Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Если речь об услуге роутер про то D-Link DIR-825.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

Eros

Местный
Реєстрація
30.08.11
Місто
Днепропетровск
Ребята, подскажите, плиз, в чем может быть проблема (наблюдается в течение последних пары недель): при тарифе 100 мбит вечером и утром входящая скорость 10-20 мбит, ночью - до 90 мбит, но исходящая скорость в любое время не превышает 0,1 - 0,2 мбит. На торрентах вообще стало нереально поддерживать рейтинг :unsure:

p.s.
комп подключен к роутеру напрямую, сторонних пользователей нет.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
@Eros - как в провайдере, так и в роутере м.б. проблема. Надо подключить комп напрямую, если подменить роутер нечем, и сразу станет ясно.
 

anaconda

мирный житель
Реєстрація
28.06.11
Місто
Киев, Одесса, Несебыр
Телефон
в подписи
при проседании роутера хорошо помогает autoreset, раз в 24 часа достаточно что-бы ваш роут работал стабильно.
посмотрите на качество обжима и качество провода, мог посыпаться кабель.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
21.03.11
Місто
Житомир
Телефон
Oukitel K15 Plus
Сколько сейчас стоит абонентская плата в месяц на интернет?
Присоединяюсь к вопросу. К чему была ссылка на немецкий сайт в предыдущем сообщении - не понял. Пытался найти на сайте КС доступные для перехода тарифы только домашнего интернета (без мобильной связи и ТВ) для своего города - не смог. Такие вообще сейчас в природе существуют? Сейчас тариф "Всё вместе 2017" за 110 грн/мес, с февраля грозятся перевести на "Всё вместе 2019" за 150 грн/мес, в котором ещё больше ненужных услуг, что невыгодно.
 

sunifly

Местная
Реєстрація
10.02.15
Місто
Харьков
Телефон
Fly IQ 446 Magic
Такие вообще сейчас в природе существуют?
Да. Существует один такой тариф (чисто инет) - называется "Безлим 100". Но его цена Вам вряд ли понравится, т.к. он стоит аж 200грн/мес. У меня он висит в доступных тарифах для перехода в МКС (у Вас скорее всего тоже, проверьте).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
@Romek якщо ви з Житомира і не новий абонент, то чистий інтернет буде 200 грн. за місяць. І чому це не вигідний Все Разом 2019 за 150 грн.? Мобільний з 12 ГБ інтернету, 120 хв., ДІ і все за 150 грн. Гляньте на тарифи тільки мобільний Київстара і інтернет, можете і в конкурентів подивитись і прикинути, що вигідніше буде за Все Разом 2019 р.
 
Реєстрація
21.03.11
Місто
Житомир
Телефон
Oukitel K15 Plus
Благодарю за ответы.
Stiv, невигідний, тому, що ті самі послуги отримати дешевше. Наприклад, Інтернет «Воля» - 75 грн/міс (акція на 12 міс) або від «Net-City» - 80 грн/міс (при оплаті за 3 міс), моб.зв'язок — від «3Моб» - 20,83 грн/ міс (ТП «Річний).
 
Реєстрація
15.09.10
Місто
Киев
На услуге розтер плюс предлагают у нас уже в городе netis n4, малютку которая Идёт даже без патчкорда в комплекте.
Что обидно в рознице такой девайс не лоченый стоит менее 500 гривен .
Вот это боль
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Користувався домашнім інтернетом від Київстару з 2011 року аж до 2 січня 2020, аж поки не надав перевагу провайдерові місцевого масштабу (CanadaNet у Тернополі). І жодного разу не пожалкував. Причиною зміни провайдера стало суттєве підвищення тарифів.

Але пишу не про це. В останні роки три до мене на Київстарі частенько "навідувалась" Google капча: коли щось шукав у Гуглі, то досить часто просило вибрати мости, переходи, світлофори, гідранти і т.д. Рідко взагалі навіть після вибору Гугл мене посилав і не дозволяв шукати, і доводилося переключатись на мобільний інтернет. Не покращилась ситуація і з замовленням послуги "Статична ІР адреса", якою користувався близько двох останніх років.
Що цікаво, на місцевому провайдері, яким користуюсь від 2 січня, за цей час Гугл капча не вилазила жодного разу. Що не так було з Київстаром і чому, поки я на ньому сидів, Гугл підрзрював мене в тому, що я робот, – хз.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Користувався домашнім інтернетом від Київстару з 2011 року аж до 2 січня 2020, аж поки не надав перевагу провайдерові місцевого масштабу (CanadaNet у Тернополі). І жодного разу не пожалкував. Причиною зміни провайдера стало суттєве підвищення тарифів.

Але пишу не про це. В останні роки три до мене на Київстарі частенько "навідувалась" Google капча: коли щось шукав у Гуглі, то досить часто просило вибрати мости, переходи, світлофори, гідранти і т.д. Рідко взагалі навіть після вибору Гугл мене посилав і не дозволяв шукати, і доводилося переключатись на мобільний інтернет. Не покращилась ситуація і з замовленням послуги "Статична ІР адреса", якою користувався близько двох останніх років.
Що цікаво, на місцевому провайдері, яким користуюсь від 2 січня, за цей час Гугл капча не вилазила жодного разу. Що не так було з Київстаром і чому, поки я на ньому сидів, Гугл підрзрював мене в тому, що я робот, – хз.
цікаво, що коли зайти у хром або з телефону у обліковий запис гугл, то не питає капчу, а коли працювати в анонімному режимі, то питає.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
коли зайти у хром або з телефону у обліковий запис гугл, то не питає капчу, а коли працювати в анонімному режимі, то питає
В анонімному режимі майже завжди питало, але інколи і в Хромі в звичайному режимі також. Суто я на своєму телефоні стикався з цим часто, бо використовую браузер Bromite (на основі Хром із блокуванням реклами і без можливості залогінитись у Гугл акк).
Але – що цікаво – як тільки звалив з Київстару, то за ці 26 днів ні в Броміті, ні в анонімних вкладках Хрому і т.д. ні я, ні інші члени сім'ї жодного разу з Гугл капчею не стикались))
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Это уже объяснялось десятки тысяч раз. С одного IP через NAT сидит нездоровое количество абонентов, просто у КС их 25-30 миллионов, а у вашего местечкового провайдера несколько тысяч. При достижении определенного лимита сессий Гугл включает антиробот, но если вы залогинены в учётку Гугла в Хроме, то спрашивать вас, не робот ли вы, бессмысленно, вы по умолчанию для гугла человек. Во всех остальных случаях - извольте доказать. Такая же фигня случается и на ВФ, и очень редко на ЛС, и так будет и дальше, пока наши провайдеры экономят на спичках и не переходят на IPv6. Вины КС здесь не больше, чем остальных - новые блоки IPv4 стоят ОЧЕНЬ дорого и их ОЧЕНЬ мало.
 

sunifly

Местная
Реєстрація
10.02.15
Місто
Харьков
Телефон
Fly IQ 446 Magic
Офигеть!😲 Зашла пополнить счет в МКС, а там рекомендуемый платеж на следующий месяц 180грн (вместо 155).
У меня тариф Безлим 100. А ведь у меня просто интернет без всяких доп. услуг. Я в шоке!
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Офигеть!😲 Зашла пополнить счет в МКС, а там рекомендуемый платеж на следующий месяц 180грн (вместо 155).
У меня тариф Безлим 100. А ведь у меня просто интернет без всяких доп. услуг. Я в шоке!
Нічого дивного: Київстар усім абонентам архівних тарифних планів підвищує абонплату.
Нові користувачі домашнього інтернету взагалі платять 200 грн/міс, а Вам підвищили поки що "тільки" до 180.
Що стосується самого домашнього інтернету, то тарифи на нього є штучно завищеними і спеціально спрямовані на те, щоб форсити послугу "Все разом" (щоб без мобільного зв'язку домашнім інтернетом було користуватись невигідно: домашній інтернет слугує своєрідним інструментом укріплення монопольного становища Київстару у сфері саме мобільного зв'язку).
Якщо бажаєте користуватися ще мобільним зв'язком від Київстару, є непогані тарифи Все разом контракт (зверніть увагу: за 150 грн/міс, крім цього ж домашнього інтернету, там іде 12000 Мб мобільного інтернету, 120 хвилин по Україні і безлім на КС – і це все разом дешевше, ніж один тільки домашній інтернет). Також є тарифи Все разом передплатної форми, але вони менш вигідні.
Якщо ж не плануєте користуватись мобільним зв'язком від Київстару, а тільки домашнім інтернетом, то без жалю втікайте від них до будь-якого із місцевих провайдерів (я, наприклад, зробив саме так, і жодного разу не пошкодував). Або ж погоджуйтесь переплачувати вдвічі.
 
Останнє редагування:
Зверху