Підприємці-спрощенці (за спрощеною системою оподаткування)

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ФОП-єдиноподатківці (спрощена система оподаткування)

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Податковий календар: taxer.ua, СОТА
 
Причина: виправлена е-адреса
Останнє редагування модератором:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Хтось подавав вже звіти? Не приймає підписані ні через Дію ні через Приват
Я подавав, у мене у ключа закінчився термін придатності. Зайдіть тут https://cabinet.tax.gov.ua/user/settings в розділ
"Дані про уповноважених осіб" якщо там ключ у якого закінчився термін дії то треба новим щось підписати і спробувати подати, потім оновиться (у мене так було)
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Bebobi, Дякую. Тільки коли відкликав ключ, вказаний в налаштуваннях - зміг підписати іншим ключем.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Якщо ви сплачували - тоді ставите 0 за ці місяці, що за вас сплачували і 22%* МЗП за ті, що сплатили самі.
як правильно в призначенні платежу вказувати, якщо я буду платит ЄСВ за 10 та 11 місяць, а за 12 не буду сплачувати, бо роботодавець сплатить?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Себастьян Перейро, я би написав що платіж за жовтень, листопад. Призначення тут ні до чого, це вже до річного звіту і діло податківців глянути що там за грудень від роботодавця.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
я би написав що платіж за жовтень, листопад
я це мав на у вазі, бо раніше зазвичай писав за Х квартал. а як дізнатися, чи сплачував роботодавець за мене ЄСВ в минулому місяці? в ОК поки не має, я так розумію, з*являється воно там поквартально і лише після закінчення строку сплати за попередній період?
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
а як дізнатися, чи сплачував роботодавець за мене ЄСВ в минулому місяці? в ОК поки не має, я так розумію, з*являється воно там поквартально і лише після закінчення строку сплати за попередній період?
Скоріше за все що так.
я це мав на у вазі, бо раніше зазвичай писав за Х квартал
Якщо ви впевнені що роботодавець заплатить то просто вкажіть що ви точно платите за жовтень, листопад. Щоб потім податкова не почала крутити що це ви заплатили за листопад грудень, а за жовтень у вас пропущено і тому штраф.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
хто знає, що це за помилка і як її виправити ?





апд: виявляється проблема стара і є рішення

Через проблеми на шлюзі ДФС, звіти часто обробляються із запізненням. Для простих звітів це не має великого значення.
Натомість "пакетні" документи повинні бути оброблені до 24:00 поточної доби, інакше після цього пакет вважатиметься некоректним.
Тому, якщо ДФС не встигне обробити усі складові вашого пакету до півночі - ви отримаєте таку квитанцію і весь пакет завернуть з помилкою.
Єдине, що можна порадити у такій ситуації - подавайте "пакетні" документи у першій половині дня (бажано - вранці). Може тоді податкова усе встигне.
Щодо цього конкретного документу, на який вам надійшла помилка - треба зробити копію усіх складових пакету, зберегти, переконатися, що вони теж складають пакет, підписати та відправити знову (якомога раніше).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Вітаю! ФОП 2 група. На розрахунковому рахунку ФОПа є кошти. Як і куди має право ФОП витрачати ці кошти?
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Kayano, 1. Переказати на власну картку
2. Заплатити податки.
За всі інші операції податкова буде компасувати мозок, щоб довести, що ці операції потрібні для функціонування бізнесу. В теорії можна оплатити квитки і готель на відрядження, але навіщо цей мінінгіт.
Категорично не можна кидати на картки інших осіб, бо мало того, що треба додаткову декларацію заповнювати, так ще й вони потім з цих коштів мають платити податки.
 
Зверху