Акція «Спробуй Суперсилу»

Статус
Закрита.

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Акція «Спробуй Суперсилу»

Тепер Суперсила є майже в усіх тарифах і без додаткової плати.

Виберіть свою Суперсилу

Одну й ту саму Суперсилу можна активувати впродовж акції не більше двох разів.

Спробуй суперсилу. 100 хвилин

Додаткові хвилини на інші мобільні та міські номери по Україні.

Спробуй суперсилу. 5 ГБ

Кожні 4 тижні додаткові гігабайти мобільного інтернету.

Спробуй суперсилу. Відео на ходу

Ми не знімаємо гігабайти, коли ви користуєтеся додатками YouTube, Kyivstar TV, Netflix, MEGOGO, Disney+, Apple TV, Amazon Video, 1+1 video, Megogo та Oll TV. Завантаження, оновлення, підписка, покупки в додатках та перегляд реклами тарифікуються окремо.

Спробуй суперсилу. Київстар ТБ

270+ каналів та 18 000 фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Можна дивитися будь-де та будь-коли на п'яти пристроях — телевізорі, планшеті, смартфоні чи ноутбуці. Гарячі новинки кіно, прямі трансляції та контент з відеобібліотеки: вибирайте, що вам до смаку! А на смартфоні дивіться без плати за трафік.

Як замовити та користуватися

Термін дії акції
Для тарифів LOVE, ТВІЙ Старт, ТВІЙ Новий, ТВІЙ Улюблений, ТВІЙ Проривний акцію продовжено за умовами Суперзими до 28.02.2022 включно.
За яким запитом можна активувати акцію Спробуй Суперсилу?
Залежно від вибраної Суперсили:
  • 5 ГБ — *550*14*1#
  • 100 хвилин — *550*15*1#
  • Відео на ходу — *550*16*1#
  • Суперсилу Київстар ТБ можна активувати лише у Мій Київстар, у нашому магазині або у додатку Київстар ТБ.
Чи можна замовити декілька Суперсил одночасно?
Ні, в тарифі доступна тільки одна суперсила на вибір.

Коли ви активуєте Суперсилу, вона діятиме до наступної плати за тариф. Щойно ви сплатите за тариф, попередня Суперсила відключиться. Ви можете знову замовити її або вибрати іншу.

Будь ласка, зверніть увагу. Одну й ту саму Суперсилу можна активувати впродовж акції не більше двох разів.

Чи можна підключити «Спробуй Суперсилу», якщо я вже користувався аналогічною платною послугою?
Так. Для цього рекомендуємо відключити платну послугу та активувати схожу Суперсилу. Наприклад, ви вже користуєтеся Київстар ТБ. Щоб підключити Суперсилу Київстар ТБ, спочатку відключіть платну послугу Київстар ТБ і після активуйте цю Суперсилу.

Як я дізнаюсь, чи можу я взяти участь в акції?
Ви можете перевірити це через Мій Київстар в розділі Послуги.


 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Скільки діє суперсила на контракті з моменту підключення?
Місяць, я підключав на смарт 15.11 то до 15.12
А де видно термін дії послуги, бо в моєму тарифі "Інтернет для батьків" лише видно що підключено.Переглянути вкладення 44382
А що саме обирали?
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Скільки діє суперсила на контракті з моменту підключення?
Місяць, я підключав на смарт 15.11 то до 15.12
А де видно термін дії послуги, бо в моєму тарифі "Інтернет для батьків" лише видно що підключено.Переглянути вкладення 44382
А що саме обирали?
5 гб.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Скільки діє суперсила на контракті з моменту підключення?
Місяць, я підключав на смарт 15.11 то до 15.12
А де видно термін дії послуги, бо в моєму тарифі "Інтернет для батьків" лише видно що підключено.Переглянути вкладення 44382
А що саме обирали?
5 гб.
*500*4*1*3# перевірка залишку мб і там же термін
 

СЛон

коментатор
Реєстрація
17.02.12
Місто
Київ та передмістя
Телефон
nokia+sony
Подав через мкс, оператор заявки не бачив каде глюк, дали комбінацію на 5гб *500*4*1*1#, і сказала перше ідуть тарифні хвилини чи мб, а потім акційні), перевірка 5гб *500*4*1*3# .
Вони простішу комбінацію не могли придумати(
какая удобная и легко запоминающаяся комбинация :ROFLMAO:
 
Реєстрація
17.11.17
Місто
Киев
Телефон
Realme C21Y
А *500*4*1*3# должна работать и на тарифах с включеной в стоимость Суперсилой? Сегодня человек спросил, не знаю ли я комбинацию, сколько МБ осталось. С трудом тут нашел. Только у него пишет: типа у вас не подключено 'Спробуй суперсилу". Ну Спробуй то не подключена, а просто Суперсила - точно подключена - СМС была и пакетные мегабайты пока не жрёт. Тариф Безлим Видео.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Пише мені Київстар, що легко вкл/викл суперсили.
 

Вкладення

  • Screenshot_20211208-152057_One UI Home.jpg
    Screenshot_20211208-152057_One UI Home.jpg
    98 КБ · Перегляди: 41
  • SmartSelect_20211208-152318_ .jpg
    SmartSelect_20211208-152318_ .jpg
    195.3 КБ · Перегляди: 41
  • SmartSelect_20211208-152352_ .jpg
    SmartSelect_20211208-152352_ .jpg
    99.4 КБ · Перегляди: 41

Bubblegum

Мимо проходил
Реєстрація
09.01.13
Місто
Сумщина
У голосовому меню за номером 500 каже про дзвінки на міські номери, це правда?
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Пише мені Київстар, що легко вкл/викл суперсили.
А Ви не тестували - ось це "не сподобається - відключите в один клік" дозволяє одразу (тобто в цьому ж оплаченому періоді) підключити іншу з доступних суперсил?
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
А Ви не тестували - ось це "не сподобається - відключите в один клік" дозволяє одразу (тобто в цьому ж оплаченому періоді) підключити іншу з доступних суперсил?
У мене в додатку Мій Київстар воно ще з листопада вісить таке.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
На предоплате - в нексте ниф не работает, отключал в предыдущей морде.
А вот на контракте этоn пипец не работает ни в некст, ни по ussd. Ну а предыдущую морду для контракта так и не внедрили.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.07.20
Місто
Харьков

Напоминает вот что

Типа Суперсила без доплат и т д. А то что тариф конский 135 гривен и в него уже всё учтено и эта лох сила, с 5 гб и 100 минутами.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Типа Суперсила без доплат и т д. А то что тариф конский 135 гривен и в него уже всё учтено и эта лох сила, с 5 гб и 100 минутами.
В тарифе за 135 грн Суперсилы как раз нет, только в тарифах от 175 грн. Не путайте акцию "Попробуй Суперсилу" и Суперсилу, включенную в тариф по умолчанию.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
СС на який период включается ?
До следующей ап или на месяц
До следующей ап
А подключённый пакет услуг по акции "СС" (на предоплате) не прекращает действие до конца года, как сама акция? Если на новогодние праздники будет действовать, то это может стать стимулом, хоть раз в год😄, оплатить абонку за недомесяц.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
СС на який период включается ?
До следующей ап или на месяц
До следующей ап
на предоплате.
На контракте до конца АП. Но отключить/подключить заново можно будет только через месяц после прошлого заказа.
 
Статус
Закрита.
Зверху