Підприємці-спрощенці (за спрощеною системою оподаткування)

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
ФОП-єдиноподатківці (спрощена система оподаткування)

tax.gov.ua сайт ДПС || ✎ ЗІР Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
0 (800) 501-007 по Україні, ✆ +380 (44) 454-1613 із-за кордону || ✉ [email protected]
Електронні кабінети cabinet.tax.gov.ua платника податків, portal.pfu.gov.ua портал е-послуг ПФУ (перевірка сплати ЄСВ)
— — —
☝️ Податковий календар: taxer.ua, СОТА
 
Причина: виправлена е-адреса
Останнє редагування модератором:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Перевипусти сертифікат, певно після масового зламу сертифікати відізвали, або позначили як ненадійні.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, це точно перевірено? Бо мій ЕЦП ще дійсний 12 днів, не хочу марно перевипускати, бо ігри з сертами з глючною податковою можуть погано закінчитись..
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Maxxx, у мене ЕЦП до зламу був випущений (листопад). Ніяких проблем не має, декларацію здав, каса по прро підписує чеки в податкову тим же ЕЦП.

 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
ФОПи 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія

Відсьогодні ФОПи 1-3 групи можуть подати річну декларацію у застосунку Дія. Тепер це все можна зробити з будь-якого місця у декілька кліків.
сьогодні здавав, надзвичайно просто і зручно,
ввів суму доходів за IV квартал,
перевірив, що правильно порахувало ЄП, вірно вказано суму ЄСВ за рік,
натиснув підписати, ввів пароль і готово :)

в електронному кабінеті платника відразу з'явились у відправлених: звіт з додатком по ЄСВ, квитанція №1, а згодом і №2
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Який банк? Бо мені пише, що Приват та Альфа (де у мене рахунки ФОП) - не підтримуються.
mono
Там в дії ще є така опція "Дозволити синхронізацію з банком по рахункам ФОП", я її не вмикав
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Сдал декларацию 3-я группа фоп через дию, суммы вводил сам так как все никак не подружат дию с приватом.
Проверил в личном кабинете декларация с додатком по есв есть. Квитанция пришла. Это что все теперь, счастье наступило, Дие и налоговикам респект и уважуха?)
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Це правильно, що єдиний податок рахується на всю суму отриманого прибутку (разом з ЄСВ)? Бо виходить так, що податок нараховують на податок...
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Це правильно, що єдиний податок рахується на всю суму отриманого прибутку (разом з ЄСВ)? Бо виходить так, що податок нараховують на податок...
3-я группа единого?
я так понимал что считают на всю сумму твоей выручки. Расходы никого не волнуют. А уже с этой выручки ты платишь сам единый налог и платишь есв. Или я неправильно понял вопроса ?
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
татаринн, да, видимо все так и есть...((
Налоговая считает что если хочешь подводить выручка/расходы/прибыль, то переходи на общую систему.
и тогда уже делать шахер/махер, показывать нулевой доход и таким образом уходить от налогов 😂 как это делают крупные компании
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Це правильно, що єдиний податок рахується на всю суму отриманого прибутку (разом з ЄСВ)? Бо виходить так, що податок нараховують на податок...
Все верно. Либо вы платите единый налог на весь "вход", либо переходите на общую систему, учитываете расходы и платите налог с разницы. У юриков - единоналожников такая же ситуация. Например, если платят им за аренду + компенсацию коммуналки, налог будьте добры оплатить и с коммуналки, хотя в этом случае юрик-единщик просто транзитом отправляет деньги коммунальщикам. Каждый сам считает, что ему выгоднее.
Но не знаю ни одного ФОПа, который по своей воле, а не по особой нужде (превышение лимита, например, или торговля подакцизным товаром и то не всем), стал бы общесистемником (нулевые "приостановленные" не учитываю).
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Как правильно сдать декларацию 2021 через таксер ?
Точнее - как создать Додаток 1 по ЕСВ ?
Указал в самой декларации в рядке 21 сумму ЕСВ за год - 15950 грн.
А как создать этот самый Додаток 1 - не могу сообразить.
Или он не нужен ?
Чекбокс "До декларації додається: Додаток 1" - не активен
 

татаринн

Заблокирован
Реєстрація
23.10.16
Місто
Одесса
Как правильно сдать декларацию 2021 через таксер ?
Точнее - как создать Додаток 1 по ЕСВ ?
Указал в самой декларации в рядке 21 сумму ЕСВ за год - 15950 грн.
А как создать этот самый Додаток 1 - не могу сообразить.
Или он не нужен ?
Чекбокс "До декларації додається: Додаток 1" - не активен
У меня все через дию подалось, и додаток правильно сформировался.
как вариант, можно попробовать сделать так же.
 
Реєстрація
02.10.15
Місто
Киев
Отбой, нашёл.
В Таксере нужно при редактировании найти заветную кнопку с плюсиком (справа от кнопки Декларация), нажать её и создать F01331.
Вопрос закрыт, может кому пригодится
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
До речі, через Дію можна так само сплатити податки (певно, підтягне чи запитає картку). Дія сама визначить рахунок, на який потрібно надсилати гроші.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
До речі, через Дію можна так само сплатити податки (певно, підтягне чи запитає картку). Дія сама визначить рахунок, на який потрібно надсилати гроші.
если отправит на неправильный счет, то чьи проблемы будут ?
 
Останнє редагування:
Зверху