Проблема з мережею

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
polkirok, попробуй в диспетчере устройств, для сетевой, в параметрах, убрать автосогласование.
Сначала поставь 100мбит дуплекс, потом, если не поможет - полудуплекс.
 
Реєстрація
10.03.19
Місто
Полтава
Телефон
Samsung A52
Так если индикаторы LAN на роутер (при подключении к нему ноута заведомо рабочим патчем) не светятся, то нет физического линка. Возможно гнездо сетевухи не исправно.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так если индикаторы LAN на роутер (при подключении к нему ноута заведомо рабочим патчем) не светятся, то нет физического линка. Возможно гнездо сетевухи не исправно.
Ну то по вайфаю мало б працювати.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Так если индикаторы LAN на роутер (при подключении к нему ноута заведомо рабочим патчем) не светятся, то нет физического линка. Возможно гнездо сетевухи не исправно.
Ну то по вайфаю мало б працювати.
Він й працює
 
Реєстрація
10.12.20
Місто
Рівне
  • Like
Реакції: drmz

viccy

Читатель
Реєстрація
30.01.15
Місто
Кропивницкий
Добрый вечер! Нарисовалась такая проблема, поменял провайдера и начал через некоторое время отключаться интернет. При этом, как в роутере, так и в других устройствах, индикация иногда показывает, что всё подключено, но пакеты (как я понимаю) не идут. Пропадает и при подключении напрямую к телику, и к роутеру и к ноуту. Восстанавливается передергиванием патч-корда. В чем может быть причина? У провайдера есть своё Iptv, он не может блочить таким образом просмотр посторонних ресурсов? Предыдущий провайдер работал без проблем.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Взять на время другой роутер для проверки. Попробовать вообще без роутера. Переобжать кабель.

Если проблема осталась - сообщить провайдеру о проблеме, упомянув, что "ветровое протер, фару протер, по колесу стукнул".
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Таке питання, якщо в кабелі Ethernet перебито один з дротів оранжевої пари, мережа має працювати, чи ні?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
студент, я теж був впевнений в цьому.. Але.. Треба було мені сконструювати пристрій, задача якого віддалено перемикати два канали інтернету. Кінцевими було 2 реле, які мали почергово розривати біло-оранжевий дріт кабелів, що подають інет на двохвановий роутер. Перевірив роботу пристрою на двох свічах - зникає конект, ніби все добре. А ось на кінцевому об'єкті я прифігів.. Роутер TP-Link TL-ER5120, підключаю цю трахомудію - порт працює на 100 Мбіт/с FD, роутер отримує айпі, порт горить... я в афігє, починаю шукати несправність в схемі, продзвонювати і т.д., все як треба.. Обтискаю тестовий патч-корд, ріжу кусачками біло-оранжевий дріт - працює. Обтискаю знов, ріжу оранжевий - працює. Виключив (обрізав) синю і коричневу пару (хоча один з пристроїв тільки 100Мбіт) - працює. Ріжу два дроти - ось тепер вже не працює.. :unsure: :oops:
 
Зверху