Промисловий WiFi

Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
"Цифрова шахта"

У 2019 році в рамках програми цифрової трансформації MODUS ДТЕК почав працювати над напрямком "Цифрова шахта". Ми поставили перед собою амбітну мету – побудувати на одній з наших шахт підземну цифрову інфраструктуру зв'язку на базі Wi-Fi технології.

Для пілота вибрали шахту "Ювілейна" в Дніпропетровській області (ДТЕК Павлоградвугілля). Вона величезних розмірів – 160 км підземних тунелів. Для забезпечення роботи Wi-Fi технології під землею ми змонтували 130 км оптоволоконного та силового кабелів, а також 116 базових станцій зв'язку і 266 точок доступу Wi-Fi.

Інакше кажучи, ми ризикнули під'єднати нашу шахту до інтернету і забезпечити в ній покриття зв'язком. Відразу уточню, мова не про всесвітню мережу, а внутрішню приватну мережу ДТЕК, інтернет. У соцмережах шахтарі під землею сидіти не можуть, але зробити за допомогою спеціального захищеного смартфона відеодзвінок з шахти, наприклад, до Києва – без проблем.

До речі, напередодні Дня шахтаря саме один з таких відеодзвінків з півкілометрової глибини до центрального офісу компанії був зафіксований Книгою рекордів України. Наш Wi-Fi було визнано найглибшим в країні.

Перша мета, яку ми переслідували, впроваджуючи цей проєкт, – забезпечити безпеку наших співробітників під землею. А безпека – це насамперед можливість миттєвої комунікації шахтарів з поверхнею і між собою.

У системі безпеки шахти, побудованої на основі зв'язку та інтернету речей, є ще одна важлива функція – трекінг робітників за допомогою радіочастотних міток (RFID). Завдяки цьому може передаватися інформація про працівників, які наразі знаходяться на шахті й про їхнє точне розташування. В екстремальних ситуаціях ця інформація критично важлива.

Повний текст:
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
 
Зверху