Провайдер Inti

  • Автор теми Dfg
  • Дата створення

ipconnect

Заблокирован
Реєстрація
15.07.10
Місто
Warszawa
Телефон
Asha 210 Dual : Virgin mobile, Telenor HU
замовляв підключення до їхньої мережі..сервіс і служба підтримки - дупа повна.
замовляв через сайт в 20х числах лютого,наступного дня подзвонили чи не хочу я підключитись вже,кажу - замовляв же на 1 число.
1 березня..мовчок,ніхто не двзонить - дзвоню я...так як би і не було жодної моєї заявки на підключення, взяли номер,сказали шо подивляться в графік,коли можна і передзвонять...мовчок далі...2 березня дзвоню знову..ситуація така ж..

врешті 3 числа взлився і підключився до франківського Ютіму..
прикол в тому,що наступного дня мені дзвонять і кажуть шо ми у вас під дверима,відкривайте..
з боку сусід каже їм, що вчора я вже підключив....

ні жодного попередження про дату і час підключення,ні нічого..
та ще й у догонку сусіду кинули фразу - нічо нічо, він ще попроситься до нас...

думаю коментарі лишні,я лише описав ситуацію!
 
Реєстрація
06.12.10
Місто
киев
Телефон
SIEMENS M65/NOKIA 3250/MOTOROLA /SonyEricsson K810/Nokia N82/Nokia 5230 2sim
Ситуация ,в общем, в Хмельницком такая: UA-IX - выше 20 Мбит/с по словам техподдержки.Неплохо для 25 грн.А как на практике? Обрывы часто?

О-оу
Уже в Хмельницком нету тарифа 25 грн. теперь 35 грн- 10 Мбит\с
 
Останнє редагування:

avto

вождь
Реєстрація
12.04.10
Місто
Ровно
Телефон
MyPhone
щось давно Інті не проводив акцій
 
Реєстрація
06.12.10
Місто
киев
Телефон
SIEMENS M65/NOKIA 3250/MOTOROLA /SonyEricsson K810/Nokia N82/Nokia 5230 2sim

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
сколько у Вас мегабит UAIX?
В смысле? Провайдер как раз и входит в UA-IX, а тарифов медленней 20 Мбит/с за 35 грн/мес у него нет.
20 Мбит даунлоад не только в UA-IX, а на мир.
Аплоад правда немного подрезан, но за такие деньги (даже без вкусностей - белый IP без PPPoE или VPN) предложений у конкурентов не найти.
 

ipconnect

Заблокирован
Реєстрація
15.07.10
Місто
Warszawa
Телефон
Asha 210 Dual : Virgin mobile, Telenor HU
EricX, я б краще глянув в сторону Ютіму,
День, Мбіт/с Ніч, Мбіт/с Абонплата Зовнішня IP Резервування каналу
20 40 50.00 грн + +
 

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
ipconnect, дякую, але не хочу.

Чому мені не подобається Ютім?

По-перше, мені не підходить PPPoE, хоч і з реальним IP, який доречі там коштує 10 грн/міс, але при такому підключенні, я не зможу наприклад вмикати свій "домашній сервер" з інтернету методом Wake on Lan. Ця фічка мені дуже сподобалась ;). Крім того, зайва обробка пакетів ні до чого, ні старенькому сервачку, ні дешевому китайскому роутеру.

По-друге, Ютім використовує некеровані світчі, з усіма наслідками можливого блокування портів наприклад якщо компи сусідів завірусовані, та іншими недоліками подібного обладнання.

По-третє, я не полінувався, перед вибором провайдера, злазив на горище будинку, подивився скільки абонентів підключено до кожного провайдера,

у Ютіма на той час було 14 абонентів( хоча і на два світчи, але оптичний кабель той самий ),

у Київстара - 3,

AirBites(Inti)-4,

Intermedia(Efir) - ще тільки підключали свій "ящик" до оптики, але розташували його вкрай невдало від мого під'їзду - у протилежному кінці будинку, що з врахуванням відстаней між поверхами по вертикалі, перевищувало 100 метрів, не смертельно, але небажано, якщо я хочу "витискати" з провайдера максимальні швидкості.

Висновок - на рівні будинку приблизно зрозуміло навантаження абонентами провайдерских каналів. Аж ніяк не на користь Ютіму. Враховуючи їх агресивну рекламу, впізнання бренду, подібна ситуація і по інших будинках, а відповідно в цілому по місту.

По-четверте, мережевий кабель у будинках мого типу Ютім кидає по зовнішних стінах без кріплення, далі у вікно...З усіма недоліками такого способу. Кабель досить якісний, екранований, але виглядає як мінімум не естетично, хоча дешево і практично :)для ...провайдера.

По-п'яте, Ютім навіть з надешевшим тарифом, дорожче на 25 грн/міс, (від Inti 20 Мбіт/с цілодобово, також реальний IP), резервуванння каналу на даунлоад є, з аплоадом справа трошки гірша ;), але мене це влаштовує за такі гроші.

По-шосте, тарифи Inti це препейд, практично аналогічний подібним у мобільному зв'язку. Я не підписував ніяких угод(відповідно не несу ніяких забов'язань перед ним у разі відмови від послуг в буд-якій час), просто придбав "стартовий пакет" де вся сума пішла на рахунок. Я можу припиняти користування нетом до 3 місяців, і не платити за цей час абонку, ні навіть "послугу по збереженню підключення". Хоча насправді, в цьому необхідності і не бачу, але таке відношення до абонента радує.

Ні в якому разі я не стверджую, що наприклад Ютім поганий провайдер, я навів причини чому мені сподобався інший конкурент.
 
Реєстрація
06.12.10
Місто
киев
Телефон
SIEMENS M65/NOKIA 3250/MOTOROLA /SonyEricsson K810/Nokia N82/Nokia 5230 2sim
В смысле? Провайдер как раз и входит в UA-IX, а тарифов медленней 20 Мбит/с за 35 грн/мес у него нет.
20 Мбит даунлоад не только в UA-IX, а на мир.

Ага.тоесть скорость UA-IX соответствует тарифному плану.мне так написали с ихней поддержки.но в Хмельницком акция.
 

Dfg

Реєстрація
29.03.10
Місто
Івано-Франківськ&Львів
Телефон
Mate 10 Pro
З 1 грудня Inti змінює тарифи, тепер поденна оплата:
10 Мбіт - 1.55 грн
20 Мбіт - 1.75 грн
30 Мбіт - 1.95 грн
З одного боку плюс, з іншого - за тариф 10 Мбіт я до цього платив 35 грн за 30 днів, тепер буде 46.5 грн (по привичці чуть не домножив на ПФ:eek:).
 
Зверху