Про АЗС та пальне (бензин/дизель/газ)

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Статистика цен на автогаз в Украине. Добавить свою цену можно здесь

Мониторинг цен на топливо, топливный калькулятор - здесь

Банка с кишмышем
 
Причина: новая шапка
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Мінус Шебелинський НПЗ( Хоч і очікувано, але усе одно сумно.
Посмотрим по поставкам Авиас, пока полно и без очередей
Авіас тут нідочого. У нього був Кременчуцький НПЗ, який знищили раніше.
 

jarrah

Заблокирован
Реєстрація
15.07.19
Місто
Kharkiv
Ітогі падвєдьом... (с)
Всі резиночки та пвх як були так і залишилися, нічого не розлізлося, нічого не змінило свої розміри. Навіть шматочки велокамери залишилися які були. Хіба шо прозорий впх шланг колір трохи поміняв (вибілився). Це перше.
Друге - поведінка ybr125 не змінилася, їде як і раніше (на звичайному бєнзіку). Заводиться шо на холодну, шо на гарячу отлічно.
Третє... Приятель катається на моті з початку квітня на спиртязі (каже, моя кавасакі вже алкоголічкою стала) - то в нього карб відмило шикарно, усе блищить та сяє внутрях "сам трішки афігєл, ніколи такої чистоти не бачив"
PXL_20220621_010614310.jpg
У меня в инструкции такое написано и я собираюсь ее придерживаться :)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
У меня в инструкции такое написано и я собираюсь ее придерживаться :)
Там про спирт ні слова, що фактично за версією ЄС означає що можна лити до е10 включно, за версією США - до е15 включно. Але звичайно е40+, які у нас продають як спиртові, то дещо інша категорія...
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
У меня в инструкции такое написано и я собираюсь ее придерживаться
:sumas:
Цекапець...

Ты для начала разберись что такое этилированный бензин (тетраэтилсвинец) и бензин с этанолом. А потом уже придерживайся инструкций.
Буковки - они чтобы читать...


2all: а почему усьо так против метанола (ну кроме того, что он жутко токсичен-смертелен) ?
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
А поясніть одну просту річ. Як спиртобензин виходить дешевше звичайного, якщо спирт ніфіга не дешевше бензина
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
А поясніть одну просту річ. Як спиртобензин виходить дешевше звичайного, якщо спирт ніфіга не дешевше бензина
За теперішні ціни не скажу, але в радянські часи собівартість спирту була копійки - до десяти коп за літр.
 
Реєстрація
24.04.09
Місто
Чернигов
Телефон
mi6
2019 год, пищевой спирт:

Зараз середня собівартість виробництва спирту становить 190 грн за декалітр, тоді як ми продаємо його за 370 грн за декалітр. В цьому якраз і полягає монополія — самі встановлюємо собі ціну.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Я не знайшов в інтернеті пропозицій на технічний спирт по таких цінах, знайшов по 32. Припустимо, зараз 32, а був 26. Все одно не тягне на 24 за літр спиртобензу, чи скільки там було, на стеллі БРСМа до війни. Повинен був бути десь по 12. Біоетанол в опті взагалі не бачу
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
У меня в инструкции такое написано и я собираюсь ее придерживаться :)
Там про спирт ні слова, що фактично за версією ЄС означає що можна лити до е10 включно, за версією США - до е15 включно. Але звичайно е40+, які у нас продають як спиртові, то дещо інша категорія...
В першому абзаці сказано про метанол!
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
В першому абзаці сказано про метанол!
У спиртових бензинах етанол, а не метанол. Ну точніше я не знаю що конкретно туди бадяжать стрьомні бережі накшталт БРСМ, але має бути етанол.
 

jarrah

Заблокирован
Реєстрація
15.07.19
Місто
Kharkiv
У меня в инструкции такое написано и я собираюсь ее придерживаться :)
Там про спирт ні слова, що фактично за версією ЄС означає що можна лити до е10 включно, за версією США - до е15 включно. Але звичайно е40+, які у нас продають як спиртові, то дещо інша категорія...
все так, именно инструкция определяет что можно лить, а что нельзя
можно конечно эксперименты на балконе проводить с вымачиванием уплотнителей, но это никак никак не связано с рекомендациями производителя
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Подвезли удобную карту с актуальным наличием топлива. Пользуемся.
От блін) а я зараз дуже схожу карту допилюю)) Але там дані напряму з АЗС беруться, без затримок. Раптом комусь і таке буде цікаво - можу поділитись тим що зараз є.
 

nighthawk

Вуйко Бублик
Реєстрація
03.02.22
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy M51
Разве АЗС дают доступ в свои учетные системы?
В них зазвичай є карта з наявністю пального на сайті або як мінімум з розташуваннями АЗС (зазвичай така що навіть на десктопі користуватись незручно) звідки можна тягнути дані браузером, нікуди не треба логінитись (на щастя)
З тих що біля мене то практично всі: ОККО, Wog, Shell, Amic, Socar, Upg і навіть Укрнафта. Хоча дані іноді можуть бути так собі - пального вже може не бути, локація АЗС посунута на 500 метрів в поле ітп.
 
Зверху