Проблема с ноутбуком

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
fudor, взяти кабель з розʼємом під цей асус, окремо платку тригера type-c PD на 20V і запаяти
 

fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
взяти кабель з розʼємом під цей асус, окремо платку тригера type-c PD на 20V і запаяти
Та я з тих, хто більше полюбляє готові рішення. А якщо треба паяти, то не таке воно і потрібне )))
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Так це ж окремий кайф для рук і мізків😉 Собі зробив такий трігер і універсальні перехідки під різні ноути, дуже зручно. Тільки не працює повноцінно (не йде зарядка батареї) з деякими DELL, де є 3й контакт і система розпізнавання бж "свій-чужий".
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Хочу придбати до нього перехідник або цілий кабель з PD тригером 100Вт (Type C - штекер).
Штекер вроді 4.5*3.0 (ну це я так наміряв).
Я теж до свого Асуса не можу знайти. У мене штекер 5.0 mm / 2.9 mm. Якийсь не стандартний розмір. Чи може хтось десь зустрічав подібне?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Помітив, що при роботі ноута від зарядної станції тачпад наче приторможує, вірніше гірше реагує на дотики. При зарядці від мережі і аккума - все ок. Що це може бути і чи не шкодить ноуту? Хто шарить?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
PD це стандарт зарядки. Він або підтримується, або ні.
Якщо ноут не заряджається по usb type-c,то скоріш всього він не підтримується
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Скоріше за все, станція на 220 видає дуже "брудну" синусоїду..
Post automatically merged:

PD це стандарт зарядки. Він або підтримується, або ні.
Тригер. Він тільки каже блоку PD (тут - станції), яку саме напругу видати, для ноута це 20V, і видає їх на контакти вже рідного джеку.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Скоріше за все, станція на 220 видає дуже "брудну" синусоїду..
У ноутів же імпульсні блоки живлення і постійний струм на вході. Має бути пофіг на синусоїду. У мене подібне було коли я підключав по type-c до type-c зарядної станції. При цьому якщо підключав через 220, або через адаптер на type-c у прикурювач на тій же зарядній станції - усе було ок.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Народ, а нахрена у моего ноутбука сбоку у гнезда зарядки обычной есть ещё гнездо type-c как на смартфоне? Я туда запихивал зарядное от смартфона -вроде не заряжается ноут...
 

Optimus

~~~
Реєстрація
06.08.16
Місто
Херсон
Телефон
Sony XZ1c
нахрена у моего ноутбука сбоку у гнезда зарядки обычной есть ещё гнездо type-c как на смартфоне?
Инструкция у ноуту ничего об этом гнезде разве не говорит? Модель ноута тогда в студию, коллективный разум подскажет.
туда запихивал зарядное от смартфона - вроде не заряжается ноут
Параметры напряжения могли не подойти. Например, ноут ждет 20В, а зарядное от смарта умеет максимум 12В.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
а нахрена у моего ноутбука сбоку у гнезда зарядки обычной есть ещё гнездо type-c как на смартфоне?
Це новий універсальний стандарт (згадав мем про 15й універсальний стандарт), в майбутньому він замінить багато чого, в т.ч. і звичайний usb-A (куди підключаються флешки і периферія)
А з приводу можливості зарядки подивись тут або мануал до ноуту.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Скоріше за все, станція на 220 видає дуже "брудну" синусоїду..
У ноутів же імпульсні блоки живлення і постійний струм на вході. Має бути пофіг на синусоїду. У мене подібне було коли я підключав по type-c до type-c зарядної станції. При цьому якщо підключав через 220, або через адаптер на type-c у прикурювач на тій же зарядній станції - усе було ок.
Наводки на тачскрін, які не відфільтровує блок живлення ноута.

Як варіант, увімкнути зарядну станцію на лампу, яка має потужність ноутбука. А мам ноут від'єднати від блока живлення і працювати з батарей. Так буде зрозуміло, кудою приходять наводки. Радіоефіром чи живленням.
 
Зверху