fudor

Особливий статус
Реєстрація
07.12.07
Місто
Коломия
Телефон
Poco x3pro
Корисна інформація:
  • Інформаційна кампанія #ШахрайГудбай 2020 — promo.bank.gov.ua/stopfraud
    кібербезпека · платіжна безпека · скімінг · телефонне шахрайство · фінансовий номер · безпечний онлайн-шопінг
  • Онлайн-гра «Здолай шахрая!» — game.ema.com.ua
  • Профілактика мобільного шахрайства — kv.st/stop_cheating
    перемога в неіснуючій акції · використання простих паролів · розсилка SMS на номери абонентів Київстар · викрадення SIM-картки · мобільні віруси · вимагання грошей · шахрайство з картками поповнення
  • Захист від шахрайства — www.intertelecom.ua/info/zakhyst-vid-shakhraystva
    телефонне шахрайство · фінансове шахрайство · шахрайство в Інтернеті · безпечне використання SIP-телефонії
  • Юридична консалтингова група «LEX» — lex-ua-lex.blogspot.com/
    сайт с обзорами мошенников
  • Про сорта фишинга — ko.com.ua/pro_sorta_fishinga_137208
    почтовый фишинг · целевой фишинг · уэйлинг · смишинг · вишинг · компрометация корпоративной электронной почты · клон-фишинг · «злой двойник» · фишинг в социальных сетях · фишинг в поисковых системах · фарминг
  • Якийсь список шахраїв https://blackbox.net.ua
"Покупатель", обозначим его цифрой 1, ну мне так понравилось, да и цифра не плохая, обращается к реальному продавцу, пусть он будет 2, не в обиду, здесь не соревнование) И в одночасье, к нему обращается покупатель "фальш" товара, назовем его 3, пусть тоже не обижается. Из этого исходит определение "треугольник" в виду 3-х составляющих. Теперь 1, договаривается с 2 о покупке, и предлагает предоплату, и договаривается с 3 о продаже, но за предоплату, скинув номер карты 2. 3 отправляет 2 сумму, 2 отправляет товар, 1 получает товар, 2 и 3 грызутся между собой, а 1 выкидывает симку и продолжает искать следующих 2 и 3.
Например, я - мошонник. Нахожу на Олухе плеер, создаю такой же лот, но дешевле на 100...200 грн, например. Жду "лоха". "Лох" пишет мне, что согласен купить, я пишу продавану плеера: "хочу купить твой плеер, дай номер карты, но давай поторгуемся". Как аргумент для торга, можно привести мой же "виртуальный" лот, а лучше сделать еще пару "дурилок", с учетом нюансов товара. Продавец скидывает от начальной цены 100...200 грн (в зависимости от лота), дает номер карты. Я отправляю номер карты продавца "лоху", и предупреждаю продавца, что оплатит кум/сват/брат с другим именем и фамилией. "Лох" платит на карту продавцу, мошенник, как посредник, высылает продавану свои данные для Новой почты, продавец высылает плеер мошеннику. Продавец получил деньги, отправил товар, доволен, реальный "покупатель-лох" ничего не получает, начинает сраться с продавцом, звонит в банк, ментам и т.д, поднимает кипеш. Мошонник с товаром и почти не засветился - паспорт можно подделать тупо сменой фотографии, а можно и нет - доказать, что он развел, и привлечь, реально очень сложно. Может, есть еще варианты этой схемы, но я такое наблюдал. Еще, по аналогии хакерских атак, можно назвать этот развод красиво английской аббревиатурой MIM - "Man-In-The-Middle".
 
Причина: оновлення шапки
Останнє редагування модератором:

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Можливо трохи і оффтоп але наболіло.
Сьогодні оголосили результати і один абітурієнт пройшов до нас на держзамовлення, телефоную (далі передаю суть пів годинного діалогу):
Я: Вітаю. Несіть документи.
Абітурієнт: В суботу здав в Львів
Я: Навіщо?
А: Я там ще в п'ятницю пройшов на бюджет.
Я: Не могли Ви пройти в п'ятницю бо тільки сьогодні результати по всій Україні оголосили. Вас намагаються обманути і скоро будуть просити оплатити навчання
А: Не вішайте мені лапшу на вуха, не треба нічого платити, тато вже оформив кредит.
Я: Як не треба? А хто погашати кредит буде?
А: Держава.
Я: Держава не буде платити весь кредит, максимум відсотки погасить...
А: Йдіть лісом і більше не намагайтесь обманути мене!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Банківська карта в оренду - якщо є час і бажання то можна реваншом запропонувати спочатку перевести гроші а вже тільки потім начебто дасте шахраям дані акаунту. Давати дані потім необов'язково. :LOL:
Тут писали як бабця сама шахраїв розвела. Оплатили їй шахраї абонплату мобільного зв'язку чи інтернету.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Банківська карта в оренду - якщо є час і бажання то можна реваншом запропонувати спочатку перевести гроші а вже тільки потім начебто дасте шахраям дані акаунту. Давати дані потім необов'язково. :LOL:
Тут писали як бабця сама шахраїв розвела. Оплатили їй шахраї абонплату мобільного зв'язку чи інтернету.
не у всіх є талант. Іноді і правду, яка гуглиться за хвилину, донести до людини не можеш.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Про карты. Там схема работает так
Банківська карта в оренду - якщо є час і бажання то можна реваншом запропонувати спочатку перевести гроші а вже тільки потім начебто дасте шахраям дані акаунту. Давати дані потім необов'язково. :LOL:
Тут писали як бабця сама шахраїв розвела. Оплатили їй шахраї абонплату мобільного зв'язку чи інтернету.
не у всіх є талант. Іноді і правду, яка гуглиться за хвилину, донести до людини не можеш.
согласен, нужен талант!
Но это ещё что. Вон в кассе дал карту друга (пополнить) - так вообще быдлом на форуме назвали 🤦‍♂️ Таланта не имею, поэтому и потерпаю теперь.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Ну так розум - це не тільки в рівняння математичні вміти. Є люди, котрих дуже складно обвести навкруги пальця навіть якщо вони про схему не чули - просто відчувається інтуїтивно, що щось мутно, щось не те. А є люди, котрих вакцинувати потрібно якомога раніше.
Не потрібні вам такі абітурієнти як оцей на держбюджет.
Можливо трохи і оффтоп але наболіло.
Сьогодні оголосили результати і один абітурієнт пройшов до нас на держзамовлення, телефоную (далі передаю суть пів годинного діалогу):
Я: Вітаю. Несіть документи.
Абітурієнт: В суботу здав в Львів
Я: Навіщо?
А: Я там ще в п'ятницю пройшов на бюджет.
Я: Не могли Ви пройти в п'ятницю бо тільки сьогодні результати по всій Україні оголосили. Вас намагаються обманути і скоро будуть просити оплатити навчання
А: Не вішайте мені лапшу на вуха, не треба нічого платити, тато вже оформив кредит.
Я: Як не треба? А хто погашати кредит буде?
А: Держава.
Я: Держава не буде платити весь кредит, максимум відсотки погасить...
А: Йдіть лісом і більше не намагайтесь обманути мене!
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Ну так розум - це не тільки в рівняння математичні вміти. Є люди, котрих дуже складно обвести навкруги пальця навіть якщо вони про схему не чули - просто відчувається інтуїтивно, що щось мутно, щось не те. А є люди, котрих вакцинувати потрібно якомога раніше.
Не потрібні вам такі абітурієнти як оцей на держбюджет.
Можливо трохи і оффтоп але наболіло.
Сьогодні оголосили результати і один абітурієнт пройшов до нас на держзамовлення, телефоную (далі передаю суть пів годинного діалогу):
Я: Вітаю. Несіть документи.
Абітурієнт: В суботу здав в Львів
Я: Навіщо?
А: Я там ще в п'ятницю пройшов на бюджет.
Я: Не могли Ви пройти в п'ятницю бо тільки сьогодні результати по всій Україні оголосили. Вас намагаються обманути і скоро будуть просити оплатити навчання
А: Не вішайте мені лапшу на вуха, не треба нічого платити, тато вже оформив кредит.
Я: Як не треба? А хто погашати кредит буде?
А: Держава.
Я: Держава не буде платити весь кредит, максимум відсотки погасить...
А: Йдіть лісом і більше не намагайтесь обманути мене!
Нажаль освіта зараз це бізнес. А втрата держбюджетника це - втрата клієнта який би приніс 200 тис. доходу ЗВО
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
200 тисяч зекономлено на пенсії. А кажуть, що юнаки не думають про дідусів та бабусь. Хоча "думають" - не те слово... скажімо, "піклуються" :)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
то міг би з вас ще шось і мати.....
Крім отриманих знань теоретично міг мати ще 1600-2400 грн/міс стипендії.
P.S. Я нічого не маю проти коли абітурієнти свідомо їдуть в той же Львів за кращою якістю освіти, можливостями працевлаштування чи подалі від батьків. Але коли їх розводять як лохів....
 
Останнє редагування:

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Дюрі-бачі, була колись пісня за часів Союза: "...если к другому уходит невеста, то неизвестно, кому повезло". Не беріть в голову. Це - не ваш студент. Це - зовсім не студент. Це іллюстрація до книг Дарвіна. Або Брема.
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Дюрі-бачі А теоретично чи може таке бути nfr, що хоча і розводять так усіх майбутніх студентів, але тим, хто пройшли на держзамовлення потім у вузі документи заднім числом на вступ підкоригують з контракту на бюджет і будуть отримувати кошти з держави, повернувши батьку кошти (типу все по плану) і той йолоп навіть не буде знати як його могли розвести?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
у вузі документи заднім числом на вступ підкоригують з контракту на бюджет
Все оцифровано, централізовано, через Київ. Теоретично можна внести зміни в систему, але це має бути десь на рівні міністрів / депутатів та й шанс спалитися надзвичайно високий.
От якщо б він нікуди не пройшов на бюджет то цілком ймовірний був сценарій переведення на місце бюджетника який відмовився від бюджету. А якщо десь держава рекомендувала на бюджет і ти відмовився то єдиний шанс потрапити на бюджет - поступати через рік на 1 курс. Не зрозуміло просто навіщо подавати заявку на бюджет туди, де не готовий вчитися.
І ще мені не зрозуміло як потім в очі батькові того студента дивитися коли в жовтні банк нагадає про прострочений платіж по кредиту.
 
Останнє редагування:

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Не зрозуміло просто навіщо подавати заявку на бюджет туди, де не готовий вчитися.
Я так понимаю, спамят всем. А потом уже выбирают из тех, кто одобрил. Таким образом можно пройти в несколько мест, и сортировать от самого "интересного"
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Я так понимаю, спамят всем. А потом уже выбирают из тех, кто одобрил. Таким образом можно пройти в несколько мест, и сортировать от самого "интересного"
Ні. Максимум 5 заявок на бюджет із укаранням пріоритету і система визначає єдине місце де держава готова платити за абітурієнта. Спамити і обирати можна на контракт за власні кошти.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Подзвонила зранку робожіночка, запропонувала кредит кешом, натисніть 1-якщо цікавить, 0-якщо не цікавить. В цей момент це вже був 3ій дзвінок за сьогодні після кредиток Форварда і Ізібанку, я натиснув 1 щоб з'єднало з оператором і виразити їх любов до дзвінкоспамів. Робожіночка тихенько поклала трубку.
Минає 20 хв. і з 10 різних сервісів по видачі кредиту типу ШвидкоГроші і т.п. мені починають надходити дзвінки з пропозицією взяти кредит саме в них. :sleep:
Висновок- не жартуйте з робожіночками.
продовження моєї історії- впродовж тижня отримував по 3-4 дзвінки в день з проханням взяти кредит готівкою (натисніть 1), або кредит на техніку (натисніть 2). Я вже замучився блокувати ці номери, кожного разу з іншого. Вирішив сьогодні натиснути 0 і бінго, пролунали довгі гудки і трубку взяла жива операторка, яка пообіцяла видалити мій номер з бази якщо вислухаю пропозицію.
Так от, компанія називається ТОВ "БУДИНОК КОМФОРТУ" DOM COMFORT. Їй належать наступні номери:
(067)008-90-97
(067)275-94-28
(067)273-07-67
(067)008-50-79
(067)359-17-61
(067)008-83-61
(073)558-10-45
(067)008-61-16
(067)008-60-56
(067)286-97-52
(073)578-35-92
(073)669-12-31
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Подзвонила зранку робожіночка, запропонувала кредит кешом, натисніть 1-якщо цікавить, 0-якщо не цікавить. В цей момент це вже був 3ій дзвінок за сьогодні після кредиток Форварда і Ізібанку, я натиснув 1 щоб з'єднало з оператором і виразити їх любов до дзвінкоспамів. Робожіночка тихенько поклала трубку.
Минає 20 хв. і з 10 різних сервісів по видачі кредиту типу ШвидкоГроші і т.п. мені починають надходити дзвінки з пропозицією взяти кредит саме в них. :sleep:
Висновок- не жартуйте з робожіночками.
продовження моєї історії- впродовж тижня отримував по 3-4 дзвінки в день з проханням взяти кредит готівкою (натисніть 1), або кредит на техніку (натисніть 2). Я вже замучився блокувати ці номери, кожного разу з іншого. Вирішив сьогодні натиснути 0 і бінго, пролунали довгі гудки і трубку взяла жива операторка, яка пообіцяла видалити мій номер з бази якщо вислухаю пропозицію.
Так от, компанія називається ТОВ "БУДИНОК КОМФОРТУ" DOM COMFORT. Їй належать наступні номери:
(067)008-90-97
(067)275-94-28
(067)273-07-67
(067)008-50-79
(067)359-17-61
(067)008-83-61
(073)558-10-45
(067)008-61-16
(067)008-60-56
(067)286-97-52
(073)578-35-92
(073)669-12-31
Ви записали дзвінок? Можна було б в НБУ відправити заявку про їхнї "умови" видалення номеру з бази.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
Не записував, навіть про це не подумав. Після тижня терору- вже був готовий витратити зайву хвилину.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Столкнулся с разводом от сепаратюг. Подбирал премяшу плойку пятую, нашел неплохой вариант на ольхе, переписываюсь. Цена подозрительно низкая.
Сразу же последовало предложение перейти в вайбер. Ну ок, само по себе ничего предосудительного, переходим. Потом начались чудеса: вай-вай, на неё уже четверо желающих, так что ну вам никаких шансов. Но вы мне понравились (кек), так уж и быть, могу отодвинуть всех желающих кроме вас. НО! Для этого мне нужен задаток, что у вас серьезные намерения. Ну окей, я решил поиграть в эту игру. Говорю, "окей, сколько нужно", она говорит "30% стоимости перевести через Приват24". Короче, финал

photo_2021-08-02_08-59-34.jpg

Беглый пробив Олены Луппол показал что все следы тянутся в Донецк и Горловку, фамилия довольно редкая. Ну и вишенка на торте, карта-то россиянская оказалось

photo_2021-08-02_08-59-39.jpg

Эти уроды думали что я вобью имя вручную и даже не замечу что перевожу на иностранную карту? :LOL: лол

Вот телефон разводящего если что +380669492206

ПыСы: вообще не знал что из привата можно напрямую в Сбер переводить. На кого-то ж эта схема рассчитана, значит способ перевода должен быть рабочий
 
Зверху