оператор физически не в состоянии.
Из этой ситуации сделал вывод, что в тарифах любого оператора "безлимитный интернет в приложениях" следует читать как "возможно мы не будем тарифицировать трафик в них, но это не точно" (КС даже в родном КС ТБ не сумел полностью детарифицировать трафик, по моим наблюдениям они постеры фильмов подтягивают где-то со стороны и исправно снимают мб за их подгрузку)
Одного понять не могу: почему уже не один год операторы заманивают на свои тарифы невыполнимыми обещаниями, и куда смотрит защита прав потребителей?
Тоже самое:mad:
Screenshot_2021-11-16-20-12-50-015_com.android.chrome_1.jpg Screenshot_2021-11-16-20-13-04-387_com.android.chrome_1.jpg
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Из 4-х номеров в мультиакке пришло предложение только на один, на котором тариф WOW+ТБ с домашним интернетом.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
vlady, зараз вам розкажуть, що реклама платна і що ви висилали фото по тєлєграмі. І взагалі аудіо і відео-дзвінки платні. Відєо на платном ходу.
А у меня YouTube Premium, в Telegram даже не заходил ;)
Post automatically merged:

Из 4-х номеров в мультиакке пришло предложение только на один, на котором тариф WOW+ТБ с домашним интернетом.
А у остальных в разделе "Услуги" есть пункт "Попробуйте суперсилу" ?
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
vlady, зараз вам розкажуть, що реклама платна і що ви висилали фото по тєлєграмі. І взагалі аудіо і відео-дзвінки платні. Відєо на платном ходу.
А у меня YouTube Premium, в Telegram даже не заходил ;)
Post automatically merged:

Из 4-х номеров в мультиакке пришло предложение только на один, на котором тариф WOW+ТБ с домашним интернетом.
А у остальных в разделе "Услуги" есть пункт "Попробуйте суперсилу" ?
Нету, только в этом одном
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Нету, только в этом одном
Странно, у меня во всех 3 добавленных номерах в МКС есть такой пункт. На этих номерах случайно не тариф "Звонки без Границ", "SIM для устройств" ?
Два Лайта+ и Вкусный Безлим (старый). Но для них вроде ж ограничения нет?
На скринах WOW и Вкусный Безлим
 

Вкладення

  • photo_2021-11-16_21-49-21.jpg
    photo_2021-11-16_21-49-21.jpg
    30.6 КБ · Перегляди: 21
  • photo_2021-11-16_21-48-40.jpg
    photo_2021-11-16_21-48-40.jpg
    31.4 КБ · Перегляди: 21

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Два Лайта+ и Вкусный Безлим (старый). Но для них вроде ж ограничения нет?
На скринах WOW и Вкусный Безлим
Можете попробовать набрать соответствующий USSD-запрос для подключения одной из суперсил (написаны в шапке темы, а также на странице акции), напишите потом.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Два Лайта+ и Вкусный Безлим (старый). Но для них вроде ж ограничения нет?
На скринах WOW и Вкусный Безлим
Можете попробовать набрать соответствующий USSD-запрос для подключения одной из суперсил (написаны в шапке темы, а также на странице акции), напишите потом.
Так на тех номерах скорее всего не оплачена ап. Если пакет услуг на 28/30 дней по тарифу не оплачен или оплачена дневная ап - данная услуга даже не отображается в списке доступных для подключения.
А если услуга была подключена с оплаченной ап, но действия пакета услуг согласно АП закончилось - суперсила тоже приостановит своё действие до момента полной оплаты АП по тарифу
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Два Лайта+ и Вкусный Безлим (старый). Но для них вроде ж ограничения нет?
На скринах WOW и Вкусный Безлим
Можете попробовать набрать соответствующий USSD-запрос для подключения одной из суперсил (написаны в шапке темы, а также на странице акции), напишите потом.
Так на тех номерах скорее всего не оплачена ап. Если пакет услуг на 28/30 дней по тарифу не оплачен или оплачена дневная ап - данная услуга даже не отображается в списке доступных для подключения.
А если услуга была подключена с оплаченной ап, но действия пакета услуг согласно АП закончилось - суперсила тоже приостановит своё действие до момента полной оплаты АП по тарифу
Ну вот, тогда нет смысла пробовать USSD (абонка не оплачена)
 

elies

Заблокирован
Реєстрація
03.06.18
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9S
Dmŷtrø, давно уже заметил, что за Instagram в моём тарифе мегабайты не снимает черезраз. Это как уже повезёт. Потому, чистый, живой Интернет всегда имеет преимущество перед безлимитом в приложениях.
 
Статус
Закрита.
Зверху