Послуга «Тарифна пiдписка»

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Послуга «Тарифна пiдписка»

Послуга "Тарифна підписка" дозволяє одразу наперед оплатити 6 або 12 пакетів послуг по тарифному плану, отримавши при цьому знижку 10% або 15% відповідно. Якщо у вас підключена послуга, то пакети послуг на 4 тижні або 30 днів будуть нараховуватися автоматично. Перший тарифний пакет послуг після підключення послуги «Тарифна підписка» нараховується на наступний день після закінчення періоду дії оплаченого пакету послуг за тарифом.
Вартість розраховується за формулою: Вартість ПП на 4 тижні/30 днів * 6 - 10% = Тарифна підписка L Вартість ПП на 4 тижні/30 днів * 12 - 15% = Тарифна підписка XL

Для активації слід набрати *490# та дотримуватися підказок.

Як підключити

Щоб підключити послугу «Тарифна підписка» у діючому тарифі

1
Перевірте, що послуга доступна для вашого тарифного плану
2
Переконайтеся, що на основному рахунку є достатня сума (вартість за 6 або 12 тарифних пакетів послуг зі знижкою) і оплачений поточний пакет послуг
3
Підключіть одним з нижче вказаних способів
4
Дочекайтеся SMS про підключення. Для перевірки придбаних пакетів послуг, наберіть *490#



Для яких тарифних планів доступна послуга?
Послуга доступна для підключення для індивідуальних абонентів, що обслуговуються на умовах наступних тарифних планів: «Просто Лайф», «Смарт Лайф», «Вільний Лайф», «Platinum Лайф», «Дзвінкий БЕЗМЕЖ», «Вільний Лайф. Регіон», «Інтернет БЕЗМЕЖ», «Ґаджет Планшет», «Ґаджет Роутер», «Ґаджет Смарт», «Просто Лайф 2020», «Смарт Лайф 2020», «Вільний Лайф 2020», «Platinum Лайф 2020», «Інтернет БЕЗМЕЖ 2020», «Вільний Лайф. Регіон 2020», «Просто Лайф. Регіон 2020», «Смарт Лайф. Регіон 2020», «Platinum Лайф.Регіон 2020», «Ґаджет Планшет 2020», «Ґаджет Роутер 2020», «Ґаджет Роутер Плюс 2020», «Ґаджет Смарт 2020», «4 БЕЗЛІМІТИ», «Platinum 2019», «Platinum Контракт», «Platinum ПЛЮС», «Platinum», «Абсолютна Свобода» з пакетом L, «Дзвінки за кордон», «Жара GO PLUS», «Жара GO», «Жара Лайт 2021», «Жара Лайт», «Залізна Двадцятка», «Зручний», «Інтернет Жара», «Комфорт», «ЛАЙФХАК PLATINUM», «Лайфхак Контракт», «ЛАЙФХАК Плюс», «ЛАЙФХАК», «Пільговий», «Практичний», «Смарт L», «Смарт M», «Смартфон 2018» з пакетом L, «ХАЙП», «Смарт сім'я S», «Смарт сім'я M», «Смарт сім'я L».

Якщо в мене спеціальна ціна на тариф, знижка надається на спеціальну ціну чи стандартну?
На спеціальну. Для абонентів, які обслуговуються на умовах тарифних планів: «Смарт Лайф 2020», «Вільний Лайф 2020», «Інтернет БЕЗМЕЖ 2020», «Просто Лайф 2020», «Вільний Лайф. Регіон 2020», «Просто Лайф. Регіон 2020», «Смарт Лайф. Регіон 2020», «Platinum Лайф 2020», «Смарт Лайф», «Вільний Лайф», «Інтернет БЕЗМЕЖ», «Просто Лайф», «Вільний Лайф. Регіон», «Platinum Лайф», де передбачено спеціальні ціни на пакети послуг на 4 тижні (для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номеру) та які користуються відповідними спеціальними цінами — вартість визначається, виходячи зі спеціальних цін.

Чи можливо підключити послугу за кошти з бонусного рахунку?
Ні. Ви можете підключити послугу лише за кошти з основного особового рахунку.

Чи зберігаються пакети послуг при зміні тарифного плану?
Ні. При переході на інший тарифний план послуга відключається і пакети послуг, придбані наперед, втрачаються.

Як відбувається нарахування пакетів послуг?
Перший тарифний пакет послуг після підключення послуги «Тарифна підписка» нараховується на наступний день після закінчення періоду дії оплаченого пакету послуг за тарифом.

Пакети послуг, оплачені наперед, нараховуватимуться через кожні 4 тижні. У випадку вичерпання 4-тижневого пакету послуг до закінчення його періоду дії ви можете отримати наступний пакет послуг (з наперед придбаних в рамках Послуги), шляхом набрання комбінації *700#.

Якщо період дії послуги завершується, ви можете підключити її ще раз при умові, що залишилися невикористаними не більше двох пакетів послуг, отриманих з попереднього замовлення. Попередньо ознайомтеся з умовами послуги, оскільки вони можуть бути оновлені.

Чи застосовується додаткова знижка
Якщо за вашим номером діє знижка на пакет послуг за тарифом, при замовлені Послуги дана знижка не буде врахована.

Чи можливо підключити послугу іншому абоненту?
Послуга «Тарифна підписка» доступна для підключення іншим абонентам в рамках послуги «Мобільна турбота» на наступних тарифних планах: «Смарт Лайф 2020», «4 БЕЗЛІМІТИ», «Інтернет Жара», «Вільний Лайф 2020», «Просто Лайф 2020», «Інтернет БЕЗМЕЖ 2020», «Жара GO», «ЛАЙФХАК», «ХАЙП», «Просто Лайф. Регіон 2020», «Смарт L», «Смарт M», «Жара GO PLUS», «Комфорт», «Лайфхак Контракт», «Практичний», «Пільговий», «Жара Лайт», «Смарт сім'я» з пакетом S, «Platinum», «ЛАЙФХАК PLATINUM», «Абсолютна Свобода» з пакетом L, «Залізна Двадцятка».

Чому я не можу підключити послугу, якщо для мого тарифу передбачена послуга?
Послуга недоступна, якщо підключені послуги «Плюс» та/або lifecell music та/або програма лояльності «Сімагочі»

Додаткова інформація
  • Дата введення послуги в дію 16.09.2021 р.
    Умови послуги наведено станом на 14.09.2022р.
    Вартість вказана в гривнях, враховуючи всі податки та збори.
    Отримання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв'язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю ТОВ «лайфселл».
    Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл»
 
Причина: Додаткова інформація
Останнє редагування:

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Потому как абонплата по ТП одна
В обсуждаемом тарифе, три абонплаты. 50, 60, 70 грн.
Теперь понятно, что-то забыл, что в новых ТП абонплаты могут быть разными.:blin: А соответственно и нету персональных предложений со скидками на стоимость услуги.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Норм послуга. Такі питання: 1) якщо активний пакет на 4 тижні, то чи доплюсується термін його дії до терміну "тарифної підписки" чи ні? 2) чи є якийсь спосіб, як без першої сплати абонки після переходу на новий тариф відразу ж оплатити річну підписку?
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Шапка дополнена.


ПРО ЗМІНИ В УМОВАХ ПОСЛУГИ «ТАРИФНА ПІДПИСКА»Сьогодні
ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell повідомляє про те, що з 27 жовтня 2021 року відбудуться зміни в умовах послуги «Тарифна підписка», а саме:
1. Додаються нові тарифні плани, для яких послуга доступна для підключення. А саме:
«Дзвінкий БЕЗМЕЖ», «Жара Лайт», «Жара Лайт 2021», «Дзвінки за кордон», «Зручний», «Platinum», «ЛАЙФХАК PLATINUM», «Абсолютна Свобода» з пакетом L, «Залізна Двадцятка», «Platinum 2019», «Platinum ПЛЮС», «Platinum Лайф. Регіон 2020», «Смартфон 2018» з пакетом L.
2. Послуга «Тарифна підписка» доступна для підключення іншим абонентам в рамках послуги «Мобільна турбота» на наступних тарифних планах: «Смарт Лайф 2020», «4 БЕЗЛІМІТИ», «Інтернет Жара», «Вільний Лайф 2020», «Просто Лайф 2020», «Інтернет БЕЗМЕЖ 2020».

 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Щойно замовив тарифну підписку (в ТП Інтернет Безмеж), і помітив цікаву річ. При введенні *490# та вибору варіанту 1 (підписка на 12 місяців) показало помилку, що неможливо перезамовити послугу, бо залишок невикористаних пакетів перевищує 1. І от що виходить: після того, як зніме 11 пакет і на рахунку залишиться 1 (тобто на 2 недомісяці раніше завершення оплаченого терміну) можна буде перезамовити підписку знову! Можливо, це допоможе тим, хто підключає зариаз, встигнути до наступного осіннього подорожчання (звісно, якщо Лайф нічого не змінить).
 

Вкладення

  • IMG_20211025_212024.jpg
    IMG_20211025_212024.jpg
    60 КБ · Перегляди: 35

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus

Вкладення

  • Снимок экрана20211026002127.png
    Снимок экрана20211026002127.png
    10.9 КБ · Перегляди: 75
Реєстрація
31.12.19
Місто
Chernovtsy
сколько эта услуга продержится? годик хотя бы протянет? я бы в августе заказал чтобы зафиксировать абонку перед удорожанием )
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Да это и читать не нужно! Маркетологи точно про такое знают с самого начала. Они на это учились!
 

Васька

Заблокирован
Реєстрація
12.07.21
Місто
Киев
пунктуация
У кого тариф Семья ..появилася ..услуга ..можно подключать уже на пол года ..1620 грн
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
На тариф Семья готов лет на 5 взять, можно даже без скидки :)

ЗЫ: я конечно же не сдался и ввел заветное *490#, но ожидаемо был послан в голубую даль
Еще разок на дурня заюзал *490# и все прошло. Вышло 510 за 12 пакетов. Я доволен, хотя тарифа в списке не нашёл. Надо и жене сделать
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
На тариф Семья готов лет на 5 взять, можно даже без скидки :)

ЗЫ: я конечно же не сдался и ввел заветное *490#, но ожидаемо был послан в голубую даль
Еще разок на дурня заюзал *490# и все прошло. Вышло 510 за 12 пакетов. Я доволен, хотя тарифа в списке не нашёл. Надо и жене сделать
Попробовал заказать для другого абонента с таким-же ТП, пишет что по этому номеру услуга недоступна. Пополнил непосредственно на номер, все заказалось. Держу в курсе :D
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Останнє редагування:

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
Увеличили список?Screenshot_2021-11-29-12-12-33.png
Post automatically merged:

В тарифах. Семья и смарт семья. Доступно? Напишите.

Послуга доступна для наступних тарифних планів: Просто Лайф, Смарт Лайф, Вільний Лайф, Platinum Лайф, Вільний Лайф. Регіон, Інтернет БЕЗМЕЖ, Ґаджет Безпека, Ґаджет Смарт, Ґаджет Планшет, Ґаджет Роутер, Ґаджет Смарт 2020, Ґаджет Планшет 2020, Ґаджет Роутер 2020, Ґаджет Роутер Плюс 2020, Platinum Лайф 2020, Смарт Лайф 2020, Вільний Лайф 2020, Просто Лайф 2020, Інтернет БЕЗМЕЖ 2020, Вільний Лайф. Регіон 2020, Просто Лайф. Регіон 2020, Смарт Лайф. Регіон 2020, 4 БЕЗЛІМІТИ 2019, 4 БЕЗЛІМІТИ ПЛЮС, 4 БЕЗЛІМІТИ, Жара GO, Інтернет Жара, Жара GO PLUS, Смарт M, Смарт L, ХАЙП, ЛАЙФХАК, ЛАЙФХАК 2020, ЛАЙФХАК 2019, ЛАЙФХАК Плюс, Комфорт, Лайфхак Контракт, Platinum Контракт, Практичний, Пільговий, Дзвінкий БЕЗМЕЖ, Жара Лайт, Жара Лайт 2021, Дзвінки за кордон, Зручний, lifecell Сім’я, lifecell Друзі, Залізна Двадцятка, Абсолютна Свобода L, Смартфон 2018 L, Platinum 2019, Platinum, Platinum ПЛЮС, ЛАЙФХАК PLATINUM, Platinum Лайф. Регіон 2020, Смарт сім'я S, Смарт сім'я M, Смарт сім'я L.
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-11-29-12-12-33.png
    Screenshot_2021-11-29-12-12-33.png
    296.9 КБ · Перегляди: 48
Причина: Просьба в лс. Дать перечень. Не фото. Список печатный.
Останнє редагування:
Зверху