Послуга «SIM для другого телефону»

Kevin

Заблокирован
Реєстрація
04.04.15
Місто
Киев
Услуга «SIM для второго телефона» теперь доступна для абонентов предоплаты

С 1 июля 2020 абоненты предоплаты Киевстар могут заказать услугу «SIM для второго телефона», которая ранее була доступна только контрактным клиентам.

С услугой «SIM для второго телефона», абоненты получают дополнительную SIM-карту с тем же абонентским номером, что и на основной SIM-карте. С дополнительной SIM-картой можно пользоваться всеми услугами, которые предоставляет компания «Киевстар»:

  • осуществлять исходящие звонки и принимать входящие;
  • обмениваться SMS и MMS сообщениями;
  • пользоваться услугами доступа к сети Интернет.
При этом услуги, которыми пользуется абонент с помощью «SIM для второго телефона», оплачиваются с одного, основного номера. Для подключения услуги абоненту необходимо приобрести новый стартовый пакет с SIM-картой и подключить ее согласно инструкции по ссылке: https://kyivstar.ua/ru/mm/services/voice/sim_pair

С подробными условиями предоставления услуги можно ознакомиться по ссылке: https://kyivstar.ua/ru/mm/services/voice/sim_pair
Post automatically merged:

Post automatically merged:

Данная услуга будет одновременно работать с услугой SIM для планшета? (Т.е. на одном номере будет 3 SIM-карты)
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
Diclay, у вас как подключена симка которая не регистрируется при неоплаченной абон. плате? Самостоятельно с помощью стартового пакета, или через магазин?
 
Реєстрація
01.05.08
Місто
Киев
У меня заработала команда для переключения активной сим-карт. Похоже что наладили работу.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
  • Like
Реакції: lsd
Реєстрація
01.05.08
Місто
Киев
У меня заработала команда для переключения активной сим-карт. Похоже что наладили работу.

Вона працює ще з моменту відновлення USSD О_о
У меня не работало именно эта команда... При этом обычные команды по проверки счета работали
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
У меня заработала команда для переключения активной сим-карт. Похоже что наладили работу.

Вона працює ще з моменту відновлення USSD О_о
У меня не работало именно эта команда... При этом обычные команды по проверки счета работали
Эту команду восстановили позже первых в списке.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Вона працює ще з моменту відновлення USSD О_о
Був ще період вже після відновлення, коли переключення карток перестало працювати "з технічних причин". Може не в усіх так було, але в мене десь с тиждень писало "неможливо з технічних причин"
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Вона працює ще з моменту відновлення USSD О_о
Був ще період вже після відновлення, коли переключення карток перестало працювати "з технічних причин". Може не в усіх так було, але в мене десь с тиждень писало "неможливо з технічних причин"
Добре, що зараз все працює!
 
Реєстрація
27.07.09
Місто
Львов
Привіт! Хто тестував, як SIM для другого телефону поводить себе в роумінгу, коли основна сім в Україні? Цікавить інтернет.
 
Реєстрація
27.07.09
Місто
Львов
Привіт! Хто тестував, як SIM для другого телефону поводить себе в роумінгу, коли основна сім в Україні? Цікавить інтернет.
Но она там вроде бы не работает.
На сайті написано, що закордоном працює. Ось тільки цікаво, як? Як сім для планшету, чи трігерить основну сімку в роумінг?
 
Реєстрація
27.07.09
Місто
Львов
Працюють нормально. Обидві.
Яка тарифікація на сімках коли додаткова в роумінгу а основна вдома?
Post automatically merged:

Працюють нормально. Обидві.
Яка тарифікація на сімках коли додаткова в роумінгу а основна вдома?
Тобто яка з них визначає, чи є абонент в роумінгу? Чи вони незалежні?
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Я відповів на зауваження, що додаткова SIM не працює за кордоном)
В мене обидві в роумінгу, і, на жаль, експерементувати не можу. Обидві їздять разом в Україну і в ЄС.
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Вже тривалий час користуюся даною послугою. Однак, сьогодні не зміг перемкнутися між картками жодною з існуючих для цього USSD команд (*108#, *107*1#, *107*2#). Телефонував з цього приводу на 466, оператор взагалі трапився мало компетентний, я сам більше їй зміг розповісти про послугу ніж вона мені. Залишив завяку про проблему. Прохання, якщо хтось користується цією послугою перевірте чи у Вас працює перемикання між сімками і напишіть тут. Хочу з'ясувати, чи то моя локальна проблема чи глобальна.
 
Реєстрація
23.01.22
Місто
Коломия
Вже тривалий час користуюся даною послугою. Однак, сьогодні не зміг перемкнутися між картками жодною з існуючих для цього USSD команд (*108#, *107*1#, *107*2#). Телефонував з цього приводу на 466, оператор взагалі трапився мало компетентний, я сам більше їй зміг розповісти про послугу ніж вона мені. Залишив завяку про проблему. Прохання, якщо хтось користується цією послугою перевірте чи у Вас працює перемикання між сімками і напишіть тут. Хочу з'ясувати, чи то моя локальна проблема чи глобальна.
У мене теж не працює зміна стану після аварії у мережі, при чому залишилися основною додаткова, 1 грн за зміну стану знімає, але нічого не змінює)
 
Реєстрація
31.01.18
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Mi Note 3 + Mi 6
Вже тривалий час користуюся даною послугою. Однак, сьогодні не зміг перемкнутися між картками жодною з існуючих для цього USSD команд (*108#, *107*1#, *107*2#). Телефонував з цього приводу на 466, оператор взагалі трапився мало компетентний, я сам більше їй зміг розповісти про послугу ніж вона мені. Залишив завяку про проблему. Прохання, якщо хтось користується цією послугою перевірте чи у Вас працює перемикання між сімками і напишіть тут. Хочу з'ясувати, чи то моя локальна проблема чи глобальна.
У мене теж не працює зміна стану після аварії у мережі, при чому залишилися основною додаткова, 1 грн за зміну стану знімає, але нічого не змінює)
В мене проблема вирішилася того ж дня. Зробив заявку, за декілька годин пофіксили. Тариф контрактний, не знаю чи це якось впливає на швидкість вирішення проблем, але з живим оператором зв'язатися можна дуже швидко.
 
Реєстрація
23.01.22
Місто
Коломия
Вже тривалий час користуюся даною послугою. Однак, сьогодні не зміг перемкнутися між картками жодною з існуючих для цього USSD команд (*108#, *107*1#, *107*2#). Телефонував з цього приводу на 466, оператор взагалі трапився мало компетентний, я сам більше їй зміг розповісти про послугу ніж вона мені. Залишив завяку про проблему. Прохання, якщо хтось користується цією послугою перевірте чи у Вас працює перемикання між сімками і напишіть тут. Хочу з'ясувати, чи то моя локальна проблема чи глобальна.
У мене теж не працює зміна стану після аварії у мережі, при чому залишилися основною додаткова, 1 грн за зміну стану знімає, але нічого не змінює)
В мене проблема вирішилася того ж дня. Зробив заявку, за декілька годин пофіксили. Тариф контрактний, не знаю чи це якось впливає на швидкість вирішення проблем, але з живим оператором зв'язатися можна дуже швидко.
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-04-07-09-59-50-119_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-04-07-09-59-50-119_com.android.chrome.jpg
    95.9 КБ · Перегляди: 72
Зверху