Про АЗС та пальне (бензин/дизель/газ)

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Статистика цен на автогаз в Украине. Добавить свою цену можно здесь

Мониторинг цен на топливо, топливный калькулятор - здесь

Банка с кишмышем
 
Причина: новая шапка
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Maxxx відкрий віртуальну чи дігітальну, чи як у них це називається універсалку віза і плати нею
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
webivan, піструна тільки відкрити можу - треба тільки закрити існуючу..😡
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Воспользовался сегодня приложением monobrand. Заправился на u.go дизелем по 37.25
 
Реєстрація
01.07.21
Місто
Kiev
Телефон
Poco F3
А бенз 95 Обычный, не премиальный, на ugo чей?
 

omni

необмежено придатний
Реєстрація
22.04.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
ZTE Blade 20 Smart
Реєстрація
24.04.09
Місто
Чернигов
Телефон
mi6
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Кацапская нефть или даже риэкспорт их бенза
В Туркменістані своєї нафти і бензу вистачає.
Диктатор у них звісно теж вдарений на усю голову, але принаймні не лізе у чужі країни
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
У таксистов снова -5 на бенз и дизель плюс -1.5 от привата.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Кстатє зараз якість пального (в плані зберігання) майже повернулася до довоєнного стану.
Восени в мене мот, простоявши навіть тиждень "без руху" заводився дуже хрєново, стартером потрібно було маслати секунд 15-20. А якшо простояв 2 тижні, і я не перекрив кранік і не випалив бєнз у карбі - то не заводився ніяк, доводилося зливати з баку, плюхати свіженького і тільки тоді стартував. Якшо карб сухий, то з бензином з баку, хоч якось, але заводився. Аналогічна ситуація була і з бензогенератором взимку. В жодному разі не можна було залишати в карбі бенз.
Зараз після простою мот заводиться ±вмєняємо (2-3 секунди маслання стартером або 5-6 кіків кікстартером), хоч і не так, як до війни (тоді я з першого кіка його заводив). І бєнзогєна теж диркає відразу після підготовки (2-3 рази дьогрнути шморгалкою при вимкненому запаленні, щоб прокачати карб та впуск)
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Кстатє зараз якість пального (в плані зберігання) майже повернулася до довоєнного стану.
Восени в мене мот, простоявши навіть тиждень "без руху" заводився дуже хрєново, стартером потрібно було маслати секунд 15-20. А якшо простояв 2 тижні, і я не перекрив кранік і не випалив бєнз у карбі - то не заводився ніяк, доводилося зливати з баку, плюхати свіженького і тільки тоді стартував. Якшо карб сухий, то з бензином з баку, хоч якось, але заводився. Аналогічна ситуація була і з бензогенератором взимку. В жодному разі не можна було залишати в карбі бенз.
Зараз після простою мот заводиться ±вмєняємо (2-3 секунди маслання стартером або 5-6 кіків кікстартером), хоч і не так, як до війни (тоді я з першого кіка його заводив). І бєнзогєна теж диркає відразу після підготовки (2-3 рази дьогрнути шморгалкою при вимкненому запаленні, щоб прокачати карб та впуск)
ще від заправки залежить
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Ну рік назад можна було на що хочеш натрапити в отих лютих чергах, лили вже шо вдалося знайти. Пригадую такі вже страшні бочки ледь не з під добрив і "солярою" по 80 грн на обочинах трас.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Останні два тижні вирішив спробувати нашу місцеву мережу Восток Газ, яку раніше об'їзжав сотою дорогою. Що можу сказати, газ нічого так, динаміка добра, двигун працює тихо, але трошки виріс розхід. А ось бензин 95 набагато краще від Авіасівського!
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
трошки виріс розхід.
Можливо, недолили. Мені на Восток газі пару разів заливали 42 л в бак, в який завжди більше ніж 37л не влазило. Більше я до них не їзжу. Але вже двічі заправляв газ на VST (ex SunOil). Газ як газ, розхід теж як завжди, ціна 19,70. Бензин не ризикнув, залив на місцевій RLS, бо дешевше був та якість завжди на рівні.
на Авіас давно вже якість спаскудилась та ціни "не в себя"
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Задувся сьогодні в Києві на Шухевича 17 газом по 19.75 АЗС авіа як виявилось це нафтогазівська мережа приймають їх бонусну картку u.go, але газ дешевше ніж в уго на гривню.
 
Зверху