goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Зависит каким способом получаете интернет ( оптика , DSL модем , коммутатор Ethernet в подъезде )
У парадній встановили "ящик", з якого до мене протягнули дрот. Все, що можу сказати. Як сказав Шурік 76, то таки спека була винна. Бо світло було з нормальною напругою у будинку і біля "ящика" ніхто нічого не робив.
 
Реєстрація
04.06.21
Місто
Ужгород
Всім привіт!
02:00 ночі інтернет був, а 7 ранку помітили що його не стало.
За 7 років з Киівстаром, у нашому під'їзді ще таких диверсій не було!
Виключно 18 абонентам домашнього інтернета Київстар, обрізали кабеля(
Продовження!
Вчора виходячи з під'їзду зустрів майстра з Київстару , я його запитав, а що це було?
Відповідь: в ту ніч - по над рано, було порізано ще 7 багатоповерхівок, і вже самі Київстаровці викликали поліцію, заведено справу.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Пакети бігають по фізичному носію.
А можна так, щоб було зрозуміло нефахівцю. Бо я не технар, а гуманітарій.
Дивіться, інет можна доставити як дротом, так й повітрям. КС зазвичай доставляє інтернет між будинками у спальних районах дротами. У нас між будинками павутиння цих дротів. Останні кілька років ніби стандартизували: встановлюють шафи на останніх поверхах, звідки спускають по поверхах, а років 10 тому просто кидали ці дроти прямо з даху. Залежно від якости дроту обгортка може швидше чи менш швидко розкладатися під дією погодних умов (це ж ПВЗ). Щитки ставлять на горищі чи на даху. На них теж можуть діяти температурні перепади, якщо кабель торкався металевих частин, то може поплавитися. Ну, й далі ви самі вже розумієте, що стається.

Тому, по-перше, прослідкуйте шлях вашого дроту до каналу між поверхами, спитайте, як в сусідів з цим, по-друге, перевірте, чи з щитком все добре. В будь-якому випадку, краще за все, викликати монтерів КС.
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Перше - інтернет знову працює.
Друге - сам "ящик" знаходиться між першим та другим поверхами.
Трете - буду йти на прогулянку, подивлюся, як саме дрот заходить у "ящик".
 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Трете - буду йти на прогулянку, подивлюся, як саме дрот заходить у "ящик".
Подивився. Дрот з колодязя йде по дому на рівні першого стелі першого поверху і потім через дірку заходить у будинок.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
якщо кабель торкався металевих частин, то може поплавитися.
Ти уявляєш, яка температура повинна для цього бути? Від звичайного атмосфірного нагріву такого не буде.
На сонці залізо добре нагрівається, а оболонка дешевого кабелю під дією погодних умов швидко стає непридатною. Але це моя гіпотеза на основі спостережень 5-річної давнини, коли кабель в домі банально з даху спустили на балкон, а дверцятами перетиснули кілька контактів.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На сонці залізо добре нагрівається, а
Більше 60 градусів метал може хіба під прямим сонячним промінням нагрітися. Але й при цьому оболонка не буде ще плавитися.
Але це моя гіпотеза на основі спостережень 5-річної давнини, коли кабель в домі банально з даху спустили на балкон, а дверцятами перетиснули кілька контактів.
І до чого тут сонце, коли тут звичайний механічний злам дротів.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Подключился сегодня на тариф "Безлим WOW". Можете поздравить меня :cool:
Спидтест показывает download от 75-80 (даже под 90) и upload не менее 50-60.
Что близко к заявленным "до 100 мегабит".
И подключение прошло за 30-45 минут: пришёл мастер, поднялся на чердак и воткнул старый кабель в свитч.
(У меня ранее был КС, но году в 16 или 17 его отключили за неуплату + я им перестал пользоваться).
1624995727971.png
Как я понял, 2 дня дали на оплату плюс это типа "тестовый бесплатный период". Так как денежка ещё не снимается.
1624995855442.png
Пока полёт нормальный и я доволен
 
Реєстрація
19.02.12
Місто
Черновцы
Телефон
Iphone 6s plus
Не зрозуміло, звідки взялися бонуси на рахунку, давно не наблюдав такої щедрості від Київстар.
Мабудь, ключову роль, зіграло повідомлення про те, що буду змінювати провайдера.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Не зрозуміло, звідки взялися бонуси на рахунку, давно не наблюдав такої щедрості від Київстар.
Мабудь, ключову роль, зіграло повідомлення про те, що буду змінювати провайдера.
і куди їх можно використати?
 
Реєстрація
19.02.12
Місто
Черновцы
Телефон
Iphone 6s plus
і куди їх можно використати?

Чекаю завтрашнього дня, щоб остаточно переконатися, чи спишуть їх в абонплату за місяць.
Адже, нарахували бонуси рівно до суми 100 грн, ні копійки більше, відповідно до абонплати послуг .


P.s.В абонплату бонусы не списало, послуга призупинена.
Не варто було надіятись на щедрість Київстару.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
1625240824042.png
Я думал, те 150 грн снимают сразу за полгода. А они снимают по 25 в месяц. Было 152, осталось 127.
 

Вкладення

  • 1625160261083.png
    1625160261083.png
    196 КБ · Перегляди: 128
Останнє редагування:
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Утром решил новости в интернете почитать, а тут такое. Опять новый биллинг виноват? Авторизацию прикрутили, а базу данных нет. Еле нашел бумажку с номером моего счета. Ввел, а меня послали. Типа я могу тут порты провайдера менять.
 

Вкладення

  • KC_01.png
    KC_01.png
    480.6 КБ · Перегляди: 103
  • KC_02.png
    KC_02.png
    504.1 КБ · Перегляди: 103
Реєстрація
19.02.12
Місто
Черновцы
Телефон
Iphone 6s plus
Переглянути вкладення 40153
Я думал, те 150 грн снимают сразу за полгода. А они снимают по 25 в месяц. Было 152, осталось 127.
Первое пополнение, после подключения этой акции, нужно от 150 грн пополнять или все-же на 25 грн??

Проверил, все-таки нужно было не меньше 150-ти грн, только после этого сняло 25 грн за абонку.



P.s. И да, Санёк, ты так интересно затёр номер личного счета, что в левой колонке, чуть ниже затертого, оставил открытым)))
 
Останнє редагування:
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
Утром решил новости в интернете почитать, а тут такое. Опять новый биллинг виноват? Авторизацию прикрутили, а базу данных нет. Еле нашел бумажку с номером моего счета. Ввел, а меня послали. Типа я могу тут порты провайдера менять.
Похоже локальный глюк. Порт не активировался, почему то. Утром связался с поддержкой, проблему порешали. Вернулся с работы, интернет пашет.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Переглянути вкладення 40153
Я думал, те 150 грн снимают сразу за полгода. А они снимают по 25 в месяц. Было 152, осталось 127.
Первое пополнение, после подключения этой акции, нужно от 150 грн пополнять или все-же на 25 грн??

Проверил, все-таки нужно было не меньше 150-ти грн, только после этого сняло 25 грн за абонку.



P.s. И да, Санёк, ты так интересно затёр номер личного счета, что в левой колонке, чуть ниже затертого, оставил открытым)))
Уже исправил скрин. Спасибо за внимательность :cool:
Учтите, что 25 грн/мес - это только на первые 25 месяцев. Далее 125 грн в месяц будет.
 
Реєстрація
19.02.12
Місто
Черновцы
Телефон
Iphone 6s plus
Учтите, что 25 грн/мес - это только на первые 25 месяцев. Далее 125 грн в месяц будет.

После 25 месяцев может у других провайдеров нарисуется что-то понтересней, чем 125 грн/месяц у Кс.

А в этой акции есть какие-то плюшки, типа, взять роутер или андроид тв, с возвратом денег в стоимость абонплаты интернета????

И, да, сегодня попытался через Изю пополнить счёт, оказалось, что больше 10-ти цифр номера личного счета не возможно вбить в поле, к сожалению, а в этих, акционных предложениях - их то 12-ть.
 
  • Wow
Реакції: idea
Зверху