Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Доброго дня. Не користувався інетом від Київстар від нового року(все разом екстра за 275 грн) через зростання ціни.Вчора передзвонили з КС і запропонували тариф за 150 грн інет домашній+безлім на Київстар , 100 хв + 10000 мб на мобільний. Підкажіть погоджуватися чи чекати ще?!
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Доброго дня. Не користувався інетом від Київстар від нового року(все разом екстра за 275 грн) через зростання ціни.Вчора передзвонили з КС і запропонували тариф за 150 грн інет домашній+безлім на Київстар , 100 хв + 10000 мб на мобільний. Підкажіть погоджуватися чи чекати ще?!
Все разом Базовий - те що ти написав, тільки 120 хвилин і 12 ГБ мобільного інтернету, коштують 200 грн.
Так що, якась вигода є. Цікаво тільки, якщо тобі запропонували знижку 25%, то на який термін? Може то тільки 1-й місяць.
Щось баришня казала що назавжди?! Чи так не буває?
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Доброго дня. Не користувався інетом від Київстар від нового року(все разом екстра за 275 грн) через зростання ціни.Вчора передзвонили з КС і запропонували тариф за 150 грн інет домашній+безлім на Київстар , 100 хв + 10000 мб на мобільний. Підкажіть погоджуватися чи чекати ще?!
Все разом Базовий - те що ти написав, тільки 120 хвилин і 12 ГБ мобільного інтернету, коштують 200 грн.
Так що, якась вигода є. Цікаво тільки, якщо тобі запропонували знижку 25%, то на який термін? Може то тільки 1-й місяць.
Ні, мені здається це рігіональний Все разом Щедрий. Хоча там все по безліму. В моєму місті теж проходить на нього акція. 150грн перші 3 міс. далі по 200.
Доволі непоганий враховуючи середній чек за інтернет +моб звя'язок.
 

johnlife

gutta cavat lapidem
Реєстрація
11.10.15
Місто
Житомир
Телефон
12 128 (A2172)
Доброго дня. Не користувався інетом від Київстар від нового року(все разом екстра за 275 грн) через зростання ціни.Вчора передзвонили з КС і запропонували тариф за 150 грн інет домашній+безлім на Київстар , 100 хв + 10000 мб на мобільний. Підкажіть погоджуватися чи чекати ще?!
Це тариф Все разом «Профіт». Наповнення тарифу для телефону як у Онлайн без меж за 100грн і +50 грн за ДІ.
є ще за 125грн але там 3000мб та 30хв. Що краще = вирішувати Вам…
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Все торренты качают. Свои хоть выключил?
Офтоп! А можна спитатися, що ви качаєте через торенти, Думала, вже всі на онлайн перешйли..

В моє місті мушу з сумом визнати, що в КС найкращий інет. Поки місяць сиділа на іншому провайдері, то мала можливість порівняти.
Оце зараз заміряла.
1624537813309.png
 
Реєстрація
03.12.13
Місто
Запорожье
Телефон
Redmi Note 10 PRO
В моє місті мушу з сумом визнати, що в КС найкращий інет. Поки місяць сиділа на іншому провайдері, то мала можливість порівняти.
Оце зараз заміряла.
Это по проводу или WiFi?
Наверное мне повезло. Всегда так. В любое время и любой день. Ну, плюс/минус пару мегабит.
П.с. WiFi 5 GHz. По проводу так же. WiFi 2.4 не пользую, там все тоскливо из за кучи соседей с "крутыми" роутерами.
 

Вкладення

  • SpeedTest.png
    SpeedTest.png
    92.2 КБ · Перегляди: 44
Реєстрація
04.06.21
Місто
Ужгород
Всім привіт!
02:00 ночі інтернет був, а 7 ранку помітили що його не стало.
За 7 років з Киівстаром, у нашому під'їзді ще таких диверсій не було!
Виключно 18 абонентам домашнього інтернета Київстар, обрізали кабеля(
 

Вкладення

  • Pic_cr.jpg
    Pic_cr.jpg
    120.1 КБ · Перегляди: 81

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
@Salamandra,скажіть, а хто у вас під'їзді ще з провайдерів. Сіренький одиночок таки гордий, неторкнутий, на Дату схожий:wassat:
 
Реєстрація
04.06.21
Місто
Ужгород
@Salamandra,скажіть, а хто у вас під'їзді ще з провайдерів. Сіренький одиночок таки гордий, неторкнутий, на Дату схожий:wassat:
Ні, у нашому будинку крім киівстара, лише місцевий є Тевіант, не думаю щоб ризикнули порізати вони.
До речі, Тевіант ще на багато років раніше від київстара послуги надавав.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
@Salamandra,скажіть, а хто у вас під'їзді ще з провайдерів. Сіренький одиночок таки гордий, неторкнутий, на Дату схожий:wassat:
Ні, у нашому будинку крім киівстара, лише місцевий є Тевіант, не думаю щоб ризикнули, порізати вони.
ну враховуючи, що так і будуть думати, той сіренький міг трішки і шмалянути диверсію. Хоча може і свої працовникі незадоволені, вирішили гіменьця кинути. Шкода, тримайтеся.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
В моє місті мушу з сумом визнати, що в КС найкращий інет. Поки місяць сиділа на іншому провайдері, то мала можливість порівняти.
Оце зараз заміряла.
Это по проводу или WiFi?
Наверное мне повезло. Всегда так. В любое время и любой день. Ну, плюс/минус пару мегабит.
П.с. WiFi 5 GHz. По проводу так же. WiFi 2.4 не пользую, там все тоскливо из за кучи соседей с "крутыми" роутерами.
по Wifi. Старенький TP link 10 річної давності, ще брався з КС. В мене навпаки у всіх сусідів круті роутери на 5ГГц.
Але мабуть вже доходить, бо коли надовго вимикаю, то починає потім відвалюватися WIfi, хоча прошивку поновляла.
Post automatically merged:

 

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
От цікаво. А чи може інтернет пропасти через спеку? Бо сьогодні пропав в мене. Через будинок у знайомого був. У під'їзді ніхто нічого не робив. От і намагаюся зрозуміти - що це могло трапитися. А у підтримку додзвонитися нереально.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
От цікаво. А чи може інтернет пропасти через спеку? Бо сьогодні пропав в мене. Через будинок у знайомого був. У під'їзді ніхто нічого не робив. От і намагаюся зрозуміти - що це могло трапитися. А у підтримку додзвонитися нереально.
Пакети бігають по фізичному носію.
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
От цікаво. А чи може інтернет пропасти через спеку?
Электричество пропало или сам умер свитч или другое подобное устройство . Зависит каким способом получаете интернет ( оптика , DSL модем , коммутатор Ethernet в подъезде ) .
 
Зверху